reklama

Porod Duben 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí pehy | 4. 2. 2010 17:43
Ahoj maminy hledám nějaké maminy na pokec otom jak se mate a co miminko jak roste atak.Ja jsem těhotná poprvé tak si to naležitě užívám čekáme chlapečka.Budu ráda když si budeme moc pokecat strávit tak čas který se nám už pomalu krátí.
Celkem 9 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
pehy | 5. 3. 2010 20:14
Ahoj Ajo.JoJo letí to jak blázen pořád si říkám že to není tak dávno co jsem zjistila že jsem těhotná a zachvíli bude malej na světě strašně se na nej těším.Ale zárověn ten strach z porodu je hroznej.Partnera budu mít u porodu tak to snad zvládneme.Už pomalu chystáme výbavičku kočárek už máme taky zamluvenej.Tak ted už nezbývá než čekat až se malému bude chtít :-[
Missulka | 1. 3. 2010 14:56
Ahoj holky....vím, že závidět se nemá, ale já závidím všem, které jste těhotné a budete mít mimi...Nemáte nějakou zlatou radu pro jednu holku, která touží po dítěti den ode dne víc a víc?? :'( Přeji vám všem hodně štěstíčka a ať jsou vaše zlatíčka zdravá <3 <3
| 28. 2. 2010 1:25
Ahoj maminky,já mám už 3 děti a stejně bych jestě 2 chtěla.Těhotenství je to nejkrásnější co mě v životě potkalo.Sice mám v poslední době pocit,že zblbnu,ale stejně si nedovedu představit dobu,až děti nebudu moct mít.Ted můžu pořád jestě doufat,že mě to ještě potká.Mám 7 letého Pavlíka,3 letou Amálku a 8 měsíční Johanku.Jestli můžu ráda bych vám poradila,až bude vaše mimi na světě,nesnažte se všechno zvládnout sama,zvláště pokud to bude váš partner považovat za samozřejmost,ono to tak není,Naložte na partnera co nejvíc můžete,protože ubrat můžete kdykolivale nikdy už nepřidáte.Já jsem se touhle dobrou radou neřídila,ale na druhou stranu jsem aspon poznala jaký je můj býv.manžel sobec a se synem jsem mu utekla.Ted jsem zase vdaná a tuhle chybu se snažím nedělat a manžel je šikovný a jde mu to pomáhání.Zatím ahoj a držím palce až to příjde
mraketa | 24. 2. 2010 16:29
Taky se přidávám . Mám termín mezi 5.a 17. dubnem, tak už začínám pomalu nervoznět..
Ája | 17. 2. 2010 11:47
Pehy, budu rodit v Podolí - jestli nebude narvámo a neodmítnou mě. Vojtíška mám synovce, je to hezké jméno. Strašně to letí, snažím se něco nachystat, ale přestavujeme byt, takže je to složité. Stále je to tu jak na stavbě. Naštěstí koupelnu a WC už máme. Ale ta kuchyň, zatím jsem udělali obklady a linku máme v předsíni.
pehy | 16. 2. 2010 13:28
@Kotatko Ahoj Kotátko jsem ráda že jsi napsala ráda si popovídám a seznámím s někým kdo už má nějaké skušenosti.Na mě to teprve všechno čeká ale už se moc těším.
pehy | 16. 2. 2010 13:25
@Ája Ahoj Ajo tak to jsme natom stejně sice mám termín 25 dubna ale doktor mi řekl že mužu až 14 dní přenášet takže je dost možné že se malej narodí taky až v dubnu.A kde budeš rodit já tady ve Slaném.Už se to pomalinku blíží tak se pomalu připravujeme na příchod našeho Vojtíška.
Kotatko | 14. 2. 2010 11:56
Ahoj budouci maminko,ja jsem od minuleho roku maminkou.Mam 7.mesicni Natalku-je to sikovna holcicka.Rada se seznamim a pokecam....
Ája | 5. 2. 2010 15:11
Čau PEHY jsem také prvně těhotná a raduji se z toho. My se chceme nechat překvapit, takže jsme si nenechali říct, co to bude... Skutečně mi přijde, že to strašně utíká, já bych měla rodit na konci dubna a podle sona dokonce až na začátku května.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nejdříve si v práci potřebujete trochu zanalyzovat vztahy a funkci trhu. Skrze Lunu se pohybujete v návalu různých pocitů, což však…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama