Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod duben 2015

Ahoj maminky, pokud je tu některá také čerstvě těhotná, jako já můžeme zde probírat takové ty základní věci, jako je co jíst, co nejíst? Kdy začít mazat bříško a podobné, pro nás teď už důležité věci
Celkem 26 odpovědí Zobrazit jako strom
@Kiki1989Ahooooj, tak to máme hodně podobné Kočárek jsme si koupili od známých, postýlku si půjčujeme a pár hadříků jsme taky podědili. Jedny dupačky a zavinovačka mě padla do oka, tak jsem si udělala radost. Ale čekám na MD, napíšu seznam a postupně to dokoupím. Taky nemám ráda zbytečné "krámy" do bytu...je to jen na chvíli a pak to jen leží a zabírá místo Taky se těším na jaro. Teda vždycky jsem se těšila na jaro...a teď ještě víc, když nás čeká dáreček. Nebudeme si psát po mailu? Zatím ahoooj. E.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kiki1989a pokud je 1989 i tvůj rok narození, jsme i skoro stejně "staré". No jsem na to zvědavá kdy malá vykoukne na svět :) Já mám krásný průběh těhotenství. Neměla jsem žádné velké obtíže, takže se mi daří skvěle :) a jak tobě? Je to také tvé první těhotenství?
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana88Tak to je super Uvidíme, jestli se "vykulí" ty naše mimča v termínu Jak se daří?
Odpovědět To se mi líbí0
@Evule013Ahoooj No už sháníme věci, oblečky mám většinou poděděné, myslím, že je blbost kupovat novou výbavu..Mimčo z toho stejně vyroste...tak mám plnou skříň věcí od známých a tak..postýlku už máme taky, tu jsme dostali na Vánoce od tchýně..kočárek ten si půjčujeme.. a co ty? Já už se hrozně těším na duben , až to malinké bude na světě, snad už bude hezky a teplo
Odpovědět To se mi líbí0
@Kiki1989Ahoj Kiki, už jsem myslela, že jsi na diskuzi zanevřela Daří se a hrozně to utíká. Začátkem ledna jsem byla na druhém velkém ultrazvuku, kterýho jsem se nemohla už dočkat Ten časopis mi nic neříká, to se na něj v krámě někdy mrknu Jsem teď dostala mraky knížek, ale není na to čas tak snad se to zlepší. Teď byl v práci po svátcích blázinec. Už sháníš nějaké věci pro mimčo?
Odpovědět To se mi líbí0
@Kiki1989jééé i já mám terním 18.4.2015, a zatím (musím zaťukat) vše bez problémů...
Odpovědět To se mi líbí0
@Evule013Ahoj ,promin, že píšu až teď Jak se daří, co nového? U nás vše v pořádku, letí to a už se těšíme na duben Co se týče knih, i když mám čas tak moc nečtu - spíše odborné věci. Hodně mě zajímá zdravý životní styl a hodně čtu teď časopis Bio Revue, je tam spoustu zajímavých článků...
Odpovědět To se mi líbí0
@Kiki1989Ahoj Kiki, promiň, že odpovídám až teď, nešlo mi se přihlásit. Chodim do práce, ale nemám to na celý úvazek, takže to je v pohodě. Ta děsná únava už je lepší, tak snad to vydrží Čteš nějaké zajímavé knížky? Nemáš nějaký tip?
Odpovědět To se mi líbí0
@Evule013Tak to jsme kousek od sebe :) Jelikož mám nemocenskou tak to válení provozuju každý den Taky přeji hlavně zdravíčko, to je nejdůležitější. Chodíš do práce nebo taky odpočíváš doma?
Odpovědět To se mi líbí0
@Kiki1989Ahoj Kiki, my máme termín na 2.5.2015 a pořád bych jen spala a válela se na gauči. Ať jste zdraví, hodně síly a ať je jen dobře.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky,přidávám se do diskuze My máme termín 18.4.2015. Jak se cítíte? Máte nebo měly jste nějaké problémy? Mi se bohužel nevyhnul hematom, tak musíme odpočívat
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, ráda bych se přidala do diskuze, ale koukám, že se tu dlouho nic nedělo.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak já se přidávám do diskuze. Doufám, že to tu neusne. Otěhotněla jsem po 4 letech. První dítě se nám narodilo 1.4. a teď máme termín zase 1.4.První těhotenství pohoda, teď se trápím. Celý srpen jsem proležela. Dnes je mi konečně skoro po 2 měsících lépe a doufám, že to už vydrží.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ilona AdáškováAhoj, tak to už je pořádný cvalda Já jdu 5. září teprve na srdíčko, tak doufám, že bude vše v pořádku. Dám určitě info
Odpovědět To se mi líbí0
@svatenkaAle ne a už je opravdu všechna naděje pryč????? Nebo je ještě možné, že to bude v pořádku????
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsem byla dneska u dr. a srdíčko tam bohužel není a ani to neodpovídá těm týdnům co by mělo,takže to vypadá že u nás mimi opět nebude a pujdu na revizi :/
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím Ilono,tak to už jsi daleko v těhulkování,to se máš,mě ty nejhorší dny/týdny ještě čekají,snad to dobře dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kačkaaaahoj,já jsem to napsala špatně,tu poslední MS jsem měla 9.7,no o jeden den jsem se přehlídla v kalendáři,dívala jsem se na předešlí měsíc,ale to je celkem jedno,zatím vše vpořádku,poctivě piju kontryhelový čaj,kontryhel vlastnoručně nasbíraný a usušený,dělá mě moc dobře,nebolí mě břicho zítra jdu na gyndu,tak uvidím jak dopadnu,pokud bude vše OK,srdíčko už by tam mohlo být,kéž by,moc bych si to přála jinak muj dr.dává prukazku až ke konci třetího měsíce,protože je opravdu hodně potratů.máš už nějakou fotečku z UZ?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj také se přidám do diskuze . Mám rok a půl starou holčičku a ted čekáme chlapečka . Jsem v 24 týdnu . Mam tedy hodně často chut na ryby což koukám i muj přítel protože ryby nejím nebo takhle nejedla jsem za měsíc jsem přibrala 2,5 kila malej měří zatím 28 cm a prí má pomalu 2 kila . Je to tedy cvalda
Odpovědět To se mi líbí0
@svatenkaAhojky, nějak jsem nestíhala Já jsem měla první den poslední MS 15.7. takže jsme těsně na srdíčko jdu 5. září a koncem září snad už pro průkaz. U tebe stále vše v pořádku?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme