Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod duben 2015

Ahoj maminky, pokud je tu některá také čerstvě těhotná, jako já můžeme zde probírat takové ty základní věci, jako je co jíst, co nejíst? Kdy začít mazat bříško a podobné, pro nás teď už důležité věci
Celkem 26 odpovědí Zobrazit jako strom
Kdy jsi měla poslední MS?JÁ 10.7.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj Katko,jmenuješ se tak že?no já právě k dr.moc nespěchám,puvodně jsem chtěla jít ještě později,ale pak má dovolenou a to bych už čekala zase moc dlouho,měla bych být asi taky tak 6 tý týden,tak pokud bude vše vpořádku,mělo by tam být srdíčko příští týden,nebo za 14 dní už určitě.jinak dceru máme z umělého oplodnění na několikátý pokus,tak uvidíme jak tohle vše dopadne,snad dobře jinak že su těhu sem tušila už cca tři dny po tom co jsem to nedostala,prostě jsem to na sobě poznala a na testu se 5 dní po vynechání ukázali dvě krásné tmavé čárky a na dalším testu také,dokonce mě bývá po ránu blbě,což vubec z předešlých těhotenství neznám
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Svatko, jejej to je trápení ale neboj, tentokrát to určitě dobře dopadne!!!! Já jsem to zjistila minulou středu a hned ve čtvrtek letěla k doktorce smaozřejmě na ultrazvuku ještě nic vidět nebylo, ale odběr krve těhotenství potvrdil. a v pondělí už byl na ultrazvuku flíček vidět Jsem tedy v nějakém šestém týdnu. Miminko je to první a mám z toho docela vítr, ale hlavně aby vše dobře dopadlo..... Další kontrolu mám začátekm září.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky jmenuju se Svatka,tak já bych se taky k vám ráda přidala,snad tu vydržím až do konce,protože už jsem dvakrát potratila v 11 tém týdnu,že su těhotná vím asi cca 14 dní,podle testu,ale k dr.jdu až příští středu,doma máme 5 a pul letou cácorku,tak by se sourozenec hodil.už máte za sebou prohlídku u dr.?
Odpovědět To se mi líbí0
Vítám tě Nemculko To je super, že už druhé miminko, aspoň od tebe získáme cenné rady! Teď v začátku se aspoň snažím jíst zdravě, ale nějaká zvýšená péče o tělo asi zatím není nutná, viď?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky přidávám se do diskuse jsem čerstvě těhotná a jedná se o mé druhé mimi Budu ráda probírat věci a povídat si
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme