Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod Prosinec 2013- Leden 2014

Ahoj Najde se nějaká další maminka která čeká mimčo konec roku nebo začátek ledna?
Celkem 159 odpovědí Zobrazit jako strom
@beee2612tak jsem byla v poradne a vypada to na holcicku.ted se jen modlim aby vysledky vysly ok a budu nejstastnejsi clovek
Odpovědět To se mi líbí0
@miliJá už jsem 19+1 a pohyby uz cítím jen jsem ze začátku myslela že to jsou moje střeva ale tet už vím že to je ten mimozemštánek
Odpovědět To se mi líbí0
@xxkarolinaja vcera citila neco,jen nevim jestli to byly pohyby.jsem dnes 18+1.rano jsem byla na odberu plodovky a nic to nebylo.ted jen cekat a modlit se at je vse ok
Odpovědět To se mi líbí0
Holky která už cítite pohyby ? A v kolikátem jste je když tak začaly cítit ?
Odpovědět To se mi líbí0
@xxkarolinabyla.dopadly negativni,vzhedem k veku(39)bych odber pl.vody podstoupila.byla jsem i na srdicku a tam mi dr.rekl pokud nepodstoupim odber pl.vody musela bych prijit po 20 tydnu znovu.ted mam hrozny strach ze vse neni ok
Odpovědět To se mi líbí0
@militeda tak to budu držet pěsti Neboj všechno dobře dopadne Nedopadly ti dobře tripple testy ?
Odpovědět To se mi líbí0
@militeda tak to budu držet pěsti Neboj všechno dobře dopadne Nedopadly ti dobře tripple testy ?
Odpovědět To se mi líbí0
vitam vas tehulky.zitra jdu na odber plodove vody tak budu mit pred sebou 3tydny nervu.
Odpovědět To se mi líbí0
Vítám Vás !!! Je to jsme tak docela dost blízko já mám termín 27.12 a taky už mám jedno dítě , chlapečka a v červu měl 3 ročky .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte maminky mohu se přidat?Jmenuji se Eva je mi 23 let,termín porodu mám 25.12.....Doma už jednu princezničku mám, posledního září ji budou tři roky...:)Jsem ted 17tt a pohyby už cítím.U prvního těhu to bylo něco až po 20tt:)Jinak pocházím kousek od Kroměříže....mějte hezký zbytek večera:)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj budoucí a nynější mamky, jsem Petra 35 a mám termín 15.12. čekám druhé mimi a zatím jěště nevím co, ale první je holčička... zrovna dneska mě tak chytli záda že se nemůžu hejbat. :-S .. nemáte nějakou radu???
Odpovědět To se mi líbí0
@xxkaroliname to rekla vcera pritelova teta,ze u nich v praci to 2koleginim vyslo.tak treba na tom neco bude
Odpovědět To se mi líbí0
teda to jsem ještě neslyšela .
a vyzkouším
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, je tu nějaká maminka z Třebíče???
Odpovědět To se mi líbí0
@xxkarolinatreba to nebyl.zkus vyzkouset trochu jedle sody nasyp do sklenicky a pocurej to.jestli to sumi nebo peni mel by to byt kluk.ja to zkusila 2x a nic tak uvidime ve stredu.
Odpovědět To se mi líbí0
Jo a holky už jste přemýšleli o jménech ? hello
Odpovědět To se mi líbí0
Taky se už těšííím jdu 1.8 na kontrolu ! A moc by se mi líbilo kdyby to co minule vypadalo jako piňďour nebyl piňďour .
Odpovědět To se mi líbí0
@miliTaky te vítám mezi námi myslím že by jsme te nemohly vyhodit aspon tady bude víc veselo Tak maminky jak jsem premyslela jestli se mi nepohybuji streva tak to byl ten malej nezbeda normalne me tak nezne kope je to sranda docela to i lechta uz se tesim az pujdu 31 zase na kontrolu snad uz budeme konecne vedet co to bude :P clamp
Odpovědět To se mi líbí0
@sonique01tak te tu vitam
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky. Můžu k vám? Mám termín 9.2. , ale není tady diskuse pro únorová miminka. Jmenuju se Soňa, je mi 28 let a čekám druhé mimičo. Už máme téměř dvouletého chlapečka Toníčka. Příjemné těhulkování
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme