Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod prosinec 2014/leden 2015

Ahoj holky čekáte některá miminko v prosinci?? Já mám 14 dni spozdenou MS q krásné dva pozitivní testy v pondělí si budu volat k doktorce na objednání na první kontrolu, zda je ta naše fazolka milovaná v pořádku. Máte někdo podobný termín porodu? Budu moc ráda když si budu mít s kým vyměňovat zkušenosti- čekáme první miminko tak jich moc nemám..
Celkem 620 odpovědí Zobrazit jako strom
@hanaAhojky já mám termín 28.2 a taky čekáme holčičku :) je to moje první dítě. Jak jsi to zvládla poprvé ?
Odpovědět To se mi líbí0
@MirkaAhoj holky termín mam 20.2. čekáme holčičku 3leteho raracha mám doma ráda popovídám
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj , mám termín 3.2 :) naše první , takže zkušenosti na nule . :) ráda popovídám.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout účast na zajímavém psychologickém výzkumu pod záštitou brněnského Institutu pro výzkum dětí, mládeže a rodiny. Výzkum je určený pro maminky ve druhém a třetím trimestru těhotenství a jejich partnery (pokud by měli zájem se taky zapojit Přihlašovací formulář najdete zde: http://ivdmr.fss.muni.cz/projekt-domov . Kromě dobrého pocitu z účasti na rozšiřování našich vědomostí o krásném období těhotenství můžete získat i různé ceny, jelikož součástí výzkumu bude i tombola. První losování tomboly už proběhlo - účastníci výzkumu vyhráli například půlroční předplatné časopisu Miminko, hračky od Fisher-Price, oblečení pro miminka apod. V následující tombole Vás kromě těchto cen čeká například foťák nebo víkendový pobyt pro dva. Pokud byste měly samy zájem se zúčastnit nebo věděly o nějaké další těhotné ženě, pozvěte ji na naši událost na fb: https://www.facebook.com/events/1444676632452739/ , ke které se můžete sama připojit a podívat se třeba na minulé slosování tomboly nebo na to, jaké pro Vás máme připraveny další ceny. Jedná se o internetový výzkum, takže se dotazníky vyplňují hezky z pohodlí domova Jedná se o jedinečný výzkum, proto se o něm zmiňují i média (např. http://www.lidovky.cz/soucasna-ceska-rodina-ved... ). Budeme moc rádi, když i Vy přispějete svou účastí k rozšíření informací o těhotenství a o mateřství
Odpovědět To se mi líbí0
@anonymNadi, posláno, přezdívka: bikulala
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, zdravim z Italie. Na emiminu jsem pod sakralu. Tak prosim o pozvanku. Vic az v pondeli po navratu... Dekuji :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucka Klepnuto Lucí
Odpovědět To se mi líbí0
@anonymAhoj nado, poslala jsem ti žádost jako Jessie250889
Odpovědět To se mi líbí0
Teď jsem si teprve všimla, že tam dopsali ten zvýrazněný název Porod leden 2015, až za tim je ten název co jsem napsala já, a nevýrazným písmem, tak je to na hledání trochu míň přehledný. Tak se vám to hůř hledalo.
Odpovědět To se mi líbí0
http://www.emimino.cz/skupiny/ Lucí, tak jsem to přeci jen zkusila, naše skupina je asi 9 odzhora, nejjednodušeji najdeš podle moderátora NAĎA1.
Odpovědět To se mi líbí0
@anonymAnonym jsem já Naďa, blbne mi přihlášení, když se chci přihlásit, tak to píše, že jsem přihlášená a když to chci poslat, tak to píše, že je tato přezdívka používaná a vpravo se nevidím jako přihlášená. Jeee točí mě tu, rychle pryč.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Lucí , to jsem moc ráda, že jsi v pořádku, už jsme měli strach. Lucí na www.emimino.cz se zaregistruj a písni mi sem tvůj nick, já Ti pošlu pozvánku do diskuze, měla bys ji pak najít v upozorněních v profilu. Diskuze je totiž uzavřena a může vstoupit jen ten koho schválím. Tak si myslím, že by určitě nefungoval ani odkaz. Zkusila bych to, ale jsem teď už jen na mobilu, tak je to složitý. Písni mi nick a zkusíme to s tou pozvánkou. Dobrou noc.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, moc se omlouvám, že nepřispívám ale byl to teď jeden velký blázinec, moc vás prosím.nemůžu vás na tom emiminu dohledat, hoďte mi sem odkaz ať se můžu taky registrovat, napíšu vám všechno podrobně až tam. Jinak jakmile tam všechny budete tak tuto diskuzi smažusmažu. Jen v kostce napíšu ze jsem v pořádku a porad 2 v1 více až na miminu. Zítra vám budu vyprávět. Dobrou noc
Odpovědět To se mi líbí0
Taky jsem to tam hledala půl dne. Diskuzí je tam opravdu hodně. Moc se tam v tom ještě neorientuju.
Odpovědět To se mi líbí0
tak už jsem to našla sama,holky,ve skupinách,co?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky,asi jsem blbá,ale tu diskusi jsem na emiminu nenašla,když tam zadám ten název diskuse,tak mi to najde 3229témat,no ani přítel nevěděl,porad´te mi,prosím,jak se tam dostat. Jinak já pracuji z domu,takže jsem "skoro" jako na rizikovém,protože mám pohodovou práci a nestresuju se,tak budu pracovat do těch 6 týdnů do porodu,ale říkal šef,že se nějak domluvíme a můžu pracovat i déle,což určitě zvládnu. Co ta Lucka?Nestresujte holky,určitě je v pořádku Gratuluji k druhým státnicím, super šikulka. Malá pořád kope,akorát mě pořád sžírají různé myšlenky,aby byla v pořádku a jestli jsem něco nezanedbala. tak opatrujte se,holky,a jak vaše miminka,jak se mají?
Odpovědět To se mi líbí0
@ArketAhojky Teri, už jsem Ti žádost na emiminu klepla . Moc gratuluji k úspěšným státnicím, šikulka. Na tom emiminu to mají celé dost promakané, fakt super. My byli včera pro přebalovací pult. Měla jsem ho mít od kamarádky, a když jsem jí v pondělí psala kolik za něj bude chtít abych s tím počítala, že si sepisuji co ještě budu potřebovat, tak prý, že se jí to nějak zkomplikovalo a že to teď řeší. Tak jsem se mrkla po bazárkách a sehnala jsem od paní tady hned z Jirkova, tak jsme pro něj včera byli, je fakt super, jako nový, je to ten i s vaničkou a nahoře je rovnou ta přebalovací podložka která když se sklopí do strany, tak je pod ní ta vanička a dvě přihrádky na věcičky dole. Co jsem koukala, tak přesně takový stojí od 1300-1900,- a pani za něj chtěla 700,-, takže fakt super. A to jsem si od ní koupila ještě pár věciček, maličké už mám, tak jsem vzala větší lacláčky, mikinky, čepičky a capáčky, max 50,- za kus a taky vše je jak nové, jedna mikča dokonce úplně nová, ta měla ještě cedulku, prý jí koupila babička a nelíbí se jí, přitom byla super. Tak jsem měla fakt radost z tak skvělého nákupu.
Odpovědět To se mi líbí0
@bikulalaAhojky Bikul, taky jsem koukala, že se Lucka moc neozývá, snad je vše v pořádku. Jinak já jsem na neschopence, jak už jsem psala kvůli imunitě. Teď jsem za to opravdu ráda, aspoň si stíhám vše uklidit atd. postupně, protože toho nezvládám už moc najednou a kort teď když kluci zase chodí do školy, tak mám aspoň čas se s nima učit. Když si představím jak jsem chodila z práce zničená i jako netěhotná, bývá to nápor hodně na psychiku, fuj, to bych teď asi fakt nedala. Mateřskou mi sestřička napsala do průkazky od 2.11. a to je 6 týdnů před porodem, nemocenská mi finančně vychází docela dobře, tak jsem ráda, že až těch 6 týdnů před.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,moje přezdívka na emiminu je arketarket. Jinak hlásím, že jsme byli úspěšní i u druhé státnice. Holky, musím vám říct, že už v životě nechci nic studovat a stresovat se u zkoušky. Tak teď nás ještě čeká psaní bakalářky, kterou musíme stihnout do porodu. :(Nevíte, jak je na tom Lucka? Moc na ní myslím, doufám, že jsou s prckem v pořádku. A co vy, jak se máte a co vaše prdelky v bříškách? Tomu mému jsem za odměnu, že to se mnou na těch státnicích vydržel, koupila nový zimní fusak Exclusive Angel Outlast, byl ve výprodeji a jsem z něj úplně unešená. Má skvělé recenze, tak doufám, že prckovi nebude zima, jsem oba s mužem teplomilné letní děti . V neděli jedeme pro přebalovací komodu a za 14 dní si jdu už zamluvit kočárek, postýlku a vaničku. Jinak na emiminu jsou dobré recenze na dětskou kosmetiku, věci a tak. Taky dobrý je eshop www.majka-shop.cz, prodávají i komplet tašku do porodnice, asi uvažuju, že si jí koupím. Tak hezký konec týdne. Zdravím Terka
Odpovědět To se mi líbí0
@JancapetJani pozvánka odeslána
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme