Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod prosinec 2014/leden 2015

Ahoj holky čekáte některá miminko v prosinci?? Já mám 14 dni spozdenou MS q krásné dva pozitivní testy v pondělí si budu volat k doktorce na objednání na první kontrolu, zda je ta naše fazolka milovaná v pořádku. Máte někdo podobný termín porodu? Budu moc ráda když si budu mít s kým vyměňovat zkušenosti- čekáme první miminko tak jich moc nemám..
Celkem 620 odpovědí Zobrazit jako strom
Cauky holky, jakmile budu mít počítač, tak se tam taky prihlásim, teď jsem na mobilu. Ale co je s Luckou, dlouho se neozvala, snad se nic nestalo! Luciiii, haloooo, snad je vše o.k. Holky, chodite všechny do práce nebo jste doma na neschopence. A Luciku, kdy jdeš na mateřskou? já půjdu hned těch 8 tydnu před porodem, což vychází na 13.10.Jinak vítám nové budoucí maminky
Odpovědět To se mi líbí0
Nadi,tak já jsem na emiminu JancaPet.
Odpovědět To se mi líbí0
@LucikPozvánka poslána Lucí
Odpovědět To se mi líbí0
Promiň,Nadi,měla jsem problémy s přihlášením,tak jsem si změnila na emiminu údaje, mám uživ.jméno Lucijášek,moc díky
Odpovědět To se mi líbí0
Lucluc1980
Odpovědět To se mi líbí0
@LenkaLVítej Leni, pozvánka odeslána
Odpovědět To se mi líbí0
@Naďa81Ahoj, jsem tu úplný nováček! Termín máme 30. 12. a jsem těhulka poprvé a tak si myslím, že by pro mě nějaká taková skupina byla přínosem. Jsem celá taková natěšená, ale zároveň trochu rozrušená, že toho vím tak málo. Ráda bych se do skupiny přihlásila. Můj NICK na E-miminu je: LenkaLee27. Díky moc za pozvánku :))
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak naše skupinka je založená na Emiminu. Název skupiny je stejný Porod prosinec 2014/ leden 2015. Tak se zaregistrujte a písněte mi sem každá své uživatelské jméno a já vám pošlu pozvánku do skupiny.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,já mám TP 19.2.2015,čekám teda 2 miminko,za 3 týdny budem vědět co to bude,i když přítel nechce.Tady máš na mě mail petragrazy@seznam.cz a písni jak to nejhezčí období v životě prožíváš,čauky Petra
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky. Šáry užívej si to v Itálii a odpočívej . Já jsem klíďo pro emimino, je mi to celkem jedno. Včera jsme byli na 3D/4D ultrazvuku a bylo to vážně super. půl hodinky jsme na tu našu prďolu koukali, dělali pěkný fotečky, kontrolovali ji, prostě paráda. Bude mít pak pěkný záznam jednou ...i kočárek a autosedačku jsme vybrali, tak jsem ráda
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj hopky,posilame pozdrav z Italie. Zatim sn mame dobre, tak snad nam to vydrzi.Co vya tu Lucko. Chodim to sem vecer kontrolovat, kdy mi to wifi dopvoli :)Jinak ja jsem pro prestehovani na emimino :)Pa SarkaPS: Neslo se prihlasit...
Odpovědět To se mi líbí0
Já klidně souhlasím s tím emiminem,budeš hodná,když to tam založíš,Nadi,pokud s tím i ostatní holky souhlasí
Odpovědět To se mi líbí0
Jé holky, teď jsem tam vykoukala, že se na tom Emiminu dá založit taky uzavřená skupina a taky se nám tam může přidat jen schválený uživatel. Mají to tam celkově docela promakaný.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, teda Lucí, to je hrůza takhle brzy, hlavně, že se to uklidnilo. Jakto, nebylo něco co by Ti to mohlo spustit? Nedělala jsi třeba něco namáhavého? Musíš se šetřit, teď hlavně hodně odpočívej. Teri gratuluji k první státnici a držím pěsti ať zvládneš tu druhou. Bikul, tak to je super, že Tě sestřička takhle zazásobovala , jinak ohledně toho kočárku, já rozhodně preferuji variantu se samostatnou hlubokou korbou, ano ohledně skladnosti je to pravda co Ti tvrdí sestra, ale já takový měla u Peťulky a už bych si ho nikdy nekoupila, na Tomíka jsem měla trojkombinaci s hlubokou korbou a byla jsem nadmíru spokojená. Proto byla teď volba taky jasná. A i vzhledově jsou takový kočárky mnohem hezčí, ale je to jen můj názor. Vybírej podle sebe, hlavně ať vyhovuje Tobě, určitě si vybereš správně. Dobře holky, takže stěhování je jasně odsouhlaseno, ale kam? Já bych byla teda buď pro to Emimino nebo Facebook. Do diskuze na Emiminu se může přidat plno jiných maminek co jsou registrované a na FB by to byla uzavřená skupina a mohl by se přidat jen ten koho by správce (asi teda já) schválil. Nevím, možná bych byla asi spíš pro to Emimino. Byla jsem tam kdysi zaregistrovaná, teď už je to zase jiné, ale co jsem zatím koukala, tak si do profilu můžete zadat dětičky a jejich fotky, a fotky ke komentářům taky přikládat jdou. No řekněte a já tam kdyžtak založím diskuzi. Můj nick je tam NAĎA1.Jinak u nás nic extra nového, manžel se vrátil po prvním týdnu ze školy. Je voják a protože ho chtějí povýšit, tak mu i nabídli jestli by si nechtěl dodělat maturitu (má učňák) na střední vojenské škole, tak se na to dal, týden v měsíci bude vždy tam, což je Moravská třebová. Vrátil se docela rozčarovaný, po těch letech ze školy je to docela masakr, říkal, že ostatní předměty nějak zvládne, ale ta matematika to je prý mazec. Já maturitu mám a matika mě i bavila, ale po těch letech si už taky nic nepamatuju, tak si to budu muset vše znovu oživit abych mu mohla pomoct. Tak jsem v sobotu u našich zapátrala po pokladech na půdě a vyhrabala jsem nějaké knížky i sešity . Jinak malý mě teď zase dva dny terorizuje do močáku, zase má tu svojí "špatnou" polohu, že ho cítím málo a když,tak je to dozadu nebo močák , a poslední dny se trošku zvýšila intenzita tvrdnutí, ale dlabu magnezko, šetřím se a počítám, doktor říkal, že když je to do 10x za den, tak je to dobrý. Jo a poslední dny mě i dost bolí zase vazy a o zádech ani nemluvím, njn musím vydržet, rosteme, rosteme .Tak se zatím mějte krásně
Odpovědět To se mi líbí0
Tyjo, Luci, uff, tak hlavně ze jste v poradku! A co se stalo?jaktoze tak brzo? Tak sis to zkusila a víš, co te v prosinci/lednu celka hlavně ze jste oba v poradku. Pěkně odpocívej, malý a ty jste teď nejdůležitější. Jinak holky mam od sestřičky dve velký krabice oblečení a krabici hraček plus decky, kolotocky, ohradku, uzasnou vanicku se sedatkem pro miminka, hraci deku, odsavacku, prostě všechno. Takže jak jsem neměla nic, tak už mam každopádně mi ještě nasadila brouka do hlavy skrz kocarek, a sice, ze je lepsi koupit sportak v kombinaci s vlozkou, tzn. nekupovat pevnou korbu, pac tu stejnak využijeme cca 6mesicu a je špatně skladna. Takže můj "lov" kočárku stále nekončí. Jinak u nás všechno v poradku, měla jsem pujceny stetoskop a krásne jsem slyšela srdíčko malé. V pondeli jdeme na 3D, tak se děsně těším.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky,Luci,hlavně že to dobře dopadlo,ted´ bud´ v klidu a bude to dobré Já od 15.9. budu chodit na předporodní kurz,jsou tam přednášky, plavání i cvičení,tak doufám,že mi to cvičení neublíží,protože segře po cvičení začlo tvrdnout břichoUvidíme. Šari,užij si Itálii a bud´ na sebe opatrná. Arket,držím pěsti u dalších zkoušek,věřím,že je to stres,ale to dítě je důležitejší navíc když jste na něj tak dlouho čekali. pa holky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,vy jste se teda rozjely, ani to nestíhám číst:)Lucko, jsem ráda, že jste s prckem v pořádku. Držíme vám palečky, ať to doma v posteli vydržíš a nezblázníš se. My máme úspěšně za sebou první státnici a druhá nás tuto středu čeká. Také jsem měla strach, aby se nám potom nespustily kontrakce, protože to bylo fakt hrozné, čekání, stres, tři chlapi v komisi, kteří nebrali ohled na nějakou těhotnou a nechali nás tam stát 4 hodiny. Takže jsem doma řekla, že takhle teda né, to nám za to nestojí a už se nemíním stresovat, maximálně půjdu znova v květnu, nebo na to kašlu. Dítě je přednější než nějaký titul. V úterý jsme byli na kontrole. Doktor se chtěl podívat, jestli měl pravdu on (typoval holčičku) nebo v Gencentru (kluk), ale malé zase nic neukázalo, celou dobu leželo s kolínkama u bříška. Prostě nám jasně dává najevo, že po tom nemáme pátrat. Podle toho, jak se mi zlepšilo akné,to ale typuju na kluka, tak už jsem přestala raději nakupovat růžové oblečky. Od října už také budu doma, těším se,i když mě čeká ještě psaní bakalářky, kterou musím koncem listopadu odevzdat a doufám, že to zvládnu, jinak mě rodina asi sežere. :( Finále těhotenství bude teda náročné, už teď si to moc neužívám, navíc muž se chová divně, měl by si ujasnit priority (je na mě naštvaný kvůli škole a vůbec nebere v potaz, že jsem těhotná, a že jsme na dítě čekali 10 let). Doufám, že je to dočasné a brzy ho to přejde. Hezký víkend všemTerka
Odpovědět To se mi líbí0
Teda Luci,jsem moooc ráda že jsi stále 2 v 1. Šetři se, budu na tebe myslet a pošlu trošku tepla a slunka z cest :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, omlouvám se za dlouhou odmlku, asi už nestihnu vše přečíst a reagovat na všechny příspěvky tak se na mě kdyžtak nezlobte. Jinak též souhlasím s přestěhováním, jsem zklamaná z těchto stránek - nové aktualiázace. Jinak já hlásím, že jsem se dnes vrátila z týdenní hospitalizace z nemocnice na porodnickém oddělení. V pondělí jsme začala mít ráno kontrakce po minutě. No můžu vám říct, že hrůza, takhle jsem se nikdy ještě nebála, malý je naštěstí v pořádku, stále jsem 2v1, zaplať pánbůh. Týden jsem si poležela v nemocnici naštěstí to pomohlo, mám ale až do porodu klidový režim, takže jsem až do Vánoc doma. ale co se dá dělat, hlavně že je prcek v pořádku a stále v bříšku. Jinak doufám, že jste všechny v pořádku. Mějte se hezky já jdu odpočívat.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,tak jsem Vám ráno napsala a zas se to sem nanahrálo, stále tedy souhlasím k přestěhování diskuze.Biku gratuluji k úspěchu a je dobře že ses odměnila. Pokud se nemýlím, tak i Arket má zkoušky, proto nepíše, držme ji place a já ji tu zanechám předčasnou gratulaci, neboť věřím že to zvládne :)Naďo já byla na kontrole 20+5, s tím že dle ultrazvuku jsme vypadali napřed na 21+4. Odhad byl 33,4cm, 370g. Dle článků na netu má být ve 21 týdnu cca 26cm a 350g, takže to cca dopovídá, popř. budeme mít "hubenějšího" dlouhána po tatínkovi.Jak psal lucik 26 týden, cca 1 kg, tak to myslím souhlasí, cca 100g přírůstek za týden a když to půjde takto dál až do porodu, tak jsou z toho cca ty krásný 3kg. Ještě rychleji pak prý přibývají poslední měsíc,...Co se porodní váhy týká, jsem též zvědavá, neboť já s bráškou jsme miminka pod 3(3,5)kg, zatímco manžel s bratrem měli 4 resk. 4,5. Takže hned po porodu budem tušit, po kom malá je :)Jinak kupovat růžovou v plánu nenám. Zůstanu u nákupu neurtrálních barev a růžovou si půjčim u sousedky, která mám malou prosincovou princeznu.Nyní omluvte mé pár denní odmlčení. Zítra vyrážíme na již avizovanou dámskou jízdu, já s mamkou a malou :) Itálie volá a za 10 dní pak písnu co je zas nového.Prosím držte nám palce, ať je vše v pořádku a nepotkají nás žádné komplikace. Čim více se blíží odjezd, tím víc se do mě určitý tip strachu vkrádá.Tak holky páMějte se to hezky a pozdravujte své mimískyŠárka a Šárinka
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme