Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod v květnu 2011

Haló haló, čekám miminko tp. 21.5.2011 a ráda bych si popovídala o všem kolem těhulkování i miminkách
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
ahoj holky, mám chlapečka narozeného v červnu 2010 a nemám už kde skladovat oblečení. Prodávám po něm komplet výbavičku 0 - 6 měsíců, je tam vše, i zavinovačka, spací pytle. A potom mám ještě pro holčičku 0 - cca 3 roky 47ks oblečení za 700 kč. Všechno je pěkné, nezničené, hodně věcí jsme ani nenosili. Pokud byste měli zájem, tak mi napiště buď zprávu nebo na e-mail rimmer.ka@seznam.cz. Pošlu vám i fotky.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, pridavam se k diskuzim o tehulovani...popravde to mame necekane po par mesicich znamosti a milionu prusvihu ale nedokazala jsem neco co je ze me/ve me zabit ... Kdyby nebylo ultrazvuku tak snad ani nevim kdy se to tak mohlo stat :-[ ...zrovna jsem prisla o praci kde jsem pracovala po navratu ze zahranici nacerno,mela psika k tomu nasla druheho fenku....ktera mi porodila zrovna kdyz uz jsem prisla o byt a vlastne o vse tak jsem sla k priteli jen s batohem ... bylo mi tak zel ze jsme myslela ze to vzdam celou noc jsem bloudila po ulicich v Brne a nevedela co mam delat az jsem skoncila u mamy kterou jsem nevidela rok... Diky ni jsem jsem se dala tak jakz do poradku ale prace nebyla a neni zadna naskytla se jen chvilkova brigada,ze kter jsem opravdu nezbohatla nato 4stenatka a k tomu vsemu muj Tom dostal vypoved z bytu kvuli prodeji .... Fajn stehovat se se 6pejsky a nepracujici osoubou je fakt super..... Diky bohu a nebudu ani psat co vsechno sme museli vydrzet par mesciu... A najednou oslava narozenin kamaradky Toma ..proc ne < ...moc piti atd... ALE DRUHY den jsem musela vyzvracet vse co mi prislo pod nos coz se mi jako ,,hospodske" nestalo nikda krom prvniho opiti a v tu mi po vsech tech problemech docvaklo ,ze sem uz nejak podezrele dlouho nedostala mesicky ....naivne jsm si myslela ze to je temi nervy ale tehotensky test a nasledne mi pani doktorka sdelila ,ze jsem ve 2.mesici..... No co nato tatinek ? To se sem ani nehodi ani ja nebyla nadsena mesic jsem se trapila esi jit ci nejit na potrat a nakonec to dopadlo tak,ze mame termin okolo 6.5 2011 ....Akorat mam strach jak to budem zvladat financne ja bez penez jen cekam na nejaky prispevek a Tom živnostnik nema taky kazdy den praci ...ale konecne bydlime slusne,jsme bez stenatek:) no ale museli jsme jit z Brna nemohli jsme najit nic kde bysme mohli mit i psiky a k tomu rozumny penize za najem..... jsem ted Kurimi kde nikoho neznam a docela se bojim jak to budu zvladat....doufam,ze se tu nejaka kurimska maminka najde:)
Odpovědět To se mi líbí0
ahojda jsem také nastávající maminka, termín porodu mám 10. května . ráda bych si dopisovala s jinými maminkami. Pokud budete mít někdo zájem napište na mail s.strinclova@seznam.cz
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, mám také termín porodu 21.5.2011, končím dnes 24.tt, jsem ale už od začátku prosince na neschopence, dojížděla jsem 30km autem do práce a v zimě je to dost nebezpečné, jsem ráda, že můžu být doma, užívám si to! Vůbec se nenudím, spíš nestíhám, věnuju se sama sobě, čtu, vařim, peču, uklízím, chodím na procházky, kafíčka s kámoškama, parádička. Prý si mám užívat dokud to jde, říkají všichni, od května se nezastavím Cítím se moc dobře, pohlaví prcka nebylo na ultrazvuku vidět za což jsem ráda, jelikož manžel chtěl překvapení a já jsem strašně zvědavá a určitě bych to nevydržela, nechala si to říct a vykecala mu to takže bude překvápko. Jen se nějak nemůžeme dohodnout na jménu pro holčičku.
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereschka Taky bych už neměla pracovat, protože pracuju v laboratoři (infekce, chemikálie apod.) ale vydupala jsem si přeložení do konclu, takže to jde jsem v 22.tt.
ale asi to už nebude dlouho trvat a zůstanu doma, už mě to tu nebaví a prcek čím dál tím víc o sobě dává vědět, tak bych raději byla v klidu doma.
Jé holčičku tak to je krásné jméno, tak ať jste obě zdrávy. ... U mne pokud by to byla holčička jmenovala by se Vendulka a pokud chlapeček tak František. Ale těším se na obojí asi stejně, nedá se říct, co bych si přála víc.
Odpovědět To se mi líbí0
@Volhejnova.Jitka Tak to já si musela nechat říct holčičku a bude se jmenovat Sofinka < v kolkátém jsi týdnu,že ještě pracuješ?já jsem servírka,takže u mě by to nebylo dobrý,víš :) a navíc jsem měla rizikové ze začátku =-O ale teď je už vše v pořádku :-[ už jen porod =-O
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereschka S pohlavím prcka se chceme s manželem nechat překvapit. A ty?..
Jaj, taky se budu určitě nudit... vůbec si nedovedu představit,co ty necelé 4 měsíce budu doma dělat Výbavičku a všechno budu mít připraveno během pár dnů a co pak
Odpovědět To se mi líbí0
@Volhejnova.Jitka Ahoj holky :-[ taky taky čekáme...teda aspoň já už se nemůžu dočkat,ale já už nepracuji...jen sedím doma a nudím se docela mi z toho začíná solidně hrabat
Mě je fajn,docela...občas křeč nebo taková jemná bolest...ale to není prej nic vážného...že se roztahuje děloha.a jak vy holky? už víte,co čekáte za mrňouska?
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte děvčata/dámy ? :-[ taky čeká drobečka s termínem porodu konec května začátek června. ještě chodím do práce, ale už mne to moc nebaví. Ráno se mi hrozně špatně vstává, mám celý den oteklé ruce, takže na počítači to je docela legrace a tak nějak celkově, bych to možná už asi vyměnila za klidný pelíšek doma... A co vy? trápí Vás nějaké neduhy?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,já taky mám termín 31.5.-7.6.2011...ale myslím,že to bude dřív,do termínu se málo která vleze jak pak se máme maminko?jsem doma na zadečku přítel denně pracuje a já trávím celej den sama doma klidně mi napiš,budu jen ráda a sdílím s tebou těhotenské pocity a problémy ahoj Tereza
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme