Maminka.czDiskuze

RE: Porod v létě 2016

Kristy777 8. 1. 2016 19:56:47
Ahoj :) Já mám termín 28.6. :).. Jsem těhotná poprvé, tak jsem ze všeho tak trošku vyplesklá, ale to nejdůležitější teprve přijde.. Abych se vrátila k té stravě.. Konkrétně přes Vánoce jsem jedla.. Jako každé Vánoce, ale nijak zvlášť se nepřejídala, nepřibrala jsem nic, ale od ledna, respektive cca od začátku 15. týdne jako by mému organismu přeskočilo a i když jím stále stejně (řekla bych, že snad i líp než v předchozích dnech x týdnech) přibírám každý den snad 1 kg! :(.. Koukám jak blázen co se děje s mým tělem a nemůžu to nějak vstřebat.. I prsa se mi opět zvětšují a o bříšku ani nemluvě.. Těch pár dní zpátky, co jsem "nastartovala" ten 15. týden mi i bříško začalo pučet.. o nějaký ten centimetr je větší, no.. Asi je to normální a za nedlouho, předpokládám, že se to zastaví a v dalších vlnách to bude pokračovat. Kdyby mi to mělo takhle růst, tak bych do porodu vážila 250 kg a miminko by byla jen "kapka" v oceánu :).. No nic, co si o tom myslíš/te?.. Ještě jsem se chtěla zmínit, že jsem si nedávno dala sushi.. Měla jsem výčitky, ale restaurace, ve které jsme si ho s kamarádkou daly je celkem vyhlášená, mělo by být vše čerstvé, tak se taktéž modlím, aby bylo vše ok.. Jak si psala - bramborový salát s majolkou, tak ten jsem měla taky a provinile jsem se necítila.. Např. tatarku si dávám k hranolkám a hamburgeru (ani jedno jsem dřív nejedla) a věřím, že by tomu v tomto ročním období nemělo nic být.. Stále si říkám, naše maminy dřív jedly co hrdlo ráčilo, nic neřešily a taky jsme se narodily s plnou výbavou a zdravé, tak proč se tak strašně omezovat.. Jenom si s tím děláme neskutečnou hlavu, máme výčitky a to si myslím, že škodí miminku mnohem víc než všechny ty "nezdravé" potraviny..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme