Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod v listopadu 2014

Ahoj maminky, chci se s Vámi podělit o Vaše i moje zkušenosti . Můj termín porodu je 25.11.2014 Je to moje první mimi a taky první porod. Už začínám zjišťovat, jak je to s prací...jsem živnostnice, kdy a jak můžu odejít na neschopenku, kdybych to v práci ,,nedávala,, A taky jeméno...na tom se nemůžeme s manželem domluvit. Na 80 procent by to měl být chlapeček. Jsem ve 14týdnu. Taky hledám nejlepší porodnici v Brně, snad Bohunice???
Celkem 16 odpovědí Zobrazit jako strom
@veronik1 Ahoj. neboj se - my čekáme rovnou holčičky 2, takže skóre proti chlapcům trošku zachráníme
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky.. tak koukam ze v listopadu cekate same chlapecky,to jsem jedina co ceka holcicku .termin mam 8.11 a premyslim bohunice-breclav
Odpovědět To se mi líbí0
No uvidíme jestli se prcek bude řídit termín nebo si vyleze kdy se mu zachce :) Tak spíše co se týká oblečení to nenakupuju a postýlku,ale ostatní nutný věci nakoupit musím,postupně. Na porod zatím nemyslím na to je čas,bát se budu asi až se to bude fakt blížit.
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela To je krasný datum porodu..:) koukala jsem, že to vychazí na neděli:) My už měli jméno vybrané od zacatku, kdyz jsme zjistili, ze to bude kluk.. My budeme mít Mirečka, po tatínkovi:) Se máte, že nemusíte nic moc nakupovat, já musela koupit všechno, protože kolem mě mají všichni holky:) A bojíš se porodu nebo si to zatím nepřipouštíš?:)
Odpovědět To se mi líbí0
Taky mám termín 16.11. a je to naše první mimi vytoužený tak se taky moc těšíme. A jaké máte vybrané jméno? My budeme mít Danečka.
Já sem nějak moc nenakupovala jen pár věcí,protože budu mít hodně věci od bráchy po synovcovi,takže by to bylo zbytečný musím se v tom akorát prohrabat a roztřídit a uvidím jestli mi bude něco chybět. Pak už koupím jen to co je fakt třeba a takový ty důležitý věci.
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela Ja jsem vsechno radeji nakoupila drive:) spis jsem se na ty nakupy tesila:) Ja to vim od 20.tt ze to bude kluk:) My mame termin porodu 16.11. A co ty? A to je tvoje prvni miminko nebo uz nejake deti mas?:) Moje je to prvni miminko tak se moc tesime:)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to si dobrá,že máš všechno já si to nechávám na ten podzim a do ted nějak nebyl čas. My taky čekáme kluka víme to od 16tt taky bych nevydržela čekat tak dlouho. A kdy máš termín?
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela My už máme skoro všechno nakoupené, akorát postýlku a co se týče postýlky tak nám chybí, a čekáme chlapečka, a co vy? My si to nechali říct, já bych to asi nevydržela nevědět co to bude:)
Odpovědět To se mi líbí0
a jak se jinak cítíte holky? Máte už nějaký věci doma nebo se na to teprve chystáte? Já zatím nic ,ale v září už začnu a to budeme objednávat i kočárek :)
A víte co čekátě nebo to máte jako překvapení?
Odpovědět To se mi líbí0
@michbar Ahojky, taky mame termin v listopadu 2014
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky taky mám termín v listopadu :)
Odpovědět To se mi líbí0
Mě je 31 a taky sem čekali celkem dlouho,ale u nás to bylo trochu jinak.Včera sme byli na velkém utz a vypadá všechno dovbře tak se nám ulevilo a sme štastní,ted už to určitě vyjde.
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela Ahoj, je mi 33. Kolik tobě? Trochu díl jsme čekali...S tím jménem jsme nepokročili :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Jo díky,já věřím ,že to bude už dobrý.Prcek se drží a roste tak sem klidná.Předporodní kurzy sou až před porodem je zbytečný tam chodit ted,ale zatím o nich nepřemýšlím tak uvidím.
a kolik ti je jestli můžu vědět?
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela Ahoj, co se týká jména, vůbec nevím...spoléhám se na to, že máme ještě čas...co jste vybrali vy ?
Přeji pohodové těhotenství, ať je tentokrát vše ok, držím palečky Chodíš na nějaké předporodní kurzy? Včera mi o tom říkala známa, prý jí to hodně pomohlo při porodu...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky taky mám termín v listopadu někdy v půlce. Jsem ted v 16tt a vypadá to že budeme mít taky kluka,jméno už máme dá se říct vybrané. Já jsem doma na nemocenské mám rizikové těhotenství,je to moje první mimčo ale těhotenství nekolikáté.
Taky budu rodit určitě v Brně,ale kde na to je ještě brzo.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme