Maminka.czDiskuze

porod v prosinci

Eva P. 17. 8. 2010 15:02:21
Ahojky, já už sice 2 děti mám, ale první dcera se také narodila v prosinci, i když v roce 2007. Byla pěkná zima a když jsme opouštěly porodnici, malá neměla ani 3 kg, takže musela být dobře zabalená. Oblékla jsem jí bodýčko, dupačky, ponožečky, kabátek, svetřík, rukavičky, dvě čepičky (jednu bavlněnou, druhou teplejší), kombinézu, a v sedačce přikrýt dekou. Partner ať ti pěkně vytopí auto, tobě bude po porodu taky chvíli teplo, chvíli zima, než se hormony uklidní. V autě miminko už klidně odkryj. Novoušci nemají vyvinutý termoregulační systém, takže je lepší je obléci víc než méně. Tohle je tedy na cestu z porodnice. A je pravda, že v porodnici je přetopeno, takže malá byla při pobytu v erární košilce a zavinovačce. Nevím, jak to plánuješ, v každé porodnici to mají s oblečením jinak, ale mimoušci občas ublinknou nebo se počůrají, pokakají, a oblečení se často převléká, takže porodnické oblečení, které je pořád k dispozici, je podle mě lepší, ale to záleží na tobě. Tak se mějte holky fajn a užívejte si svých miminek i těhotenských bříšek, já tu mám teď třítýdenního mimouška a 2,5letou krákorku, takže pořád veselo :-[
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme