reklama

Porod v srpnu 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí denninnka | 24. 2. 2010 13:17
Ahoj, zdravím všechny nastávají maminky, které budou rodit v srpnu
Celkem 169 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
valentik | 26. 2. 2011 10:02
Ahojky, tak co jak rostou mimi, my jsme si od porodu hodně už zažili, náš Vojtíšek se narodil nakonec 2. září 2010 císařským řezem, a ve čtyřech týdnech mu zjistili uzavřený pylor, postupně blinkal a blinkal stále se to zvyšovalo až šel z váhou dolů, vše už je ale v pořádku a teď to vše dohnal, je mu skoro půl roku a máme 9 kg a 72 cm, už se pěkně pronese, ale jsem ráda, že už to máme za sebou, v prosinci zase pro změnu mě chytil týden před vánoci tak šílený záchvat žlučníku, že jsme jeli rovnou do motola, kde si mě nechali, babička s taťkou se museli starat o oba kluky, šla jsem na operaci, musela jsem držet tak měsíc dietu a všechny kila, které jsem nabrala jsou dole, a jsem na váze ještě kdy jsem měla před prvním těhu, teď jsme před 4 týdny měli zase ošklivou chcípačku, tak doufejme že jž je to vše za námi a čeká nás jen samé krásné věci, a jak rostete vy, malej je zlatej od malička spinká celou noc, a dlabe o sto šest, dnes už budeme dávat po čtvrté mrkvičku a moc mu chutná. A ten starší je hodnej a taky už s malým pomůže, když potřebuji. Mějte se krásně a napište jak se daří Vám papapapa Zd.
Mia.interspar | 4. 12. 2010 15:33
Ahoj holky sprnovky ty jo co jste všechny porodili tak tady skoro nikdo nenapíše nikdo se s ničím nepochlubi,no toto
valentik | 31. 8. 2010 3:12
Zdravím všechny těhulky i maminky s narozenými miminky, v pondělí jsem byla naposledy v prenatální poradně, jsem 40+1tt, a mimčo je stále vysoko a nic se neděje, ve středu nastupuji do porodnice a ve čtvrtek budu mít císaře. Mějte se krásně
nicole08 | 28. 8. 2010 11:33
Ahoj...tak i ja hlašim ze dne 17.8 jsem porodila dceru Sarah pritozenou ikdyž komplikovanou cestou s mirami 53cm a 3800g. Všem preji štesti a lasku k miminkum.Hezký den a tehulkam rychlý porod!
Nikol | 28. 8. 2010 11:31
Ahoj...tak i ja hlašim ze dne 17.8 jsem porodila dceru Sarah pritozenou ikdyž komplikovanou cestou s mirami 53cm a 3800g. Všem preji štesti a lasku k miminkum.Hezký den a tehulkam rychlý porod!
giannag | 27. 8. 2010 14:46
Ahoj holky, protože vím, jak to chodí, když se naroděj miminka, je dost málo času na psaní, zvu vás do nově založený diskuze Miminka 0-1 rok, ať nás je tam víc a můžem pěkně pokecat, poradit se a vůbec... Tak přijďte
Mia.interspar | 20. 8. 2010 17:59
Dne 16.8 ve 22.21 se mi taky narodila dcerka Laura 46 cm,2800 g.Rodila jsem normálně přirozenou cestou a byl to fakt zažitek na ktery nezapomenu zdravím všechny mamči,uživejte si to
musculilus.M | 17. 8. 2010 19:04
zdravím všechny čerstvé maminky a těhulky,tak nás včera pustily po pěti týdnech z nemocnice.Do nemocnice jsem nastupovala 13.7. na udržování a holčičky se narodily 21.7. ve 34+5tt.Leonie měla 43cm a 2040g a Leticie 48cm a 2240g.Holky byly obě hlavičkama dolu,takže jsem rodila přirozeně což bylo moje velké přání.Byl to opravdu zážitek.Neříkám,že to nebolelo,ale už si nic z toho nepamatuju.Holčičky mi to všechno vynahradili.Manžela jsem měla u porodu a za to jsem byla moc ráda.První kontrakce jsem měla už 20.7. odpoledne.Pak se to přestalo a začalo opět v noci.Nejdříve nepravidelně a postupně se intervali zkracovali a kontrakce zesilovali.Ráno v devět mě přesunuly na porodnici a napojili mě na monitor.V půl páté odpoledne mi praskli vodu a holky se v 18.10hod a v 18.20hod narodili.To byla taková úleva.Ale moc jsem je neviděla.Hned je odvezli v inkubátorech na nedonošence.Docházela jsem za nimi dva týdny než mi je dali na pokoj a pak už jsme čekali až holky naberou 2400g a pustí nás domů.Dneas jsme byly na první procházce s naším mega kočárkem a manžel si vzal týden dovolenou,aby si nás mohl pořádně užít.Tak Vám přeji hodně štěstíčka k porodu a maminkám hodné a zdravé dětičky
valentik | 14. 8. 2010 13:57
Gratuluji všem co už porodily ke zdravým miminkům, < < , já mám v pondělí 38tt, teď v pátek jsem byla na ultrazvuku a jizvu po císaři mám v pořádku, a malé má zhruba 3260g, vypadá to že tu je šance zkusit normální porod, a při neúspěchu potom v nejhorším, až ten císař, pročetla jsem teď hodně diskuzí, kde maminky píší, že po prvním nepostupujícím porodu ukončeném císařem, druhé mimi rodily normálně. .
Mia.interspar | 14. 8. 2010 10:27
Jee Ssjuzanka už porodila no né?? jsi tu uplně moc dlouho nebyla jsem měla strach?? Jsem jsi všimla že skoro každa srpnovka rodí císařským řezem to je asi nějaky hit nebo co.Vše moc zdravíčko přeji a fakt vám zavidím. :-[ Mě v uterý začína 39 týden a mala furt nic :'( tak nevím co mám už dělat tak moc se těším a chci to mít za sebou.Měj te se těhulky a nově i maminky <3 s miminky
alelenka | 13. 8. 2010 14:38
@Ssjuzn ahoj tak to moc gratuluji. Já byla taky císařem termín jsem měla 7.8. ale šla jsem už 30,7. , Nechala jsi se uspat nebo jsi byla jen lokálně?? já se nechala uspat jen lokálně a musím říct že jsem udělala dobře, protože to pro mě byla zase nová zkušenost a hlavně i zážitek,který by bylo škoda zaspat. Jinak u mě probíhalo všechno v pohodě. Jen ta jizva a kolem ní je ještě trochu citlivější. Tak užívej prcka
Ssjuzn | 13. 8. 2010 12:54
Ahojky,muj malý brouček se narodil 6.8.v 08:12 cisarskym rezem,jmenuje se Tomašek 3460 KG,49cm.Vsechno se da vzladnout.Preji tehulkam žadny strach...
nicole08 | 12. 8. 2010 8:00
Ahoj tehule.....tak coo,jak jšte na tom?Já uz mam po obou terminech a porad še nic nedeje.. :'( prišti týden vývolaní pokud neporodim šama... ach jooo.A co vý ??????
Mia.interspar | 10. 8. 2010 22:35
Ahoj holky tak co miminka jsou hodné?? já jsem ted 38 týden a moje mala bříšku furt spinká. Maminky co už porodily nenapsali ani jaky měli porod tak co?? dalo se to?? napiště
nicole08 | 6. 8. 2010 15:56
Ahoj tehule......tak gratuluji k miminkum a tiše zavidim.Ja mam dnes prvni termin a druhý v pondeli a porad se nic nedeje :-X uz jsem z toho na prašky...(( Já nechci jít na vyvolávačku. :'( .ch joo =-O
valentik | 6. 8. 2010 10:58
Ahojky, moc moc gratuluji k narozeným miminkům < < < , a ať jsou hlavně zdravý, minulé pondělí jsem byla poprvé v Podolí v poradně, vše ok, teď v pondělí jdu zas, to bude 37tt a čeká mě měření jak bude mimi velké, monitor a kontrola jizvy po císaři, jestli je v pořádku, a pak se rozhodne jestli rovnou císař nebo mě zkusí nechat rodit normálně, jestli se tomu mrňouskovi bude chtít vůbec ven, minule mi to musely vyvolávat. Jezdíme teď na výlety k Máchovu jezeru, manžel tam jezdí montovat, a ta cesta přes tu Prahu, Malou Stranu, samé kostky to hopsání, houpání, si říkám, že to malé už by muselo být venku, tak nedávám moc šancí, že to půjde normálně, že skončíme zase u toho císaře. :-X . Teď o tom dost přemýšlím a chtěla bych raději rodit normálně. . Už aby to bylo za námi a ty drobečkové byli mezi námi, mám tu kůži na bříšku tak napnutou, že to tak bolí, se divím že mi nepraskne,.
Všem hezký zbytek těhu a zdravá mimi.
Mia.interspar | 5. 8. 2010 21:03
Moc gratuluji maminkám co porodili,v duchu zavidím a přeji zdravíčko <3
alelenka | 5. 8. 2010 18:31
Ahoj maminy tak máme krásnou zdravou holčičku Alexandru 30.7. 2010 v 10:07 2980g a 47 cm
Všem ostatním držím pěstičky.
denninnka | 5. 8. 2010 12:41
Ahoj holky,
tak u nás to dopadlo tak, že mi to museli vyvolat. Takže 29.7.2010 se nám narodil malý Dominiček. Vážil 3030g a měřil 47cm. Je zdravý a krásný <3 . Takže Vám ostatním držím pěstičky, ať taky vše dobře dopadne.
Mia.interspar | 30. 7. 2010 10:03
Ahojky budoucí maminka já jsem ted v 36 tydnu a hrozně moc se těším na malou už počítam každej den kdy to přijde. <3 uplně tak moc se těším že se to nedá ani popsat.Jinak první termin mám až 24.8 a druhy 4.9 tak já vůbec nevím kdy to mám čekat.
1 2 3 4 5 ... 9
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte tendenci vrhnout se do pracovního dobrodružství, které může být na vaše schopnosti náročnější, šéf vás v tom nepodpoří. Dokážete…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama