porod ve FN Olomouc

Zpět na hlavní stránku diskuzí nugetka | 15. 5. 2012 21:36
Ahoj maminky,je tady některá z vás,co rodila ve FN Olomouc? Chtěla bych znát váš názor,jak jste byly spokojené.
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
kajmi | 14. 12. 2012 21:21
Ahoj, napište prosím jak jste dopadly. Já tam chci rodit v červnu protože bydlím mezi Ol. a Přerovem a tam se mi moc nechce. Moc děkuji za případné zkušenosti
lin | 17. 5. 2012 14:01
@nugetka Ahoj, jsem na tom tak, že nemůžu počtvrté otěhotnět Na jednu stranu si říkám, jestli nejsem cvok, se třema dětma mám práce dost a ty výdaje, ale na druhou stranu bych si další miminko ještě moc přála a mrzí mě, že to nejde. Ale řešit to asi nebudu, necháme tomu volný průběh. Měj se moc pěkně!
nugetka | 16. 5. 2012 12:22
@lin Ahoj díky za odpověď a abych pravdu řekla,musím souhlasit.Každá jsme jiná a každá očekáváme a potřebujeme něco jiného a je pravda,že taky záleží na tom kdo jak se vyspí a jakou má ten den náladu a přesně jak píšeš,na koho narazíme.Já nejsem náročná,spokojím se s málem asi stejně jako ty. Na tu pupečníkovou krev jsem se taky koukala,na některých stránkách má FN že ji odebírá na druhých zase, že ne,tak nevím,asi by bylo nejlepší s tam zajít podívat na to prostředí a poptat se.Taky se tam chystám a už se i těším.Čekám třetí mimčo a každé se narodí jinde,tak i to bude zajímavé a další nová zkušenost.Termín se blíží tak se uvidí co bude.A ty jsi na tom jak?
lin | 16. 5. 2012 11:58
Ahoj, sama zkušenosti nemám, ale nějaké příspěvky jsou třeba tady: http://www.naseporodnice.cz/porodnice-diskuze.php
Můj názor je, že to záleží spíš na štěstí, na jaké lidi narazíš a tak. Každá maminka napíše něco jiného, podle typu své osobnosti a podle nálady. Jak se znám, tak já bych byla spokojená úplně všude.
Nevíš, jestli se dá v Olomouci darovat pupečníková krev?
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nestůjte si za svým názorem za každou cenu, ale využijte možnosti vyslechnout kritiku od lidí, kterým důvěřujete. Jejich názory vás…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci