Maminka.czDiskuze

Porodnice Šternberk

22. 2. 2011 22:26:50
Ahoj, už to bude rok co jsem rodila ve šternberské porodnici musím říct že jsem byla spokojená s péčí u porodu sestry byli moc milé a hodné ke mě i k miminku , prostředí krásné nové a vše šlapalo jak mělo ale po vyjetí na šestinedělí jak se říká nebe a dudy !!! A to vše k vůli jedné nejmenované sestře která podle mě nemá co dělat u malích dětí byla na mě zlá , arogantní , neochotná a věčně smrděla kouřem mluvila jsem už s hodně maminkama co tu rodili a hodně s nich ví o koho jde takže jsem nebyla první případ !!! Malá měla žloutenku a tak jsme tam byli o něco dýl a musela jsem být hodně v kontaktu se sestrami a bohužel jsem na tuhle sestru narazila mockrát !!! Někdy mi ji nenesla celé hodiny třeba i šest hodin byla přes den malá bez jídla , když jsem ji jednou přinesla po kojení tak mi řekla že ted na malou nemá čas že má tři příjmy a začala po mě peskovat nechápala jsem pak mi malou vzala a přes sklo jsem viděla jak ji dala jen do postýlky místo pod světlo ani ji nezakrila a šla pryč , tato sestra mi ten pobyt v porodnici hodně snepříjemnila proto maminky dávejte si na tuto sestru pozor určitě jak se s ní setkáte poznáte o koho jde uvidíte !!!! Ted vím že bych se příště nenechala ze sebou a hlavně s mím dítětem takto orat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nemluvím o tom že mi první den malou vůbec nenesla musela jsem si ji jít několikrát vyžádat a s kojením mi pomáhala paní na pokoji protože ona mi řekla pouze nechce musíte to skoušet a na tohle jsem čekala celý den než my ji přinesla a vzápětí utekla nebýt pak ostatních sester malá by se snad ani nechytla !!! Ostatní sestry byli moc hodné hlavně ty mladé !!!!!! Ale tahle mezi děti nepatříí !!!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme