Poslech nenarozeného dítěte

Zpět na hlavní stránku diskuzí Nataša65 | 12. 10. 2012 9:49
Ahoj mamči, slysela jsem, že je nějaký přístroj, kterým se dá poslouchat tlukot srdíčka a pohyby nenarozeného dítete. Nevíte o tom něco? Kde se to dá sehnat, jestli je to dobré?
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Johana | 2. 1. 2013 14:44
já ho dostala od kamarádek, když jsem byla těhotná.dost jsem o tom tehdy mluvila :)Kupovali to v nějakém eshopu elc nebo ecl, fakt nevím.
Strašně mě to dokázala uklidnit, když jsem mimčo slyšela.Doktorky jsem se na to ptala,ale o tom, že by byl zvuk pro miminko nevhodný nic neříkala.
Miminko už je na světě a v pořádku, takže jsem ráda :)Přístroj teď putoval k nejlepší kámošce, co je zrovna v 5.měsíci :)
Markéta81 | 14. 10. 2012 12:13
Já jsem o tomto púřístroji také slyšela ale až u druhého těhotenství a nepořizovala bych si ho z dovodu co mi řekla doktorka při prvním těhu, že pro miminko není tento zvuk moc dobrý, je to pro mimi moc silný zvuk a že v prvním trimestru by se nemělo pouštět a po té stačí to co se musí dělat při běžných kontrolách.
Eva P. | 14. 10. 2012 12:03
http://chuvicky.heureka.cz/ultrazvukovy-pristroj-top...
Tady je ještě jednou ten odkaz, nějak se napoprvé nepovedl.
Eva P. | 14. 10. 2012 12:02
No asi něco takového: http://www.heureka.cz/[fraze]=Ultrazvukov%C3%BD%20p%C5%99%C3%ADstroj%20Topcom%20100. Já myslím, že seženete kdekoliv na internetu, můžete zkusit i aukro a podobné bazary, kde koupíte třeba používaný. Asi byste ho seznala i v nějakých velkých obchodech s dětským zbožím, třeba i v lékarně. Ale to nevím. A jestli je to dobré, to neporadím, já nic takového nepotřebovala, obě moje holky se v bříšku mrskaly celkem dost a poslechnout si srdíčko to mi stačilo na prohlídce u gynekoložky. Je to sice krásný zvuk, ale je pořád stejný a taky to trvá jen 4-5 měsíců, co ho můžete poslouchat. Jestli mohu napsat svůj názor, zbytečná investice, nechala bych si penízky a využila je raději ke koupi jiné výbavičky pro miminko, určitě se později budou hodit víc. flower
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po náročných dnech v práci i domácnosti si dnes konečně můžete trochu vydechnout. Abyste z únavy neonemocněla, je nesmírně důležité…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci