potíže z dýcháním v těhotenství

Zpět na hlavní stránku diskuzí sarullka | 6. 1. 2013 12:08
Ahojky,je mi 34 let a kolem 10 ledna budu ve druhém trimestru a je to týden ,co se mi začalo špatně dýchat a mám pocit jako kdybych měla prasknout .Není to nějak hrozné,vždycky se musím po několika minutach hodně nadechnout.Mám slabé astma,ale nikdy jsem neměla žádný záchvat.Je to mé druhé dítě a už si nepamatuji,jak to probíhalo u něj,ale přežila jsem to.Asi se zbytečně stresuju.Máte taky někdo takový "strašný" problém?Jinak je vše jak má být.Děkuji za příspěvky a hezký zimní den
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
petra beranova | 24. 1. 2013 12:44
Ahojky,já jsem ted v 19 týdnu jsem také těhotná podruhé,a špatně se mi dýchá,i se to docela zhoršuje,občas se mi stane že se ani nemůžu nadechnout jako uplně lapám po dechu,ale astma žádné nemám,ani problémy s dýcháním,a u první si nepamatuju že bych to měla taky takhle,pamatuji si že se mi špatně dýchalo,ale že až tak to si nepamatuju,ale to asi bude normální jak děloha tlačí na orgány , .
Balkova.Michaela | 7. 1. 2013 13:20
Ahoj, já jsem také těhotná podruhé a mám podobný problém. Astma mám také, také slabé, ale teď v těhotenství se mi hodně zhoršilo, trvalo to skoro 14 dní, pak mi alergoložka napsala Ventolin a když mám problém s dýcháním, vdechnu a je pokoj. Miminku to nijak neublíží a je prý lepší použít Ventolin, než aby mělo málo kyslíku.
sarullka | 6. 1. 2013 12:35
To jsem ještě já.Jsem tu poprvé a tuto diskuzi jsem založila taky já.Tak ten první příspěvek je ten problém aby jste nekoukaly na co odpovídám sama sobě.Tak jen pro info.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ve vašem životě se nenadále objevil nový muž, který by mohl všechno změnit k nepoznání. Dobře si rozmyslete, jestli o tak rozsáhlé…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci