Předpověď kartářky

Zpět na hlavní stránku diskuzí BeeS | 4. 2. 2010 18:19
Celkem 285 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Jana | 20. 4. 2017 9:01
Dobrý den,Zkusila jsem již pár kartárek za mě můžu doporučit kartářky z výklady najdete na netu dělá menší a větší menší nějak za 395 mne to sedělo její předpovědi vychází a dále paní Vyšínská z.ezo portálu taky se dost dozvíte a hlavně tomu rozumíte! Potom taky je tu kartářka schery z Brna od té to taky sedělo a ještě paní Králova že Zlína to ještě uvidíme co vyjde ale řekla bych že.fajn vykládá vám a rozumíte tomu. například kartářka aga, Janíková z Rohatce to mne přišlo celkem mimo. ještě mám volat paní Hannah z ezo portálu tak jsem zvědavá ale kdysi jsem ji už volala a vyšlo to.Máte někdo s nějakou zkušenosti?
Milada | 20. 4. 2017 8:26
@Teresa Tereso já mám jiné osobní zkušenosti s kartářkou Svobodovou, pokud se tedy jedná o Vlastu Svobodovou z Prahy Roztyl ta měla arogantní jednání a byla až zlá mě konkrétně ani nedodělala výklad a vlastně mě vyhodila uprostřed výkladu,že mi už vykládat nebude a něchala si zaplatit jako za celý výklad. já z ní byla zklamaná a více jsem k ní nešla je to už tak 7 let co jsem měla tuto zkušenost.tak si já osobně neumím představit,že se chovala k jiným hezky. je pravda,že mi řekla věci z mé minulosti, ale více jsem se od ní nedozvěděla.Pro mě byla tato katářka velkým zklamáním.
Teresa | 17. 4. 2017 21:01
@Libuše já byla u paní Svobodové několikrát a je pravdou,že byla někdy náladová a pak to nebylo zrovna o.k. ale pokud byla v pohodě vycházelo mi to od ní. Rozhodně si myslím,že patřila mezi opravdu dobré kartářky.
Teresa | 17. 4. 2017 20:49
@Vendula byla jsem u paní Santi 2X a vždy mi vše vyšlo tak jak řekla i když jsem si o jedné věci myslela,že to tak být nemůže trefila to přesně, vidí věci co se stanou i bez karet. ale měla jsem problém se k ní dostat, protože bere jen na doporučení svých klientů.
Veronika | 11. 4. 2017 13:34
@Libuše @Libuše. Já tedy k paní Svobodové chodila několik let a vždy mi od ní vše vyšlo. Jediné co přesně neuhádla byl čas. Něco mi řekla, že se stane do 2 let a stalo se to až za 5 let. Ale jinak vše sedělo, řekla mi i věci z minulosti, které byly naprosto přesné. Žádnou podobnou jsem zatím nenašla a už jsem jich několik zkusila.
Libuše | 11. 4. 2017 12:22
@Veronika paní Svobodová nebyla moc příjemná a ani od ní nic moc nevycházelo, aspon mě ne ani mé mamince ani sestře, ale třeba měl jiný lepší zkušenosti, taky hledám spolehlivou kartářku z Prahy a pokud někdo o takové víte, tak prosím o kontakt.děkuji
Ida | 7. 4. 2017 9:51
@Jirka panebože co to sem chodí za lidi ?? možná ,že ta paní kartářka již neunesla lidskou zlobu, zlo, faleš, hamižnost,promiskuitu atd. myslím,že být kartářkou v dnešní šílené době .opravdu není nic snadného. musí to být velmi vysilující jednat s takovýmito lidmi a řešit jejich i touto doubou způsobené problémy.
Ida | 7. 4. 2017 9:42
@pani K Adhlerová ale za tuto vaší osobní nešikovnost nemůžete přeci vinit kartářku to je nesmysl
Jirka | 3. 4. 2017 13:22
@Magdaléna Dobrý den, nevíte prosím důvod, proč Paní Koppová se rozhodla ukončit život. Dva roky mi vše leží v hlavě- proč? Děkuji.
Jitka | 3. 4. 2017 9:49
@Vendula Dobrý den paní Vendulko, prosím Vás můžete mi poslat kontakt na tu paní kartářku z Karlštejna? Děkuji, Jitka Mail: J2275@seznam.cz
vrána | 29. 3. 2017 9:51
Ubozí češi a slováci.Nevíte, od koho jste odpadli, od boha a za to odpadnutí musíte trpět, poslouchat falešné kartáře a kartářky, čaroděje a čarodějnice .Ani křesťané už dnes nevědí, co říkal Kristus, je to přece napsáno v bibli.I církve odpadly a bloudí,neznajíce písem.Bída končící peklem.I komunisté slibovali, že udělají ráj a udělali peklo bez boha.Kartáři a pod. většinou dělají boha ze sebe, a lidé je tak berou.Je zločin , že dnes je tohle tolerováno a je to v televizi i jinde veřejně.Je to vše plné falše a lidi si s tím nevědí rady, neprohlédnou ten hnus.
pani K Adhlerová | 28. 3. 2017 8:27
ach jednou mi kartářka prozradila, že musím být ve svém milostném živote ášnivější jinak me manžel opustí tak jsem udělala uplnou romantiku ale bohužel jsme skončili na pohotovosti s popálením od svíček a manžel si zlomil jednu kůstku v pánvi
Janča K | 27. 3. 2017 17:05
@Marika kdykoli se tady někdo chválí Petra K tak duševně nemocná fetka tady skáče vzteky a závistí a dělá binec
Marika | 24. 3. 2017 17:41
@Eva Já se ani nedivím že tě Petr nevzal, protože jsi prolhana podvodnice, Petra si chválí hrozně moc lidí a nikde jsem nečetla e by byl hrubý, právě naopak. A u většiny se musí platit předem, to je standart, takže každému je jasné že tu jen pomlouvas a lžeš. Mě Petr K hodně moc pomohl a je to velmi slušný a vzdělaný pán na rozdíl od ostatních kartářek. Proto si ho všichni chválí.
Veronika | 23. 3. 2017 11:13
@janinka @janinka já právě také takovou hledám už dlouho, ale zatím jsem nenašla. Chodila jsem k paní Svobodové několik let a vždy jsem byla spokojená. Moc mne mrzí, že zemřela. Zatím jsem nějakou podobnou nenašla.
janinka | 23. 3. 2017 11:02
@Veronika Prosím o kontakt na kartářku která výkladá osobně!! A takovou jako byla Vlastička Svobodová.Praha-728678103 děkuji.
Eva | 21. 3. 2017 10:40
@Jitka hledám kontakt na dobrou a zkušenou kartářku z JČ, děkuji za pomoc Jitko. Petra z Brna jsem chtěla zkusit,ale byl na mě do tel. hrubý a chtěl poslat předem částku 3.tis.,tak mě to odradilo. tak pozor !
luccie | 20. 3. 2017 8:24
Lidé už prodali několik trestních oznámení na tu duševně nemocnou, co zde pomlouvá pana Petra a ostatní, sama si na sebe píše samochvaly a hraje si na kartářku. Zde je jeden ze starších komentářů :Llie, 20.3.2017 8:12:54Milča, 12.3.2017 11:39:40 a ještě jeden komentář jsem tam našla, to také vystihuje tu psychopatku, co zde neustále pomlouvá Petra a ostatní.. 10.1.2014 14:50 - Pavlína 10.1.2014 14:11 - Patricie 10.1.2014 14:01 - Lucka 10.1.2014 13:13 - Pavlína tak naše zfetovaná a... Lucko, našel jsem tady mnohem starší komentář, kdsy zde lidé už jednou podávali hromadnou žalobu asi před rokem, přečti si tento komentář od Mickey to mluví za sebe. - 12.12.2012 13:59 - Mickey presne tak, taky jsem se o... tak koukám že naše duševně nemocná fetka se tady dokonce podepisuje mým jménem, tak jedeme spamovat dál aby se vědělo co toje zač - Čau lidi, včera jsem sem náhodou zabrousil a docela jsem se nasmál nad ubohostí některých bab, mám na mysli Ninu apod. je zde celkem hodně příspěvků o kartáři Petrovi z Brna. Jsem také z Brna a četl jsem něco o tom, že Nina psala, že experimentuje na lidech, že nedávno začínal a hledal tu lidi. Dnes jsem si dal tu práci a na internetu se snažil něco o něm najít, co je vlastně pravda. Na internetu jsem našel o něm opravdu hodně - 6 let žil v USA, má několik webů jako výtvarník, v 99 pracoval pro 2 Americe weby jako numerolog pro dva hodně známé weby, v 94 roce psycholog a poradce pro HR , 2001 hodně článků o věštění na webech celostnimedicina.cz, Matrix2001.cz apod., a dokonce i tady na doktorce má několik článků. Od 89 učitel boj umění, v 92 léčitel… atd. atd. Dokonce jsem našel i jeho web a ten mě zaujal nejvíc. Myslím, že tenhle člověk nepotřebuje reklamu a klobouk dolů, co všechno dokázal. Chtěl jsem vlastně vědět zda to není jeden z těch, co jen fušují do karet, a co je pravdy na těch pomluvách. Já sám karty nepotřebuji a nechodím ke kartářkám a podle těch ubohých závistivých chudáčků jako je Nina, bych ani k žádné nešel. Jsem ajťák a když mám problém, jdu za odborníkem a tomu je určené myslím i toto fórum, aby lidé psali své názory na kartářky, Podle toho, co jsem zjistil je jasné, že ten Petr to dělá hodně dlouho a že je tady jen pár vypatlaných hlav jako je Nina, dasa a spol, nebo spíš jedna a ta samá osoba co tady špiní jiné. Jako profík v oboru IT vím, že fora jsou plné takových nul jako je Nina a taky vím, že lidé jako ten Petr nepotřebují reklamu, protože je o něm na internetu hodně odkazů. Jenom mě zajímá, jestli je běžné mezi kartářkama dělat takovýto humus jako dělá Nina Nino, pro Tebe mám vzkaz, tobě někdo pořádně nafackuje, přinejmenším za ty tvé pomluvy a nebo tě rovnou nakope do prd…. Na každé prase čeká nějakej řezník. Ty by jsi se ale měla jít léčit, protože to, co předvádíš je opravdu vrchol debility
luccie | 20. 3. 2017 8:20
Hochwaldova, 2.3.2017 11:40:20Já bych také doporučila pana Petra K z Brna. Jsem doktorka a nevyhledávám takové služby, ale jak to bývá, někdy chce člověk vědět více. Musím k tomu říci, že mnoho lidí zde má pravdu, že pan Petr je opravdu výjimečný v tom, co ví, co dělá a umí, ale hlavně opravdu umí pomoci a nasměrovat. Byla jsem předtím ještě u 2 kartářek. Na rozdíl od nich má Petr opravdu znalosti a dokáže skvěle vysvětlit, hodně mě zaujaly jeho znalosti o výzkumech, velmi rozumně a moudře mluvil i o ezoterice v souvislosti s výzkumy. Na rozdíl od něho ty ostatní kartářky opravdu jen papouškují své „neznalosti“ o ezoterice, bez pochopení, bez vzdělání. Mnoho lidí zde píše cosi, že je nějaká kartářka milá a hodná, ale to nestačí, aby uměly poradit, když má člověk velký problém, a to je opravdu „mimo mísu „. A především je to také o tom, že pan Petr už leccos dokázal jako výtvarník, učitel apod a je to velmi skromný a vzdělaný pán, což se o ostatních kartářkách říci nedá, ty nic nedosáhly, a přesto se tváří obrovsky důležitě. Hodně takových se chlubí, že mají „dar“ a schopnosti a dokonce tvrdí, že se nemusí učit, že jim andělé a tam nahoře vše sdělí, a to je už psychiatrická porucha a nebo zaběhaná lež, aby zakryly svou nevědomost. Hezký den přeji.
fd | 19. 3. 2017 23:54
https://onbe.cz Sledujte online přes 14 000 filmů a přes 1 000 seriálů na https://onbe.cz zcela zdarma+všechny filmy/serialy mužete stahovat
1 2 3 4 5 ... 15
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnešní den pro vás bude ve znamení bujaré rozšafnosti. Ať už budete mít chuť na cokoliv, prostě si to dopřejete. Čokoládou počínaje a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci