reklama

Předpověď kartářky

Zpět na hlavní stránku diskuzí BeeS | 4. 2. 2010 18:19
Celkem 261 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Jitka | 24. 2. 2017 2:39
@Majina Dobrý den, mohla bych poprosit o kontakt na pana Petra.Děkuji Jitka
Majka56 | 17. 2. 2017 2:16
@Zuzanka nov Také považuji Petra za nejlepšího a to jsem byla o mnoha. Petr opravdu výborný..
Josef Dvořák | 10. 2. 2017 0:22
@lenka Dobrý den, prosím Vás o přijetí k výkladu karet. Stanovte termín. Děkuji předem. S pozdravem JD
prosím | 9. 2. 2017 11:58
@Pavel Sháním kontakt na léčitele respektive na léčitelku paní Růženu z Rakovníka, ale nikde jsem ho nenašel. děkuji
Pavel | 9. 2. 2017 10:42
@Hanuš Pha Myslím,že pomluvy jsou ubohost lidské povahy a opravdu pramení ze závisti a nepřejícnosti. neznám osobně pana Petra tak nemohu posoudit, hodně kartářek je zde pomlouvano, bohužel v Čechách je pomlouvání dost častý jev.Paní Diváckou , Svobodovou a Santi, znám osobně taky je pomluvy postihly a přitom patří rozhodně k dobrým kartářkám !
Veronika | 6. 2. 2017 12:39
@martina123 Martino, bohužel paní Svobodová zemřela. Chodila jsem k ní pravidelně několik let. Mrzí mne to, ale nedá se nic dělat. Pořád sháním nějakou dobrou kartářku za rozumné peníze, ale nemohu sehnat.
martina123 | 6. 2. 2017 9:47
@Veronika Dobrý den prosím nemáte kontakt na paní Svobodou jestli ano napište mi prosím na a.lias@seznam.cz děkuji Martina
Zuzanka nov | 25. 1. 2017 16:14
@Hanuš Pha Souhlasím s Vámi také považuji pana Petra K za nejlepšího, skromný hodný a vzdělaný i když dražší. A jak píšete lidí má vzdy hodně, nebere každého to také chápu. Pomluvám není třeba věnovat pozornost, jen to ukazuje že lidi jako Petr opravdu umí. Pomluvy jsou pro policií.
Věrka | 25. 1. 2017 8:21
@Jana Pomluvy vznikají ze závisti, někomu jsou evidentně oblíbené kartářky trnem v oku a tak váhám jestli sem mám dát kontakt na svojí kartářku,aby to nebylo zneužito k jejímu pomlouvání asi je lépe nic nepsat ani nikoho nedoporučovat
Jana | 24. 1. 2017 12:34
@Hanuš Pha ano internet je bohužel plný závistivých drbů a pomluv místo dobrých kontaktů a jisté urovně je to velmi nechutné a smutné jak se někteří lidé chovají s umyslem ubližovat druhým, že to až hraničí s trestním oznámením, nemělo by se toto dít a i weby určené k těmto účelům by měly urážlivé a pomlouvačné komentáře mazat někdy je to až nechutné a vysloveně závistivé a cílené pomlouvání.. a napadání, někdo se tomu zasměje,ale šíření pomluv je trestné, je jasné že.zlým lidem se asi člověk nevyhne nikde, slušný člověk jim nevěnuje pozornost ale i tak člověka zarazí ta neomalenost těchto pomlouvačů.
pro santi | 23. 1. 2017 21:43
@Vendula santi je osoba, ktera si hraje na kartarku a ktera pomlouva kazdeho, koho si lidi chvali, a proto ji zablokovali na mnoha webech a myslim si ze zacala delat to same i zde. Kdyz jsem u ni byla tak jsem byla nespokojena , a pak me vsude pomlouvala take, tedy pozor na ni. najdete si na internetu, jak si na ni lide stezuji.
Hanuš Pha | 23. 1. 2017 21:38
@Majina Je docela smutné jak se zde rozmohlo pomlouvání a falešné komenty, jak zde kartářky pomlouvají a sami si na sebe píší samochválu a pod cizími jmény špiní a lžou a haní. Já jsem byla nejvíce spokojená s Petrem K z Brna, na kterého je zde nějvětší ohlas a tento je podle mě a nejen podle mě, jak čtu, asi opravdu nejlepší v oboru. Ale je opravdu trapné, jak se ho tady snaží pdovodné kartářky za každou cenu pomluvit i pod mužským jménem Jakub apod. Myslíte, že to těm kartářkám přinese štěstí? Ne, nikdo k nim nechodí, zavidí a tak pomlouvají a lžou, a pak si sami na sebe píší jak jsou vyjímečné a jakoby na sebe hledají kontakt a vzápětí si ho na sebe sami napíšou. Tohle jsou staré podvody a případy opravdu pro pilicii. Co se těch nejlepších týče, jako je Petr K, tak ti budou lidí, vždycky hodně. Co se Petra K týče, je to velmi inteligentní, vzdělaný a moudrý pán u kterého jsem byla několikrát, protože vždy uměl poradit a věděl a takovým lidem jako on v žádném případě neublíží nějaké kecy a lži anonymních podvodnic na internetu. Jen jsem spíše otřesená, kam tady spěje to kartářství, že je čím dál méně opravdových lidí, co to umí a čím dál více duševně nemocných rádoby kartářek a podvodnic a čím dál více pomluv, závisti a lží a samochvály. A všechny tyto lži a podvody jen ukazují jaká lůza si zde hraje v republice na kartářky. Ale právě proto budou mít lidé čím dál více v oblibě osvědčené lidi jako je Petr K a bude mít čím dál více lidí. Tomu se říká, kterou se ohánějí podvodnice, co mají plnou hubu keců o duchovnu a pak se tu hádají, pomlouvají a lžou a píšou falešné pomluvy. Přeji hezký den a hodně štěstí při hledání.
Jakub | 23. 1. 2017 20:04
@RE jo taky mám s ním blbou zkušenost je to podvodník co si hraje na jasnovidce a říká si o hrozné peníze , taky jsem nalítl mě to stálo 5.000,. záda mě bolí pořád a místo rozvodu jsem se stal štastným otcem. pan Petr z Brna není ani léčitel ani jasnovidec je to lapka !!
Vendula | 21. 1. 2017 23:37
@Veronika Já jsem Veroniko byla u paní Santi také, platila jsem za hodinu tisíc korun a řekla mi hodně důležitých informací, které se mi poměrně brzy potvrdily a poradila mi i dobře ohledně práce. mě hodinový vyklad stačil tobě asi ne měla si zřejmě více otázek nežli já a proto si platila více. zkusila jsem i kartářku z Karlštejna a taky jsem byla spokojená a i s kartářkou Silvan.všechny byly dobré a proto je zde za sebe mohu doporučit.
Jiří | 20. 1. 2017 9:45
@Ivana taky nutně potřebuji kontakt na dobrou kartářku nebo vědmu, jestli máte,tak se prosím o něj podělte. děkuji J.
Martina | 18. 1. 2017 10:52
@Jitka na toho kartáře z Brna moc nesázejte já jsem u něj byla tak před rokem a stálo mě to 4.tis. a s ničím mi neporadil a ani se mi nic od něj nevyplnilo ani od Sáziové, ta mi řekla zase vše uplně opačně než to bylo je to už stará paní,ale kartářka zřejmě dobrá není je opravdu těžké najít v této branži někoho kdo Vám sedne , chce to hledat a zkoušet a pokud sedne,tak se té kartářky držet. Myslím,že to ani kartářky s námi nemají kolikrát snadné
Robert | 16. 1. 2017 20:01
@RE ale jak koukám je tady těch pomluv víc Boučková,ale kontakt na nikoho žádnej chybá !!
Robert | 16. 1. 2017 19:50
@Pavlísek na kterou na tu prsatou ? tak ten chci taky
Robert | 16. 1. 2017 19:48
@RE pomluvy a závist nedobrá je věc, vždy se najde blbec kdo řekne nějaký hec nebo kec , zarazilo mě co se tady člověk místo kontaktů vše dočte, každá nemusí mít přece bradavice nebo hrb, pokud jí závidíš nech si silikony udělat také,vždyt dnes je má každá druhá a nezávid
Pavlísek | 27. 12. 2016 11:37
@Lulinka Ahojky mužete poslat kontakt na pani kartářku?
1 2 3 4 5 ... 14
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Partner a děti budou nadšení zábavnými návrhy, které hodláte realizovat tento víkend. Ať už půjdete na pouť nebo do kina, všichni budou…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama