Předpověď kartářky

Zpět na hlavní stránku diskuzí BeeS | 4. 2. 2010 18:19
Celkem 222 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
danca | 7. 10. 2016 18:53
@xofia prosim o kontakt na pana Kartare ktery pomohl najit pejska jak tu pisete .Dekuji
xofia | 5. 10. 2016 12:54
@Lulinka Dobrý den.Vkládala jsem sem na diskuzi to co teď píši Vám,jen nevím,jak to funguje,jestli se to zde zobrazí všem a nebo jen tomu,komu odpovím a tak přeposílám i Vám.pokud by jste chtěla si ještě něco ověřit znám výborného kartáře,který nejen vykládá karty,je to i výborný a velice vážený kartář. Nevyprávý jen věci co se stanou,ale i ty co byly a co nikdo nemůže vědět pouze Vy.Tím mne také zaujal. To co bude si hodně člověk může myšlenkami přivolat nebo malinko ovlivnit,tím se rozhodně nikoho z kartářů nechci dotknou,ale když mi začal vyprávět co se mi dělo v dětství,co jsem zažila jen já.Byla jsem v šoku.Je vždy milý a příjemný a ještě například minulý týden k němu jela kamarádka,že se jim ztratil pejsek.Řekl,aby si vzali leteckou mapu jejich místa a okolí.Jela za ním až Třebíče a on ne jen,že přesně našel místo kde pejsek je,ale řekl i co s ním je,že někdo z manželovo strany je nemá rád a chtěl se jim pomstít a ať rychle jedou. Až budou okolo místa ,ať mu zavolají a představte si,že pejsek byl přivázaný v lese daleko od toho aby ho mohl někdo slyšet,omotaný řetězem a navíc zjistili,že to udělal jejího manžela bratr,protože měli oba firmu,jenže jim se dařilo,ale jemu ne....je to hrůza,ale pejsek je zachráněný Přeji hezký den a jestli bych mohla poprosit o jméno té paní , o které píšete a kdyby jste mi mohla moc moc prosím,až budete mít chvilku,napsat na mejlík xofia@seznam.cz,jak to tady funguje.Už jsem sem psala více diskuzí,ale většinou se ozvou lidičky na meil,tak bych chtěla vědět jestli je možné,aby příspěvek nebo diskuzi viděli všichni.Byla by jste zlatíčko.Je na Vás poznat,že se vyznáte Jěště jednou hezký den a předem děkuji
xofia | 5. 10. 2016 12:45
@dragonlady Dobrý den.pokud by jste chtěla si ještě něco ověřit znám výborného kartáře,který nejen vykládá karty,je to i výborný a velice vážený kartář. Nevyprávý jen věci co se stanou,ale i ty co byly a co nikdo nemůže vědět pouze Vy.Tím mne také zaujal. To co bude si hodně člověk může myšlenkami přivolat nebo malinko ovlivnit,tím se rozhodně nikoho z kartářů nechci dotknou,ale když mi začal vyprávět co se mi dělo v dětství,co jsem zažila jen já.Byla jsem v šoku.Je vždy milý a příjemný a ještě například minulý týden k němu jela kamarádka,že se jim ztratil pejsek.Řekl,aby si vzali leteckou mapu jejich místa a okolí.Jela za ním až Třebíče a on ne jen,že přesně našel místo kde pejsek je,ale řekl i co s ním je,že někdo z manželovo strany je nemá rád a chtěl se jim pomstít a ať rychle jedou. Až budou okolo místa ,ať mu zavolají a představte si,že pejsek byl přivázaný v lese daleko od toho aby ho mohl někdo slyšet,omotaný řetězem a navíc zjistili,že to udělal jejího manžela bratr,protože měli oba firmu,jenže jim se dařilo,ale jemu ne....je to hrůza,ale pejsek je zachráněný
Lulinka | 3. 10. 2016 22:10
Holky na fb jsem narazila na jednu kartářku, upoutala me jeji fotografie, jde z ni klid a taková příjemná, teplá,energie.To,co mi napsala ,tak vše sedi i budoucnost se vyplnila,na neco jeste cekám. Je velmi lidská a empativni.
Hana Boučková | 10. 7. 2016 8:32
@Veronika Paní Santi je z Prahy,ale pokud vím vykládá i po tel.
dragonlady | 29. 4. 2016 22:11
O ezoteriku a alternativní medicínu se zajímám už řadu let a také jsem navštívila hodně kartářek. Je to smutné, kolik lidí dnes vykládá karty a ani ezoterice nerozumí. Dostala jsem pak kontakt na pana Petra K z Brna, který byl sice drahý, ale všude si ho lidé chválí tak jako zde. To je opravdu asi nejlepší člověk v oboru a hlavně mě hodně posunul na mé cestě, ačkoli jsem měla pocit že už vím hodně tak mi vyprávěl o výzkumech a věcech, ke kterým se moc lidí nedostane. Je to vskutku velmi moudrý a osvícený pán a doporučovala bych ho těm, co hledají svou životní cestu, mají partnerské nebo zdravotní problémy. povídala jsem si s ním chvíli po výkladu a bylo to tak moc zajímavé. Takže za sebe také doporučuji.
Veronika | 2. 3. 2016 11:26
@Janinka Dobrý den, chtěla jsem se zeptat odkud je paní Santi. Také jsem chodila k paní Svobodové a vždy se skoro všechno vyplnilo. Teď bych potřebovala poradit, ale už měsíc se k ní nemohu dovolat Můžete mi dát kontakt na paní Santi a kolik u ní výklad stojí.Děkuji.Veronika
Veronika | 2. 3. 2016 11:25
@Petra Dobrý den, chtěla jsem se zeptat odkud je paní Santi a můžete mi na ní dát kontakt?
Alois Vohráblo | 17. 2. 2016 18:21
@kočička40 Opravdu bych řekl, že pan Petr z Brna je nejlepší. Je to umělec a pracuje pro USA.
kočička40 | 18. 1. 2016 20:39
I mě přijde Petr K z Brna jako nejlepší kartář, protože jako jediný mi dokázal velmi pomoci a poradil, co se týká zdraví, velmi moudrý pán, ale také o dost dražší. I já jej doporučuji.
Jasná páka | 15. 12. 2015 23:18
@Jejda jejda o tom trestním oznámení jsem to četla i já na mnoha internetových diskuzích. Je jasné že Ty jsi ta psychopatka a duševně nemocná, co každého pomlouvá a uráží, protože sama jsi nikdy nic nedokázala. Vem si své prášky na palici a neotravuj tady slušné lidi. Jarmilka to napsala velmi trefně. A pokud nepřestaneš, podáme na tebe trestní oznámení i my.
Racek Jelen | 15. 12. 2015 10:34
On v dnešní době <a href="https://www.google.cz/">google</a> ještě někdo věří na duchy? To jsem se zase pobavila.
Magdaléna | 15. 12. 2015 9:00
@Jana je mi líto,že paní Koppová již není mezi námi :( odešla i paní Liana taky schopná vědma. osobně si myslím,že to tito lidé co se zabývají věštěním , co mají dar od Boha , to nemají vůbec lehké. musí to být velmi vyčerpávající práce co jim bere dost energie. My ostatní si to ani moc neuvědomujeme a bereme to jako samozdřejmost,ale dělat tak náročnou, vyčerpávající práci bychom my všichni co kartářky vyhledáváme asi dělat nechtěli. já osobně k těmto lidem vzhlížím s jistým obdivem a respektem.
Jejda jejda | 15. 12. 2015 8:40
@Jana Vy Jarmilo Jarmilo já nejsem buzda,jsem chlap jak má být tak mě tak taky oslovuj !! a pokud neuneseš názor a zkušenost druhých,tak sem vůbec nechod ! ! a nenapadej názor a zkušenost jiného člověka i když jseš jak vidno až nezdravě ohnivý fanda Petra z Brna měla bys být soudná a nechat zde promluvit taky ostatní a nedusit je svýma fanatickýma výplodama to sem fakt nepatří .
Eulálie | 7. 12. 2015 11:20
Dobrý den, máte někdo zkušenost s paní Malou ze Starého Dražejova? Byla jsem u ní, aby mi odblokovala dceru. Mlela nějaké obecné nepotvrzené nesmysly o minulých životech a pak mi začala "věštit" pro dceru aniž bych to chtěla. Bohužel také naprosto nesmyslné kecy.
Karamelka Bouře | 3. 12. 2015 18:53
@Janinka Pkud se nemýlím tak Dinušovou zablokovali na mnoha diskuzích, protože si tam psala sama na sebe samou chválu a urážela všechny ostatní. Většinou zneužívá toho, že nejsou vidět IP adresy. K takové bych nikdy nešla, nemá s duchovnem nic společného.
Jana Vy | 3. 12. 2015 18:51
@Milan z Brna těžká závist a pomlouvy co? To, že je Petr K se píše všude možně a hodně moc lidí si ho chválí a jediné co můžeš je závidět a snažit se pomlouvat, ale četla jsem jak tě na mnoha diskuzích zablokovali právě za tvé podvody a jak na tebe lidé podávali trestní oznámení. Každému je jasné, že chudinka jako ty může snad jen pomlouvat a zavidět, a pomluvy jsou trestné, takže sama spěješ k záhubě.
Jitka | 25. 11. 2015 20:00
@Jana A máte na paní Dinušovou kontakt? Kolik se platí za hodinu?
Jana | 22. 11. 2015 21:04
@Sabrina Zašla jsem za paní Dinušovou. Neříká jen příjemné věci.Myslím, že je upřimná a snaží se říkat věci, jak vidí. Něco opakuje víckrát dokola, ale smysl to má, tam zajít. Pochopíte, proč, až vyzkoušíte. Mě připadne taková záhadná a nadpozemská. Je mě divné, že jsem se nahlásila na určitou hodinu, ale měla jsem zpoždění a ona mě napsala, že dojedu až za pul hodiny, že jde do obchodu. Stihla jsem to přesně za půl hodiny.
Alena | 19. 11. 2015 8:52
@brumla prosím o kontakt na kartářku Kvapilovou.děkuji
1 2 3 4 5 ... 12
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci