přejeme si nebo máme hodně dětí

Zpět na hlavní stránku diskuzí Karnat | 13. 12. 2010 21:23
Ahoj mám dvě holčičky a přála bych se mít 3nebo i 4 dětičky,ale přítel zatím nechce,já už bych se na to cítila.Obdivuji rodiny s hodně dětma,jak to vše zvládají atp.My teda máme jen 2+kk,ale to by se časem dalo změnit.A jak jste na tom vy ostatní?
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Eva P. | 17. 12. 2010 16:11
Ahojky, já mám taky dvě holčičky a do budoucna se určitě dalšímu děťátku bránit nebudu. Ale chtěla bych počkat tak 4-5 let No uvidíme, jak to půjde.
Jana Šináglová | 13. 12. 2010 22:15
Ahoj Karnat, já jsem na tom úplně stejně. Já teda tři už mám, ale doufám, že se ka dalšímu časem dopracujeme (nejmladšímu je za pár dní 9 měsíců). Děti jsou pro mě vším a už teď když jsou všechny tři doma, tak je to nádhera. My bydlíme v 3kk, ale pravděpodobně se budeme stěhovat do domečku, takže i místa bude víc. Doufám, že se nám oběma přání splní <3
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

To, co by vás v jiných dnech nechalo v naprostém klidu a možná byste si toho ani nevšimla, bude dnes na vaše city působit nečekanou…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci