Přitahuje se do sedu

Zpět na hlavní stránku diskuzí Votrušík | 10. 11. 2011 21:31
Ahoj. Chtěla bych se zeptat na vaše názory na přitahování tříměsíčního miminka do sedu. Tedy - přitahuje se samo, jakmile ho uchopím za ručičky. Nasadí dychtivý výraz a hned si přitahuje nahoru. Mám obavy o jeho páteř. Chlapeček už pěkně pase koníky, ale na bříško se zatím sám neotočí. Zato do sedu chce pořád. Občas mu to dopřeju - přitáhnu ho do sedu, ale okamžitě pokládám zpět (kvůi páteři). Jemu se to ale nelíbí, když ho opět pokládám a začne řvát. Jakmile mu znovu podám ruce, hned se chytne a přitahuje a je spokojený. Vím, že mi musí poradit naše doktorka, ale do poradny jdeme až za týden, tak by mne zajímaly vaše názory a zkušenosti. Předem dík.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Malá prosbička | 2. 12. 2011 21:17
Ahoj,
udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj.
A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude !

MocMocDěkujeme
Karol | 11. 11. 2011 15:05
Hezký den Votrušík.
To, že pase koníčky je dobře a nemusíte se bát, že se přitáhne za ručičky, je vidět, že je hodně aktivní. Ale pozor na jeho hlavičku, je stále nutné mu ji přidržovat. Za chvilku přijde i na to, jak se na bříško otočit:) Ano, v tom sedu nesmí být dlouho a nechte ho klidně vyřvat, ono mu to neublíží:)
omik.r | 11. 11. 2011 13:06
Nemusíš se vůbec bát,je to zcela normální malá mi začala taky tak.od toho třetího měsíce, chtěla líp vidět,už Ti nebude jenom tak ležet,to teprve začnou pokroky dokonce si sama už vzala cucek,nasměrovala a dala si ho do pusinky.Tak se neboj,když miminko zdvíháš za ručičky,tak hezky posiluje,neublíží mu to.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci