Přivýdělek?Kdo ho dneska nehledá.

Zpět na hlavní stránku diskuzí Marcela Benáková | 12. 3. 2010 14:55
Dobrý den,i já jsem na tom byla stejně jako spousta maminek a nejen jich na různých diskusích a nejen zde.Vrátila jsem se do práce,po čase nastala finanční krize a spousta soukromých podnikatelů se toho chytla jako slepice flusu a začala propouštět.Můj zaměstnavatel zrušil moje místo ze dne na den.Nic ho nezajímalo.Buďto běž mejt nádobí a když se ti to nelíbí běž.Hulvát každým coulem.A tak jsem si říkala co teď?Je mi 46,to už jsem stará pro většinu potenciálních nových zaměstnavatelů a taky jo!A tak jsem začala hledat na internetu,a hledala,a četla,a odepisovala,až jsem našla.A protože jsem ,,štír,, a to je bojovník a hned tak se nevzdává tak jsem bojovala!Dnes spolupracuji z několika firmami,českými i zahraničními.Nechodím po bytech a ani nezvoním na zvonky,na to nemám povahu,Pracovat se dá doma pohodlně přes pc.Pokud již jste,nebo zažíváte podobnou situaci,ráda Vám poradím,nebo dám tip jak si polepšit k platu nebo mateřské.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jak je to dlouho, co jste viděla film „Bezstarostná jízda“? Vzpomenete si ještě, jaký pocit to ve vás vyvolalo? Jestliže ve vás dřímá…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci