Přivýdělek?Kdo ho dneska nehledá.

Zpět na hlavní stránku diskuzí Marcela Benáková | 12. 3. 2010 14:55
Dobrý den,i já jsem na tom byla stejně jako spousta maminek a nejen jich na různých diskusích a nejen zde.Vrátila jsem se do práce,po čase nastala finanční krize a spousta soukromých podnikatelů se toho chytla jako slepice flusu a začala propouštět.Můj zaměstnavatel zrušil moje místo ze dne na den.Nic ho nezajímalo.Buďto běž mejt nádobí a když se ti to nelíbí běž.Hulvát každým coulem.A tak jsem si říkala co teď?Je mi 46,to už jsem stará pro většinu potenciálních nových zaměstnavatelů a taky jo!A tak jsem začala hledat na internetu,a hledala,a četla,a odepisovala,až jsem našla.A protože jsem ,,štír,, a to je bojovník a hned tak se nevzdává tak jsem bojovala!Dnes spolupracuji z několika firmami,českými i zahraničními.Nechodím po bytech a ani nezvoním na zvonky,na to nemám povahu,Pracovat se dá doma pohodlně přes pc.Pokud již jste,nebo zažíváte podobnou situaci,ráda Vám poradím,nebo dám tip jak si polepšit k platu nebo mateřské.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kvůli tomu, že jste v zaměstnání zavalena prací, si už nenacházíte čas na maličké radosti, které vám dříve ozvláštňovaly život. I když…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci