PRO REDAKCI-soutěž o mimi roku

Zpět na hlavní stránku diskuzí 85Martinka | 13. 6. 2012 11:24
Nevím, jestli někdo z redakce občas koukne sem, ale napsat se to musí ! devil Právě probíhající soutěž má příšerná pravidla ohledně hlasování a fotky neodpovídají danému tématu měsíce... Nechápu... :-@
Celkem 8 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
t.barcalova | 2. 10. 2012 19:40
i já se musím přidat, je to cele podfuk, mi se snažíme jak blázni a minulé kolo vyhraje fotka s 20000 hlasy. Trochu divné, počet hlasů za den? Sledovala jsem a některý den i 2000. Lépe soutěz zabezpečit nebo se na to vyprdnout. Když nevíte jak podvádět nemáte šanci vyhrát.
| 1. 10. 2012 12:25
Redakce,opravdu by jste se měly zamyslet nad tím jak to že některé děti mají už přes 1OOO hlasu vždyt to neni normálni,vím jak t ahra začala tak jeden klučina už měl přes 3OO hlasu v ten den to je ale podfuk :-X a vubec to není nějaké krásná fotka.No když už pořádate tyto hry měly by být aspon feir play.
vcelicka | 26. 8. 2012 22:56
AHoj, tak taky nějak nechápu pravidla - kolo hrajeme si a ony tam jsou fotky, které vůbec nezobrazují hraní dětí...hmmmm, fakt tomu asi nerozumím, ale asi by měly být teda zrovna vyřazovány, nebo snad nééé, spící mimino = hrající se mimino, obličej dítěte = hrající si mimino, nu asi jsem divná matka, ale hrající si dítko si představuji teda jinak!!!!! Takže milá redakce, trochu se nad tím zamyslet by chtělo
ufounek | 13. 8. 2012 14:54
A nejhorší je,že někteří nedokážou soutěžit ani s vlastní fotkou a jsou schopni vyfotit dítě z obalu krabice puzzle!!! Jak trapné a ubohé.
Wery | 31. 7. 2012 12:07
Ani já nejsem zastáncem těchto soutěží, není to o zajímavosti fotky, nebo kráse miminek a dětí. Je to jenom boj o hlasy, která matka jich víc sežene pro svoji fotku. A že se jich polovina ani nepřibližuje k danému tématu, tak to je taky trapné, nikdo to nekontroluje, nikoho to nezajímá, hlavně že funguje boj o hlasy. Je to trapné.
Eva80 | 3. 7. 2012 7:56
Tyhle internetové hlasovací soutěže jsou vždycky pěkný podfuk. :-@ Zadání témat je naprosto zbytečné. A když se člověk věnuje počítačům profesionálně, tak se takové hlasování dát určitě snadno ovlivnit. Protože nechápu, jak je možné, že některé fotografie získávají najednou tisíce a tisíce hlasů. A to navíc ty fotografie, které určitě nevypadají jako "dítě roku". Chápu, že pro každého je to jejich dítě nejkrásnější, ale na některých fotkách ani není poznat, jak dítě vlastně vypadá. Co dodat, zkrátka jeden velký podvod, proto se takových soutěží nezúčastňuji, i když mám doma děti roku rovnou dvě.
Pegy | 2. 7. 2012 16:26
@Majky83 Zdravím, další zádrhel je i ten, že se děti (kterých bylo 18tis.!!!) nedají seřadit podle počtu hlasů. Vůbec nemá smysl hlasovat pro nějaké, které má pod 1 000 hlasů, možná ani pod 5 000!!!!
Majky83 | 2. 7. 2012 16:20
Souhlasím naprosto s tímto názorem ... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku. Je to naprostý švindl, už jen z toho důvodu, že údajní výherci tam nemají napsaný ani počet bodů, které dosáhli!!! ... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku. Fotky absolutně neodpovídají tématu a některé jsou evidentně profi (např. 3. fotka výherce). ŠVINDL!!!!!ŠVINDL!!!!ŠVINDL!!!!!!FUJ! Naprosto mě to znechutilo.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Měla byste po práci vyrazit domů, ale pořád hledáte nové a nové způsoby, jak se návratu vyhnout – půjdete shopovat, s kamarádkou na…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci