Maminka.czDiskuze

RE: Problematická pleť

Crocodylice 5. 1. 2015 13:51:38
Já mám zase problém teď v těhotenství. 12tt. V pubertě jsem vždy trpěla na bolestivé akné v obličeji. Teď v těhotenství mám obličej relativně čistý, ale zase mám naprosto příšerná záda a občas dekolt. Problém je ten, že se mi dělají vyloženě ty hluboké bolavé, zanícené pupínky a tím, že se na záda ani řádně nemohu podívat, tak se často přistihuji, že se škrábu a to určitě hojení nepřispívá. To že to je nevzhledné bych ustála, stejně v tomto období jsem pořád dost oblečená,a le vadí mi, že to bolí. Např. ramínka od podprsenky, cedulka u trička nebo kolikrát i jen to, že ležím na zádech. Snažím se především dodržovat důkladně hygienu, čistící gely, peeling a mažu se Bepanthenem na hojení ran. Ale bohužel zlepšení žádné. Vzhledem k tomu, že v těhotenství jsou omezeny všechny léky a různé způsoby, jak učině s tímto bojovat, tak nevím, co dál zkoušet.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme