Problémy na Mamince.cz

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lenka Hradecká | 18. 8. 2011 10:50
Dobrý den, omlouváme se za chyby, které v poslední době vyskytly na Mamince.cz. Rádi bychom je v co nejbližší době vyřešili. V rámci urychlení procesu bychom vás chtěli poprosit o spolupráci: napište, o jaké konkrétní chyby se jedná - co přesně vám nefunguje. Děkujeme
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
zuzanasaf. | 9. 12. 2011 13:03
Tak zase zase všechno špatně, fakt síla.Věčně mi to ukáže že je server přetížen, nebo teď sem si dočetla příspěvky,chci reagovat a napíše mě to že požadovaná stránka nebyla nalezena 404 NOT FOUND a konec.
Lenka Hradecká | 18. 8. 2011 16:14
@Gabriela Č. Děkujeme za vaše reakce. Na opravách se pracuje. Doufejme, že se chyby podaří co nejdříve odstranit Pěkný den všem.
Gabriela Č. | 18. 8. 2011 15:08
Dobrý den,já osobně mám problém s tím,že se nemůžu přihlásit,zadaří se až po několikáté.A když přidávám příspěvek,tak se mi tam neukáže,jako by se vymazal,a později zjistím,že tam přece jenom je...Hezký zbytek dne.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Váš cit pro druhé se dnes projeví v nečekaných souvislostech. Kamarádka, která se vám většinou nesvěřuje, si vás vybere za zpovědnici,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci