Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

problémý s váhou

ahoj maminky, jsem rok po porodu a mám pořád strašné břicho a spíš ještě nabírám, ale přitom bych se tak strašně ráda vrátila na tu svoji váhu, ale vůbec mi to nejde, nemáte maminky nějaký zaručený recept?
Celkem 15 odpovědí Zobrazit jako strom
@PetraTaky Tě zdravím, určitě. Nevím odkud tedy jsi, ale já chodila v Brně k paní Fialové Slečna je mladá, ze začátku jsem moc nevěřila, že by mě dokázala pomoct, ale teda klobouk dolu, co dokázala, moc šikovná.
Odpovědět To se mi líbí0
Pokud máš poporodní bříško, chce to hlavně zpevnit a není snad nic lepšího na zpevnění těla, než je běhání :)
Odpovědět To se mi líbí0
@OlinaOlino, zdravím, můžu se zeptat, kam jste to chodila? Také bych chtěla zajít k někomu, nějakému odborníkovi, ale teda envím kam.
Odpovědět To se mi líbí0
@kajka66Já mám dvě zkušenosti s výživovými poradci, když jsem byla u prvního, tak mě nijak nepomohl, nnevím co bylo špatně.. pak jsem začala chodt loni k jiné výž. por. a mam rok zasebou a zhubla jsem 13,5 kg. Takže asi záleží jak který no. A taky je potřeba vydržet i třeba pár týdnu, mesicu, nez člověk začne hubnout.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky, máte někdo pozitivní zkušenost s výživovým poradcem / kyní?
Případně jak moc vám pohol/a?
Odpovědět To se mi líbí0
@JonasovaAhojky, měla jsem podobnou zkušenost co ty. Po všech dietách které jsem držela jsem buď nezhubla vůbec nebo s šíleným jojo efektem. Sestra mě donutila přestat fňukat namotivovaly jsme se spolu a držíme 5 denní dietu. Jako nevěřila bych tomu, ale fakt je to super a hlavně bez JOJO efektu.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, vyzkoušela jsem již mnoho diet a nic naplat, vždy se mi kila vrátila zpět a ještě něco navíc už si nevím rady
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky, mně se po porodu dcerka vyplatilo začít samozřejmě trochu sportovat, hned, jakmile to šlo, a samozřejmě tomu přizpůsobit i stravování, začala jsem si hodně vařit na páře, dělat zeleninová jídla a fresh džusy (koupila jsem si za odměnu robota - je to Thermomix, jestli to znáte, dělám v tom malé i kašičky a zeleninová pyré a všechno možné, je to celkem šikovná věcička), cítila jsem se skvěle a kupodivu i kila potom šla dolů. Doporučuju, ale nepřežeňte to: budete potřebovat obalené nervy, a toho prcka
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj, taky se připojuji s názorem k ostatním maminkám, chce to pravidelně denně jíst po menších dávkách, cvičit a jít si zaběhat, vynechat z jídelníčku sladké a půjde to pa samo
Odpovědět To se mi líbí0
@Novka2Zdravím, já hubnu s Obethinem a musím říct - velká spokojenost. :) Nemám chuť na sladké, hlad a stejně hubnu. Zatím 7 kg dole a pokračuji. :) Napadlo mě, že bych zapojila i více pohybu, aby šla kila dolů rychleji. Tak držte palce! :)
Odpovědět To se mi líbí0
@hellenka.kÚplně chápu… taky si občas dám do nosa :). Ale s tím sladkým, Helenko, já jsem zkoušela oplatky Knoppers, je to sice sladké, ale mají dobré suroviny a tím pádem, i když to na tebe přijde a sníš jich víc, není ti špatně. Naučila jsem se na kvalitní potraviny, jsou i lepší chuťově a zdá se mi, že když je jídlo opravdu kvalitní a dobré, nemám potřebu se tolik cpát a spíš si ho vychutnávám :).
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím, dlouho jsem měla problém s váhou, ale nedávno mi ségra doporučila Obethin, tak jsem ho začala zobat taky, a musím říct že pomáhá! Jím ho 3x denně před jídlem a pak sním vždycky menší porci. Za mě doporučuju!
Odpovědět To se mi líbí0
@VercaKKTo mi mluví z duše...
Hlavně to sladké, nevím, jak s tím přestat. Neznáte alespoň něco zdravého? Mlsám, a když už, snažím se, aby to bylo alespoň zdravé, myslím žádné bonbony, chipsy apod.
Nejhorší je to teďko, když ještě nechodím ven kvůli počasí, to často sním tolik, že je mi z toho večer nejen smutno, ale i pěkně špatně...
Odpovědět To se mi líbí0
Adel, nevím, zda se dá poradit zaručený recept. Zkrátka jíst zdravě a nepřejídat se, na břicho můžeš cvičit. Jídlo si raději rozdělit na menší dáávky, snažit se 5x denně jíst. A kojíš ještě?
Podle mě žádná zázračná metoda nefunguje, sama to znám: celý den doma, nuda a zároveň stres, občas nějaké přejídání...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, ja jsem po porodu zhubla s proteinovou dietou celkem 9 kg a i po roce se váhu zatím držím. Mám zkušenost s Dietalegre a můžu jen doporučit. Hlavně, vůbec jsem neměla hlad, což pro mě bylo asi nejdůležitější.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme