Problémy se střídavou péčí

Zpět na hlavní stránku diskuzí kubzula | 7. 11. 2016 20:45
Dobrý den,bydlím s přítelkyní, která má 2 děti ve střídavé péči. Děti mají střídavou péči určenou soudem, ale rozvedeni ještě nejsou. U soudu jsme žádali aby děti byli v péči mé přítelkyně, ale soud rozhodl jinak. Je to rok a její manžel nám pořád dělá problémy. Štve děti proti nám, manipuluje s nimi... Člověka jako on jsem dosud nezažil. Přítelkyně od něj odešla protože ji bil, často holdoval alkoholu a práškům a pomočoval se. To taky řekla u soudu, ale jako by to nikoho nezajímalo. Před časem jsem s ním měl rozepři, kterou soud rozhodl také v jeho prospěch. Máme nahrané všechny telefonické rozhovory, v kterých se chová jako arogantní ... Už nevíme jak na něj. Rozhodnutí soudu bylo, že děti si máme předávat v místě trvalého bydliště, které je u nás. V praxi to fungovalo tak, že jsme si děti vyzvedávali u něj doma a on zase u nás. Problém nastal asi před dvěma týdny, kdy jsme se přestěhovali na vesnici o cca 15 km dál. Chce nás dát opět k soudu že je to pro něj daleko. Anebo máme přistoupit na jeho podmínky. Už se to dál nedá snášet jak si pravidla určuje on... Když není po jeho hned vyhrožuje soudama a vším možným se nás snaží zahnat do kouta. Nyní máme z něj strach, vlastně z obou, protože nedávno přebral manželku svému bratrovi a oba jsou strašné sv... na peníze. A ještě k tomu mají dobrou právničku. Prosím vás o pomoc, už nevíme jak pokračovat dál. Budeme vděční za každou radu.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Úkol, který vám v posledních dnech znepříjemňoval život a o němž jste si čas od času myslela, že ho nemůžete zvládnout, dnes konečně…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci