problémy sšedým zákalem

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lucinka1311 | 25. 4. 2014 19:01
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár věcí chtěla bych pro sebe něco začít dělat. Jelikož chodím z práce neustále unavená a začínám mít veliké problémy s šedým zákalem, nic mi na to nepomahá a hrozí mi operace, kterou opravdu bych nerada podstoupila, ale už nevím co bych s tím měla dělat.
Celkem 12 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
verunka | 24. 9. 2014 15:46
@ivana ahoj moc děkuji za poskytnutou informaci, nikdy před tím jsem o tom neslyšela, určitě bych to ráda objednala a pořídila mému strýci, poslední dobou stím bojuje.
ivana | 23. 9. 2014 20:28
ahoj poinformovala jsem se, jak funguje voda s vodíkem na šedý zákal a odpovězeno mi bylo, že regenerace DNA pomocí vodíku je prokázána vědci. Pak je důležité, že odstraňuje právě ROS (reaktivní sloučeniny kyslíku, jelikož jsou považovány za jednu z hlavních příčin šedého zákalu). Tato informace mě přesvědčila a objednala jsem si to, budu psát mé postřehy!
markétka | 26. 8. 2014 11:46
ahoj a na jakém principu o funguje? Mohl by jste mi o někdo vysvětlit? Já jsem to ještě nikdy u nikoho neviděla, ale mývám, také bolesti v břiše a kolikrát jsou velice nepříjemné a já nevím, co bych měla s tím dělat. Jak často to užíváte? A kolik Vás to stálo? Já jsem neustále v jednom kole a občas se ani moc nevyspím.
věrka | 26. 8. 2014 0:57
Nazdárek taky jsem se konečně donutila a objednala jsem si jí taky a nikdy bych neřekla, že mi něco může tolik pomoci, je to skvělé! Cítím se daleko lépe, za což jsem moc ráda!
Jana | 16. 8. 2014 12:00
@Vera Ahoj jmenuji se Lenka a také jsem nevěřila tomu, že by mi mohla někdy pomoci voda redukovaná vodíkem, dokud jsem jí nevyzkoušela a nebyla jsem sama překvapena jejím pozitivním vlivem na můj organismus i můj doktor byl v šoku a nevěřil mím vysledkům.
Marika | 26. 7. 2014 13:50
@Gabriela ahoj také jsem měla tento problém a to ve velkém rozsahu, ale nakonec mi pomohl moc šikovný člověk od nás z práce a doporučil mi vodu redukovanou vodíkem, prvně jsem si myslela, že si ze mě dělá legraci, ale začala jsem si s ní vyplachovat okolo a opravdu to začalo pomáhat, lékař byl v šoku, když viděl ten úchvatný výsledek. A já jsem z toho měla velikou radost!
Gabriela | 19. 7. 2014 15:47
ahoj mám také problémy s šedým zákalem, neustále se to zhoršuje a zhoršuje. A chtěla bych se zeptat, za jakou dobu jste na sobě viděla výsledky? Pokud by mi to pomohlo byla bych moc ráda,ještě bych prosila o internetové stránky.
Vera | 18. 7. 2014 8:15
Nazdárek právě jsem začala užívat vodu s vodíkem a vysledky jsem na sobě už viděla po týdnu, jsem moc zvědavá, jak to bude rozdíl po měsíci a tak dále. Citím se plná energie a zase jako by mi bylo dvacet.
Bára | 21. 6. 2014 12:53
Nazdárek a jak dlouho už berete vodu redukovanou vodíkem? Velice by mě to zajímalo, jelikož bych také moc ráda vyzkoušela, mám poslední dobou zdravotní problémy!
Saša | 29. 5. 2014 11:00
Dobrý den, vodu redukovanou vodíkem jsem začala pít ve 4. měsíci těhotenství, pila jsem ji dvakrát denně vždy 15 minut před jídlem. Celou dobu těhotenství jsem se cítila dobře, odezněly počáteční nevolnosti, které jsem měla strašné a moc jsem se s němi natrápila a pocit vyčerpání. Porod proběhl rychle a bez komplikací, miminko je zdravé.
Olina | 23. 5. 2014 14:45
Nazdárek prosím Vás maminky máte někdo nějaké skvělé zkušenosti s vodou redukovanou vodíkem? Jedna paní o ní básnila, když jsem seděla v čekárně a čekala jsem na paní doktorku. A zněla paní velice spokojeně, tak jsem začala nad tím také uvažovat, ale ještě nevím, kde bych si jí měla koupit a potřebuji více informací, předem díky.
Mareva | 27. 4. 2014 21:15
Nic jiného vám nezbývá, než podstoupit operaci. Nemusíte se toho vůbec bát a pokud nemáte další oční vady, tak budete hned dobře vidět. Já už to mám za sebou. Jinak by to bylo čím dál horší a bez operace se toho nelze zbavit. Přeji vám, ať to dobře dopadne.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po náročných dnech v práci i domácnosti si dnes konečně můžete trochu vydechnout. Abyste z únavy neonemocněla, je nesmírně důležité…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci