Prosím o radu

Zpět na hlavní stránku diskuzí Martinka1988 | 19. 2. 2016 12:06
Dobrý den, chtěla bych Vás všechny požádat o radu. V této době jsem již pevně rozhodnutá, že chci mít se svým milovaným partnerem dítě. Jenže je tu zřejmě jeden problém, který nevím, jak mám vyřešit. Už od 16 let je mou vášní a životní fascinací druhá světová válka. Dozvídám se od všech, že tento koníček budu muset opustit, jelikož je nevhodné mít doma miminko a zbraně a předměty s touto dobou spojené. Jezdívám po rekonstrukcích tankových a jiných bitev, sbírám knihy, časopisy, helmy, dýky, ráda navštěvuji místa spojené s různými bitvami a událostmi. Dále mám ráda tvrdou metalovou hudbu a chovám sklípkany a hady. Je mi jasné, že moje děťátko bude mít zvláštní maminku, ale na tom přece není špatného nebo ano? Proč bych v těhotenství nemohla dále pokračovat ve své vášni? Je mi jasné, že rekonstrukce bitev a metalových festivalů se nezúčastním, jelikož je tam rachot a asi by to nebylo bezpečné. Ale číst knihy, navštěvovat místa snad mohu, ne? Ostatní ženy mě straší, že tím ovlivním psychiku svého dítěte, které bude duševně deprivované. Miminko moc chci, ale vzdát se mého koníčku, který se mnou sdílí u můj manžel, bude strašně těžké a deprimující, chtěla jsem svému dítěti všechno ukázat a předat, všechny znalosti, co mám, celou sbírku, v podstatě důležitou část mého života. Moc Vám děkuji za odpovědi.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kolegové v zaměstnání jsou zneklidněni vaší nenadálou rázností při prosazování vlastních názorů. Mnozí s vámi nesouhlasí, ale málokdo…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci