Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

prosinec 2009

Ahoj maminy,má tady někdo termín v prosinci?
Celkem 87 odpovědí Zobrazit jako strom
Ale nazdárek, Tak to Ti moooooc blahopřeji.Tak už máš to štěstí aj brzy doma.Ses měla.I mě naběhlo mlíčko brzy.Kačce stačilo a já ještě musela osávat.Rozdávala jsem v porodnici mléko.To jsi měla rychlí porod.Já jsem šla po deváte na klystýr a o půl dvanácte byla venku.To se máš žš spinká.Mi taky ale na večer ji musím udržovat vzhůru jinak by v noci dělala bugr. Náš pejsek už si zvykl ale taky chvíli žárlil.Tobě taky přeji mnoho štěstí,pevné nervy a moře zdráví.Kačku budu pozdravovat a ty pozdravuj Adélku.Mějse krásně.Pá pá
Odpovědět To se mi líbí0
Tak se nám zadařilo 29.12. se mi narodila Adélka, měla 3650 g a měřila 51 cm, <3 porod trval všeho všudy čtyři hodiny,pustily nás už včera protože mi brzo naběhlo mlíčko a začla přibírat,je skvělá,furt jen spinká akorát ta maoje nádherná dvouletá cácorka žárlí,koblížek,snad si zvykne, lae největší žárlivec je náš pes ,existovat psí psycholog objednala bych ji na schůzku jinak pohodka,všichni zdraví a šťastní doufám že je to u všech takové, přeji vám do nového roku všechno nejnej nej a hlavně zdravíčko ZUZAKADOLKA :,pozdrav Kačku a někdy se ozvi
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím,tak to Tě upřimě lituji že máš křeče v lýtkách,nespavost atd. Já jsem neměla žádné potíže v těhotenství.Jen mě dost tlačila na plíce.Máš krásný termín ale na Vánoce být v nemocnici bych opravdu nechtěla.Já jsem tam tvrdla 13 dní a měla jsem toho po krk :-X .Kačka měla novorozeneckou žloutenku.Byla skoro pořád pod světlem.Naštěstí už je pryč ať máš krásný porod a hooodně zdravíčka.Jo a díky.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak Adla je ještě pořád u mě, ale bolesti zad,zadýchávání, nespavost,křeče v lýtkách mám takový pocit že se jak naschvál vyklube až na nový rok uvidíme,termín 24.12. taky není zrovna ideální.....člověk si nevybere no,jinak gratuluji a přeji Kateřince i tobě aby jste byli zdravé a vše dobře zvládli, nám se ještě doobkládá kuchyň a koupelna a hurá do stěhování :-S aby jsme to stihly.....
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím,tak jak jste na tomJá už mám své drobátko měsíc doma.Ano, Kateřinka se narodila o měsíc dřív.Všechno bylo krásné.I porod.Byl rychlí a hlavně tam byl se mnou přítel.Za to mu moc děkuji.Tak Vám držím palce ať to všechno dobře zvládnete.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte maminy,ano to je pravda už se nám to krátí.A jak se to krátí tak se čím dál víc těším než bych se bála.Jen se netěším až budu ležet v nemocnici.Jinak se těším na vše.I můj přítel.Jak už jsem psala já mám termín 1-4.12. A ještě nemám vše.Chybí mi jen pár maličkostí.A porané povlečení nemám.to je hned a když to nestihnu já tak to udělá přítel.Takže jsem v klidu.A co vy už se těšíte na své drobátka?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky.. Tak jak tak koukám, nějak moc se zde nepíše... už se nám to blíží.. jak se to blíží, začínám se víc a víc bát. =-O .. taky přemýšlím, jestli už prát věcičky a povlečení atd. A už máte vše nakoupené? já mám termín 19.12.... jak jste na tom? budu rodit poprvé, teď mě napadají otázky typu - poznám to? jak rozeznám poslíčky? atd... no hrůza.. co vy? jak jste na tom?
Odpovědět To se mi líbí0
Děvčata těhulky,pokaždé, když jdu do této diskuze,tak tu nikdo není !Já mám termín 8.12.,ale snad to bude dřív,už mě to dost vysiluje!Ráno tu snad někdo bude!
Odpovědět To se mi líbí0
Maminy já mám pocit že ta malá se chce prokopat ven už teď, taky vám vyskakujou boule jako blázen, někdy to dost bolí,se těším až vyleze,koblih jeden,doktor říkal že je to stejné jako u první dcerky, je hubená a dlouhá jako týden před mateřskou jinak bojujem, kočárek už mám doma a vozím v něm prozatím Natálku,jo a ještě něco holky teče mi proudem mlíko,takže už nosím těhu podprdu a děsím se prvního kojení =-O , u Natálky jsem měl aděsný problémy, první týden jsem probrečela strašně mě to bolelo, tak jsem vyčerpala vše nové z našeho života,peru teď věcičky do porodnice mám takový divný pocit že ta malá bude chtít na svět dřív než na vánoce :-S , snad se mýlím tak se mějte mamulky a pište taky něco........
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte budoucí maminy,i já mám termín v prosinci a to 1-4.12.Už se moc těším až budu mít v rukou to miličký překvapení a po boku mého přítele.Bude to krásná vzpomínka.Bydlím kousek od Zlína,tak se chci zeptat jestli jste už některá z vás tam rodila?Já tam budu poprvé a nevím co mě čeká.Tak hodně štěstíčka a radosti.Pěkný den přeji.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky všem, já mám termín také v prosinci, a to 10. Jsem tu mezi Vámi poprvé, a jsou tu zajímavé příspěvky. Doma už máme dvouletou holčičku Klárku - je to pěkný ďáblík a teď čekáme opět holčičku. Věcičky už mám nachystané.
Jenom doufám, že nebudu muset jít do nemocnice už 3 týdny před termínem jako při Klárce ( málo rostla, a tak mě chtěli mít pod kontrolou ). Nakonec se KLárka narodila týden před termínem, a tak jsem se po 3 týdnech konečně dostala domů. Nesnáším nemocnice!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@MAKYNAAhojky,mě je 25 a čekám své druhé dítko.Doma mám už 5-ti letýho syčáka a teď by to měla být holčička..Mám taky facebook,tak se můžem přidat,když budeš chtít a popř. si můžem vyměnit i icq číslo a psát si taky tam.Je to rychlejší a lepší,než tady v tom zmatku... Na facebooku jsem Michaela Radvanovská.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojík všem nastávajícím maminkám. Taky mám termín v prosinci a to 30.12., ale počítám, že by to mohlo být trošku dříve, neboť čekám již třetí přírůstek. Doma už mám dvě holčičky ve věku 8 a 4 roky, a protože je jich málo, podle utz je to na 90% opět holčička. Nemáte tu některá zkušenosti s mělnickou porodnicí?? Markéta.
Odpovědět To se mi líbí0
@MAKYNAAhoj, klidně bych brala ten facebook, užívám ho denně tak by nebyl problém, jinak co se týče kočárku jsem rozhodnutá pro Roan marita, má ho švagrová tak ho mám i vyzkoušený, a věcičky mám po mojí první dcerce, takže s tím moc starostí ani nemám,ale stejně budu kupovat i nové , neodolám, jinak na facebooku si mě můžeš najít pod Michaela Semerádová,jinak už nevím co bych řekla dál, těším se termín mám 24.12. takže budu mít pod stromeček co dát..... <3
Odpovědět To se mi líbí0
@Aktovka80Ahoj, my máme taky termín 31.12. ale moc se mi to nezamlouvá, jelikož to malíčké bude mít ty svátky pak takové divoké na oslavy, všechno v jednom měsíci, kromě svátku, protože ještě stále vybíráme jméno a nevíme jaké si vybrat ! Je to těžší než jsem si myslela! Můžu se zeptat odkud jsi? Já kousek od Uherského Hradiště
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, tak já se za vámi taky přiřadím... Termín máme 31.12 tak jsem velice zvědavá kdy to na nás přijde. Je mi 24 a je to moje první miminko na které jsme s manželem toužebně čekali, loni jsme se přestěhovali do vlastního domečku, letos jsou poslední dodělávky a teď už začínám pomalinku chystat pokojíček a nakupovat oblečeníčko. To musím kupovat ale univeržální protože chceme mít překvápko co to bude . . .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj koukám,že toho 21.12. se nás sejde spoustu,protože já mám taky tak termín porodu,ale bůh ví jak to bude.Doktor mi řekl,že to vidí na dřív,než mi řekli na ultrazvuku.
Porodu se nebojím,bude třetí.A bude to opět holka,ale (Nikolka a Eliška ) mi vynahrazují kluka,protože zlobit uí dokonale.
Nikolkabyla císařem a Eliška normálním porodem,ale co je v dnešní normální ?
Jen doufám,že budu rodit normálně,protože císař už nikdy nechci mít.Bolí vás břicho ještě půl roku.
Taky nás čeká ještě stěhování tak to bude taky mazec.Ale už se těšíme do nového.
Odpovědět To se mi líbí0
@ahojky, taky mám termín 21.12., už aby to bylo. doufám že nebudu rodit na vánoce, protože mít
na vánoce narozeninky by bylo blbé. no ale uvidíme.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky já mám termín taky 21.12., ale mám obavu s porodu, sice práh bolestivosti mám hooodně daleko, ale porodu se fakt obávám =-O jinak teď rekonstruujeme celý byt tak toho máme až nad hlavu takže mi to pomáhá na porod moc nemyslet.Jsem ráda, že ještě udělám dost věcí bez pomoci, ale je to ještě na dlouho tak jsem zvědavá...
Odpovědět To se mi líbí0
@solufiAhojky určitě to zvládneš, já čekám už druhé mimi, mám stejný termín, jen to bde asi o pár dní dříve
. ...neboj..žádná maminka se nestane maminkou přes noc, to se taky musíš "učit" a bude to příjemné uvidíš. až toho drobečka uvidíš, všecko ostatní bude pryč: )
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme