Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

prosinec 2009

Ahoj maminy,má tady někdo termín v prosinci?
Celkem 87 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky maminky, my máme termín 21.12, ale podle mne to bude o něco dříve, doma mám ut 2,5 letou Terezku, na mimi se moc těšíme i s manželem, na 90%by to měl být kluk, takže asi bude páreček. Stavíme domek a letos ještě před porodem bychom se chtěli přesunout do svého, snad to vyjde!! Hodně sil a dobré nálady všem maminečkám .
Odpovědět To se mi líbí0
@nikierichTobě taky hodně štěstíčka a dvojnásobně to si neumím představit :-S ,budeme držet s malou palečky i na nožkách ať vše dobře dopadne a ať jsou obě dvě mimi zdravá!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky tak jsem k vám zavítala jen asi nachvilku termín mám 4.12. ale vzhledem k tomu že čekám dvojčátka tak to do toho prosince k Vám asi nevydržím! =-O Jen jsem Vám všem chtěla popřát hodně štestíčka!
Odpovědět To se mi líbí0
@kaileTo víš že to nevadí, jestli budeš přenášet jako já přenášela své první,tak budeš prosincová maminka, to kopání se mi tak nelíbí, vím totiž jak mě to za pár měsíců bude bolet ale pohyby jsou příjemné aspoň vím že tam ta malá někde je ,taky se moc těším budu držet palečky ať dopadne vše dobře.
Odpovědět To se mi líbí0
@PetulikSnad ti dodám odvahu když napíšu že mám dvouroční mimi holčičku Natálku <3 , a 24.12.2009 má přijít na svět mé druhé štěstíčko Adélka <3 , také jsem sama manžel si našel 16-cti letou přítelkyni :-X , obě děti jsou jeho a teď žijeme sami u mé maminky, já mám také 21 a vše zvládám jen díky tomu že Natálka je lepší než všichni chlapi světa a Adélka bude jistě stejná , neměj z ničeho strach když i budeš věřit všechno půjde lépe, budu ti držet palečky ať vše zvládneš a ať je malé zdravé.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky.. je mi 21 a čekam svoje první miminko.. termin mam 20.12 ale začinam mit smišene pocity, jelikož se na me a na miminko přitel vykašlal kvůli své kariéře a jaksi se začinam všeho strašně bát, tak snad jste na tom líp...
Odpovědět To se mi líbí0
zdrávím je mi 22 a čekám první mimiko mám termín 31.listopadu tak sned nevadí když se přídám k vám na mimčo se hrozně těším je krásné jak ho cítím kopat a tak <3
Odpovědět To se mi líbí0
@SolufiNemáš zač, já jsem měla vždy nachystané věci předem, radši kdyby se něco zvrtlo jsem klidnější když je vše nachystané =-O pak když je načase jen chytneš tašku a jedeš,no a když přijedeš domů je vše krásně nachystané a ty nemáš žádné stresy navíc a můžeš se věnovat jen prckovi.
Odpovědět To se mi líbí0
@mishakos88Díky za reakce.. taky se snažím zahánět tyto pocity jak se dá,ale holky, věřte, je to hodně těžké.. mluvila jsem s kamarádkou, má teď 2-měsíční holčičku, jako jestli bych neměla začít něco nakupovat.. nééé, je času.. no aby to nedopadlo jak ve snu, který se mi zdál, že se mi narodí mimi a já nebudu mít vůbec nic
Odpovědět To se mi líbí0
@solufiPřesto že čekám své druhé mimi a to další holčičku, tak tyto pocity mě často přepadají, ale zkouším je zahánět myšlenkama jak se budu mazlit s tou malinkou v porodnici <3 a jak potom přijedeme domů, bohužel na nás něčeká žádný tatínek, takže si budeme muset vystačit s naši bábi, která je hodná a moc nám pomáhá , co se týče výbavičky, mám po své první dcerce hromadu oblečení , i když chci do porodnice koupit nové, ať ji mám vyšperkovanou,princeznu a kočárek?Vybírám z bazárků, po natálce se nám rozpadl,plánuju že ho koupím na konci října pro jistotu,budu ti držet palečky, a neboj všechny ty pocity zmizí jakmile uvidíš toho drobka a pomazlíš se s ním to se ti bude zdát že je na světě všechno super a dokonalé.
Odpovědět To se mi líbí0
@Aktovka80Jééé,to je hezký!!Tak třeba tě uvidíme s mimískem v TV..Třeba se maličký povede být první novoroční miminko..Já mám doma 5-ti letého syna a taky prý teď čekám holčičku,tak jsem za to mocinky ráda..Bude to asi trochu něco jiného..Držím palečky,aby bylo vše ok
Odpovědět To se mi líbí0
@solufiAhojky,vůbec se nemusíš bát!Určitě všechno zvládneš-neboj!!Já se u všeho vždycky řídím tím,že když to zvládnou ostatní,tak proč bych to nedokázala já?Mysli na něco hezkýho,buď šťastná,že jsi těhotná,protože co by za to některý ženský,co nemůžou mít děti,daly a užívej si to,aby tvoje obavy,špatná nálada a strach nepřecházely na to maličký,co nosíš pod srdcem..Jinak,co se týče věcí pro mimi,tak my už máme kočárek,ale nemáme ho doma,protože to prý nosí smůlu,pár hraček,co mám po synovi a už i oblečení.Chtěla jsem mít určitě něco už doma,protože nikdy nevíš,kdy to na tebe může přijít,tak by jsi něco měla mít nachystaný..Držím ti palečky,aby bylo vše ok a aby jsi se zbavila těch hnusnejch pocitů
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky... jak jsem psala, já mám termín 21.12... začínají mě přepadat zvláštní pocity - spíše otázky typu - zvládnu to pak? chci to vůbec? je to moje první mimi... máte to taky některá z Vás? nebo to je jen podzimní depka a ještě otázka - už kupujete věcičky a tak? já teda upřímně nemám ještě nic vůbec nevím, kde začít a jestli není brzo! jak jste na tom?
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jak holky! už kopú hodně vid?
Odpovědět To se mi líbí0
@constantaJá si říkala,že je v Milovicích tolik těhulí a maminek,že bych se divila, kdyby se tu někdo neobjevil. Já čekám první a termín mám 17.12..Jo a bydlím už přes rok v Mladý.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky všechny, my máme termín 31.12. 2009, tak jsem zvědavá, jestli ten Nový rok oslavím, jak se patří Bude to naše druhé dítko, první je kluk a má 8 let, teď podle všeho čekáme holčičku. Tak se těším, že na ty chlapy budeme 2
Odpovědět To se mi líbí0
@LuciaJá nevím jestli by se to dalo vydržet , ale pokud ano nechci to zkoušet
Odpovědět To se mi líbí0
@mishakos88Tak to stojí za to! víš že ti to vůbec nezavidím! ani jsi to neumím představit! to by se snad ani nedalo vydržet ne?
Odpovědět To se mi líbí0
hoj holky, tak včera si obvoďačka jako první všimla že mám v průkazce špatně napsaný termín je tam uvedeno 24.12.2010 :-S , překvapuje mě že po tom co průkazku vidělo milion lidí si toho nikdo nevšiml , to jsem zvědavá jestli mě taky dají do novin když mám to banděro nosit ještě o rok dýl .
Odpovědět To se mi líbí0
poslala jsem to předtím jako anonym, omlouvám se.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme