Psychologický výzkum - partnerský vztah a manželství

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kitabu | 20. 2. 2012 19:02
Dobrý den, ráda bych Vás požádala o vyplnění tohoto dotazníku, který je určen pro potřeby diplomové práce. Práce se zabývá oblastí partnerských vztahů a manželství a bude obhajována na Katedře psychologie Filozofické fakulty Karlovy Univerzity v Praze. Dotazník je určen osobám starším 18 let, které jsou v současné době v heterosexuálním partnerském vztahu trvajícím minimálně 2 roky nebo které žijí v manželství. http://pristani.net/dotaznik/survey.php Účast ve výzkumu je dobrovolná. Tento dotazník je zcela anonymní. Vyplnění dotazníku by nemělo trvat více než 20 minut. Výsledky výzkumu budou zveřejněny v září 2012. Děkuji za Váš čas! Soňa Komárková
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Kitabu | 19. 4. 2012 16:40
Dobrý den,
děkuji za vyplnění dotázníku.

**V současné době se otevírá další část výzkumu - ROZHOVOR!!!
Tato část může být velice zajímavá a přínosná i pro Vás!**

Přihlásit se do výzkumu můžete na mail: **kitabu@email.cz**(kde s Vámi dojednám čas i místo uskutečnění).

Tato fáze výzkumu probíhá formou rozhovoru obou partnerů/manželů (s každým s partnerů/manželů samostatně). Rozhovor zabere přibližně 1 hodinu s 1 účastníkem.
Jedná se o výzkumný rozhovor, nikoliv o poradenství či terapii. Podmínkou účasti ve druhé fázi výzkumu je účast obou partnerů/manželů! Můžete však dorazit nezávisle na sobě.
Partneři/manželé nebudou informováni o obsahu rozhovoru jejich partnera/manžela. Informace, které poskytnete, jsou anonymní.
Bližší informace na výše uvedeném mailu.

Děkuji za Vaši spolupráci, Soňa Komárková
Kitabu | 17. 3. 2012 19:14
http://pristani.net/dotaznik/survey.php

Výzkum je stále aktuální! Děkuji za Vaši spolupráci! Soňa Komárková
Kitabu | 27. 2. 2012 14:39
@85Martinka Děkuji za vyplnění.
85Martinka | 26. 2. 2012 14:09
Hotovo <
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte chuť do života, vrháte se na všechno s vervou a u toho, co vám stojí v cestě, platí: „S chutí do toho a půl je hotovo“. Dnes máte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci