PŮJČKA ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI

Zpět na hlavní stránku diskuzí simurdikMD | 11. 1. 2012 14:33
Milé mamky můj manžel je vlastníkem baráku, chtěli by jsme si vzít na jeho rekonstrukci peníze, manžel je bohužel v registru Solus, je možné někde dostat bankovní půjčku i přes to že je v solusu, ručilo by se totiž barákem tak nevím jestli je v tom problém, protože vlastně ručíte nemovitostí, z nebankovních máme docela strach , měli jsme jednu vyhlídlou ale na ně jsou docela negativní zkušenosti od lidí. Díky za radu a zdravím všechny bývalé mamky z moje dítě.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
aralk-v | 12. 1. 2012 23:24
je potřeba hledat banku, my máme refinancovanou hypotéku u Hypoteční banky, kvůli Solusu nám nějaké zamítly, ručíme barákem, bez problémů splácíme,....Nikdy neberte nebankovní půjčku! Je to lichva. Zkuste všechny možné banky, včetně těch méně známých.
Brblalka | 12. 1. 2012 13:47
Myslím, že už si se na to ptala na MD. Takže píšu jen svůj názor znova. Nevěřím, že existuje seriózní nebankovní půjčka a když říkáš, že na rekonstrukci, tak to asi potřebujete větší balík peněz. Úroky budou určitě hrozně vysoké. Bála bych se, že přijdu o střechu nad hlavou.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte chuť do života, vrháte se na všechno s vervou a u toho, co vám stojí v cestě, platí: „S chutí do toho a půl je hotovo“. Dnes máte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci