Maminka.czDiskuze

Ranní únava na RD, co s tím???

Ester K. 24. 3. 2011 21:47:26
Ahojte. Vůbec nic si s toho nedělejte. My máme tátu celý prac. týden v práci, živí se jako řidič a rodiče mam cca 500 km daleko a do toho bydlíme v novém městě, kde zatím nemám moc přátel, takže jsem na prcka naprosto sama. Do toho ještě dálkově studuji, takže jsem naprosto psychicky vytížená. Na ranní únavu trpím také, myslim si, že to hodně lidí. Já to řešim také tou sprchou a čajem. Kafe nepiju. A hlavně jak už tu bylo zmíněno to pozitivní myšlení a to jak je teď sluníčko jde hned snadněji. Já musím také začít hned něco uklízet, to mě probere dokonale
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme