Maminka.czDiskuze

Ranní únava na RD, co s tím???

Very 25. 3. 2011 6:01:38
Šamano..... no, ono ta noc musí byt děsně vyčerpávající.....já vím, že kojení je pro dítě přínosem, ale nemyslela si už na to, prcka odstavit, aby pak byly noci bez kojení?.... já myslím, že v ve 2Oti měsících už to není o hladu, ale spíš o tom se přitulit k prsu ......a to pak v noci musí byt fakt vyčerpávající.....(tím ale nemám nic proti kojení ve 2Oti měsíchc, to néééééééé, tak to prosím neber....já to beru skrz ten spánek a tu únavu)......... Jo a uklízení je fajn, co? to je pak člověku jakože tak dobře, jak má doma krásně čisto a naklizeno ........ jo jo, a sluníčko, to je pak mocný čaroděj, to jo :-[ Šamano, ale to ti teda vstává ale dost brzo, o čtvrt na šest....v kolik usíná?.......je to těžké někdy, co? Jak to dítku stačí, to spaní, těžko ho udržet pak se zavřenýma očima.......No a nezkoušela si mu třeba takto brzo ráno dat pár hraček do postýlky,...a že si jako takto můžete ještě třeba hodinku poležet? ....náš David to tak má někdy rád...já teda většinou neležím už, že si du třeba namalovat obličej na ksicht aleon si tak jakože ještě lenoší, má hračky, knížky, chvilku ještě v postýlce vydrží a já si sednu někde blízko k němu, uvařím si kafe a namaluju se.....a je to hned takové veselejší z rána :-[ ...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme