Reklamní příspěvky v diskuzích

Zpět na hlavní stránku diskuzí semelka | 11. 2. 2012 9:21
Nelíbí se mi, že se zde velmi často objevují "reklamní" příspěvky v diskuzích obvykle na úplně jiné téma. V pravidlech diskuzního fóra je "Do komentářů a diskusních fór je zakázáno vkládat reklamy, spam ani jinou formu propagace komerčních aktivit." ale evidentně to málokdo dodržuje a ještě míň je lidí, kteří to hlídají ... Je vůbec někdo, kdo se o to stará? Je možné blokovat uživatele, na základě takového příspěvku? Funguje tady reakce nějak? Co znamená "nahlásit nevhodný příspěvek" - je ten link vůbec k něčemu?
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Eva P. | 2. 3. 2012 10:15
Taky myslím, že to taky nikdo nekontroluje, před pár dny jsem nahlásila jako nevhodný příspěvek ke článku, byly v něm jasné urážky, a stejně je tam pořád, zatím ho nesmazali. Blokovat v tomto případě uživatele půjde těžko, když tu může přispívat kdokoliv, i ten který není registrovaný, nemusí ani zadat e-mailovou adresu, nic. A co se týká diskuzí, tak ty jsou na tom ještě hůř, pochybuju, že je někde nějaká kontrola. :-@ Leda zkusit napsat někomu z vedení webu a zeptat se.
85Martinka | 26. 2. 2012 14:10
já si myslím, že co se týká diskuzí, adminy to nezajímá... nechávají nám volné pole <
medvědí máma | 25. 2. 2012 9:43
Asi to nikdo z adminů ani nečte když ani na tenhle příspěvek tak dlouho nezareagovali :(
Wery | 23. 2. 2012 7:51
mě už tady toto nechává uplně klidnou, nač se furt vztekat, to přeskočím a jedu dál. Se nebudu deptat ještě na netu.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jak je to dlouho, co jste viděla film „Bezstarostná jízda“? Vzpomenete si ještě, jaký pocit to ve vás vyvolalo? Jestliže ve vás dřímá…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci