reklama

Reklamní příspěvky v diskuzích

Zpět na hlavní stránku diskuzí semelka | 11. 2. 2012 9:21
Nelíbí se mi, že se zde velmi často objevují "reklamní" příspěvky v diskuzích obvykle na úplně jiné téma. V pravidlech diskuzního fóra je "Do komentářů a diskusních fór je zakázáno vkládat reklamy, spam ani jinou formu propagace komerčních aktivit." ale evidentně to málokdo dodržuje a ještě míň je lidí, kteří to hlídají ... Je vůbec někdo, kdo se o to stará? Je možné blokovat uživatele, na základě takového příspěvku? Funguje tady reakce nějak? Co znamená "nahlásit nevhodný příspěvek" - je ten link vůbec k něčemu?
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Eva P. | 2. 3. 2012 10:15
Taky myslím, že to taky nikdo nekontroluje, před pár dny jsem nahlásila jako nevhodný příspěvek ke článku, byly v něm jasné urážky, a stejně je tam pořád, zatím ho nesmazali. Blokovat v tomto případě uživatele půjde těžko, když tu může přispívat kdokoliv, i ten který není registrovaný, nemusí ani zadat e-mailovou adresu, nic. A co se týká diskuzí, tak ty jsou na tom ještě hůř, pochybuju, že je někde nějaká kontrola. :-@ Leda zkusit napsat někomu z vedení webu a zeptat se.
85Martinka | 26. 2. 2012 14:10
já si myslím, že co se týká diskuzí, adminy to nezajímá... nechávají nám volné pole <
medvědí máma | 25. 2. 2012 9:43
Asi to nikdo z adminů ani nečte když ani na tenhle příspěvek tak dlouho nezareagovali :(
Wery | 23. 2. 2012 7:51
mě už tady toto nechává uplně klidnou, nač se furt vztekat, to přeskočím a jedu dál. Se nebudu deptat ještě na netu.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Podařilo se vám vymanit ze vztahu, který vám po léta bral energii a radost ze života. Znovunabytou svobodu vyrazte užívat někam k vodě,…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama