Řešení nevěry - pomoc

Zpět na hlavní stránku diskuzí Áťa | 30. 8. 2015 21:11
Dobrý večer, potřebovala bych se vypovídat a zároveň bych chtěla znát váš názor, případně i rady.Před časem jsem přišla svému partnerovi na nevěru. Nebyla to "jednorázovka" se slečnou se sešel víckrát. Oba jsme si o tom promluvili, vyříkali a já měla pocit že jsem se s tím vyrovnala. Svého přítele miluji, nechtěla jsem ho jen tak opustit, musím říct že od té doby opravdu seká latinu. Několik měsíců po naší krizi jsem otěhotněla, nyní jsem ve 20.týdnu těhotenství, bohužel s přibližujícím se porodem se mi víc a víc vrací vzpomínky na to, co provedl. Zdá se, že uvnitř jsem se s jeho nevěrou nevyrovnala ale nechci si to neustále připomínat. Snažím se mu věřit, nedokáži si představit že bychom šli od sebe, on se naopak snaží dělat vše pro to, aby mě přesvědčil že už mi neublíží. Prosím poraďte, jak se zbavit černých myšlenek a strachu.
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
chuffu | 31. 8. 2015 14:07
jak se říká, čas je nejlepší lékař.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná se vám zdá, že partner se k vám nechová s tou pozorností, kterou byste od něj ráda žádala, a že nadto ještě pokukuje po jiných…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci