Říjňátka 2013

Zpět na hlavní stránku diskuzí Gamesiik | 19. 2. 2013 21:06
Ahoj těhulky, jsem Míša, je mi 23 a jsem 6+1tt, dr. ještě TP nestanovil, ale bude to okolo 15. října. Čekáme druhé mímo, mám doma 2 a půl roku slečinku.. Minulý týden jsem byla na potvrzení těhu a na UTZ byl vidět jen gestační váček, tak se těším na další, už bude vidět fazolka - jdu na začátku března, to budu 8tt... Doufám, že se ke mě brzy přidáte a budeme prožívat těhu společně..
Celkem 47 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Markyša | 15. 8. 2013 23:01
Leni,ja od moji mamy nic nedistala,co vic klido by me nechala potratit a bylo by ji to fuk,hold peru se za me lasky ja
Lenka.Antošovská | 15. 8. 2013 20:46
@markytanka To mi povídej my se teď s partnerem budem v září brát a taky máma pořád rozkazuje doma už nebydlím 4 roky a pořád mě vychovává i mojí dceru když jí to dám na jevo tak dělá že jsem jí nic neřekla. Teď čekám druhé miminko a ona dělá jako by nic kdyby nebylo rodiny od partnera tak nemám na miminko snad nic takže moje máma taky nic nekupuje sestřenky malý by mohla koupit na co si ta malá ukáže a mojí malý nic mohla bych tady dlouho psát co všechno dělá moje máma za sviňárny.
Markyša | 15. 8. 2013 12:19
Do porodnice beru 56 mam koupenou malou bundicku a par malych vecicek jinak same vetsi vsak roztou hoodneee
markytanka | 15. 8. 2013 12:16
@Markyša To je fakt, asi taky nebudu mít úplně nejmenší dítě, a do porodnice bereš 56??
Markyša | 15. 8. 2013 12:02
Markyt faaaakt, bodycka mam vetsi nebot 56 je pro meho obricka zbytecna,tech mam malinko jinak 62 a vyse,mame narvanou skrinku s dlouhyma s kratkyma kalhoty az do roka a pleny na prvni mesic,ale v tom kramku mas i flasky a ty pripinacky na dudlicka, misky sme tam koupili,rukavnik na zimu pro maminku,aby jineupadly ruce v zime a no plna veeelka igelitka a jako ani ne 800 a z toho rukavnik za 200 od eminexu... Nebo jak se ten blbinec znackovej jmenuje,ladime s fusakem

Leni nas se nikdo nepta a otec miminka si hoji sve cerne svedomi,tak nam dava penize na utraceni a ja to beru doslova,takze cekam balik s podprsenkama a jooo povleceni s perinkami do kosicku se zirafkama,nebot mi rikaji zirafko tak je mame vsude
markytanka | 15. 8. 2013 11:57
@Markyša MARKY - fakt? tak zatím už asi nic ... jen mi přijde, že bodýček mám málo asi kolik jich máte připravenejch a v jakých velikostech?
markytanka | 15. 8. 2013 11:55
@Lenka.Antošovská LENKA - já nevím na co čekají... přece jim musí dojít, že všechno nebudu nakupovat až po porodu... už vidím ten obličej mojí matky, až jí řeknu, že očekávám teda dárky až na Vánoce..
Markyša | 15. 8. 2013 11:54
Pocki pokud neco potrebujes rekni,mame tu super kramek za luxusni ceny.. Takze staci rici,vcera jsem s nasi Jituskou hledala kocarek,kurna fuska aby vypadal,koncily sme vecer
Lenka.Antošovská | 15. 8. 2013 11:54
@markytanka Z toho si nic nedělej já si taky musim zařídit všechno sama a nikdo ani nezavolá jestli něco nepotřebujem nebo tak.... :-X
markytanka | 15. 8. 2013 11:48
@Markyša Ty se stejně máš na jednu stranu... mně zatím nikdo dárky nekupuje, vše si zařizuju sama... až mě teda točí, že nikdo ani nezavolá, jestli něco nepotřebuju... takhle si to nakoupim sama a pak až budou volat, tak jim řeknu, že už všechno mám ..... ach jo :-X
Markyša | 15. 8. 2013 11:46
To je moc dobre tak uz vite kde me najdete, ale jako dlouho jsem se tak nenasmala, kdyz jsem volala holkam,ze koncime, tak jako duvod a vybuchy smichu kurna ja se taak tesim na toho myho klucinku,pry dneska mam cekat dva darky od jeho tatinka,tak jsem zvedava
markytanka | 15. 8. 2013 11:42
@Markyša Jo, tak v tomhle jsem celkem rychlá
Markyša | 15. 8. 2013 11:41
No ze sis me tak rychle naska,hihi a neboj kdyz tu budem vsechny tak to tu pofrci
markytanka | 15. 8. 2013 11:38
Jinak koukám, tak tady to moc nejede ... zatím
markytanka | 15. 8. 2013 11:38
@Markyša Já? Proč?
Markyša | 15. 8. 2013 11:36
Normalne si me dostala flower
Markyša | 15. 8. 2013 11:33
Jeeeeeeeeeeeee
markytanka | 15. 8. 2013 11:28
@Markyša si piš devil
Markyša | 15. 8. 2013 11:25
Ja doufam,ze si me ma zlaticka najdou,vase Marky
KarolN | 7. 5. 2013 16:48
Ahoj maminy :)
tak jak se máte? Je tady ticho po pěšině. Jak rostou mrňousci a jak se cítíte?
1 2 3
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Pozitivní Luna vám dnes přináší chuť do úprav vaší domácnosti. Měly byste spolu s partnerem naplánovat celkovou rekonstrukci vašeho…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci