Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Říjňátka 2013

Ahoj těhulky, jsem Míša, je mi 23 a jsem 6+1tt, dr. ještě TP nestanovil, ale bude to okolo 15. října. Čekáme druhé mímo, mám doma 2 a půl roku slečinku.. Minulý týden jsem byla na potvrzení těhu a na UTZ byl vidět jen gestační váček, tak se těším na další, už bude vidět fazolka - jdu na začátku března, to budu 8tt... Doufám, že se ke mě brzy přidáte a budeme prožívat těhu společně..
Celkem 47 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj holky, vím že to sem nepatří,ale...mám 15 DPO, druhý den spoždění, bolesti v podbříšku, bílý výtok,motání hlavy,občas žaludek na vodě. Před třemi dny jsem si dělala mamatest a slabá čárka tam byla, včera jsem dělala digitální test clearblue a ukázalo mi to + 1-2 týdny. Dnes jsem dělala mamatest a mám tam ducha, tak jsem zkusila i ten clearblue aukázal mi mínus. Co si o tom myslíte? Můžete mi prosím poradit? Miminko bychom moc chtěli, tak opravdu strašně plaším. Doktor mi řekl čekat . Nemáte některá podobnou zkušenost? Moc děkuji za odpověď
Odpovědět To se mi líbí0
Promiňte že vám sem vstupuju,nějak jsem se sem zatoulala protože švagrová čeká také v říjnu.

Chtěla jsem napsat Lin2,že je mi to moc líto i když jsem si tím neprošla,ale mám kamarádku s kterou jsem sdílela bolest už je to rok a přišla o druhé v bříšku a pořád je mi to líto.Tak jsem tě chtěla povzbudit,aby ses obklopila lidmi co tě rozveselí a máš krásnou holčičku šikulku.Čas úplně nezhojí tu bolest,ale přeju ti brzy,aby se podařilo a bylas šťastná
Odpovědět To se mi líbí0
@KarolNAhoj Karol, jsem teprve v 10 tt, v úterý mě čeká teprve odběr krve, za 14 dní poté ultrazvuk a testy na vývojové vady. Sem tam mi bývá nevolno, ale nezvracím, spíš mě pobolívá bříško, ale beru cokoliv, jen když bude vše v pořádku. Měj se hezky!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@LuckaAhoj Lucí, jak to dopadlo? Všechno v pořádku?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky :)
Tak jsem dnes byla na krvi k screeningu v 12.týdnu. za 14 dní jdu na utz a kontrolu, tak snad bude vše v pořádku a mimísek bude zdravý. Jak se cítíte? mě už nevolnosti trošku polevily, ale musím jíst, jinak je mi zle jak jsem hladová. Poslední dny mě bolí strašně kostrč, ale prý je to normální.. snad to poleví. Tak se mějte a a´t hezky rostete :)
Odpovědět To se mi líbí0
@KarolNDíky, ona neco podobneho rikala, ze je to mozny, ze to asi podle posledni menstruace nepujde brat, ze ai jsem nemela jeste srovnany cyklus, vysadila jsem HA v prosinci. No, ve stredu nebo ct se tam chystam, ale strach mam stejne. Ale diky za povzbuzeni.
Odpovědět To se mi líbí0
Lucko,neboj. Ja to tak mela taky. Podle menstruace 6tt,ale na utz nic nevidela. Ted jsem byla v 9.tydnu a vseok. Srdicko bylo a bilo a prcek mel necely 2cm.nakonec rekla dr, ze jsem mela asi dyl ovulaci, tak je tam tyden posun. Ono to v tech zacatcich lita tyden sem nebo tam. Vydrz a hlavne se nestresuj. Vse bude v poradku
Odpovědět To se mi líbí0
@KarolNAhojky, muzu se zeptat, co bylo videt,kdyz pises, ze jen vacek? Jako ze tam nebyla ani tecka? Ja jsem minuly tyden byla taky utz, ale dr se to nejak nezda, podle posledni menstruace bych mela byt uz pres 6tt, ale pry to neodpovida, tak jsem z toho takova na vetvi :( Bojim, se bojim :(
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, ještě jednou všem moc gratuluji... já jsem byla před dvěma týdny na druhém UTZ, těšila jsem se na fotečku, ale mimi bylo špatně vidět, tak jsme se dohodli s dr. že ji uděláme příště, to už budu 12tt a bude vidět lépe... moc se těším... dcera se mě pořád ptá, kdy už to miminko bude... nemůže se dočkat, tak snad jí to vydrží... Jinak jak mi bylo špatně, tak už je to asi dva týdny dobré, jen se nesmím zapomenout vždy cca po dvou hodinách aspoň trochu najíst, jinak je mi na omdlení...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky maminy, tak mám za sebou ultrazvuk, myslela jsem si, že budu sotva ve 4 tt, ale překvapivě 6tt+1 to bych nečekala, ale docela mě překvapilo, že mi ani nebrali krev, na tu jdu až začátkem dubna, tak snad bude vše v pohodě.
Jinak mi je všelijak, sice nezvarcím, ale je mi špatně a to behem celého dne, chvílem adobrý a pak zase, bolí mě břicho, mám bolesti, jako bych to měla dostat, ale doktor mě ujišťoval, že je to normální.
Hned mi napsal, že nesmím dělat na noční, tak jsem moc ráda, protože jsem si myslela, že to minulý týden nedám, bylo mi fakt zle.
Tak ať rostete a držte se , papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky.
Je mi 22 s manželem jsme se o mimi snažili půl roku a nečekaně to teď vyšlo. Byla jsem na kontrole v 5.tt ale byl vidět jen váček. Na další kontrolu jdu 20.3. a to bych měla být v 8.tt. Tak snad to bude všechno v pořádku a ten drobeček bude jak má být. Co vás trápí? Nějaké obtíže?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky jsem Bára , je mi 18...neplanovane jsem těhotná...jsem dnes ná konci osmého týdne...mám zá sebou již dva ultrazvuky a zá dva dny jdu ná další...s přítelem se ná miminko moc těšíme...termín mám zatím v půlce října...jinak je mi už měsíc zle...stále zvracim a nic nepomáhá..ale už jen měsíc a snad to přejde
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj všem nastávajícím maminkám.
Minulý týden jsem si dělala hned 3 testy a všechny prokázali, že čekáme miminko, o které se pokoušíme už přez rok.
Bude mi 33 a doma mám sedmiletou princeznu,která je spíše už slečnou.
Dneska jdu k panu dr, jak doufám, že bude vše v pořádku. Měla jsem tam jít až v pátek po práci, ale mám časté křeče, tak jdu raději dnes, když mám volno. Držte mi pěsti, ať je v pořádku.
Držte se mamči, zatím ahoj
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky..jmenuju se Jana bydlím v Mladé boleslavi,je mi 32 let a čekáme naše první mimi ..ráda bych poznala někoho kdo je na tom podobně a chtěl by sdílet těhu,radosti a starosti společně
Odpovědět To se mi líbí0
@SpikeH21Ahoj Hančo, zdravím to je skvělé...já mám termín na 4.10.2013, zatím všecičko u mě v naprostém pořádku, jdu příští středu k paní doktorce. Rodince to jdeme říci tento víkend, i když už to všichni tuší.... tak at jsi v pohodě a ozvi se ...já bydlím v Praze v Komořanech a makám v centru! pa Peta
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, můžu mezi Vás? Je mi 21 a s manželem čekáme první miminko.. Podařilo se nám po roce a půl čekání, takže jsme náležitě šťastní. Rodině a známým jsme se rozhodnli tuhle novinu oznámit až po 12. týdnu.. Teď jsem 9+0 tt Termín mám stanovený na 5.10.

Hanča
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj jmenuji se Lucka je mi 31 let a jsem teprve cca něco po 5 týdnu( první těhotenství). Byla jsem už u gynekologa, kde byl vidět jen gest. váček, ale i tak to byl skvělý pocit. Za 14. dnů jdu na kontrolu a nemůžu se dočkat- hlavně ať je všechno v pořádku.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Miško jsem v šestém tt je mi 36 a nečekaně :-S čekáme druhé dítě po 10 letech. Na UTZ jdu 15.3. Tobě gratuluju a přeju hodně štěstí
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky jmenuji se Lenka bude mi 21 a mám doma 2 letou holčičku Klárku....momentálně mi vyšli dva těhotenský testy pozitivní i u doktora podle citologie a krve potvrdili těhu. V pátek jdu na kontrolu tak snad něco půjde vydět jinak termín porodu bych měla mít cca 15.října
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,tak u mě to dopadlo jak nejhůře mohlo :'( v neděli jsem začla mít strašné bolesti,musela jsem na pohotovost a tam zjistili že sice těhotná jsem,ale je to mimoděložní :'( tak jsem šla hned na operaci a vzali mi pravý vaječník :'( :'( tak se tady opatrujte a přeju Vám víc štěstí jako nám jsem totálně na dně :'(
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme