Maminka.czDiskuze

Rizikové těhotenství

Mája 10. 10. 2010 19:18:48
Ahojda těhulky, jsem ve 23t, první prcek, už od 20.8. jsem na neschopence, na rizikovém těhotenství. Mám prima přítele, který se o mě stará, ale stejně se nedokážu ubránit pocitům "proč já?" "proč jiné si nakupují dupačky a já se bojím?" Už jsem o jedno mimčo přišla v 6 týdnu a proto u tohodle mého "druhého" těhotenství se bojím. Možná to bude znít sobecky, ale i přesto, že miminko si strašně moc přeju a jsem ráda, že miminko čekám, tak stejně se nemůžu ubránit pocitům, že mi něco uniká, že už nic nebude jako dřív a já už nikdy nebudu moci jen tak se sebrat a na víkend vyrazit po Čechách, dělat si co chci, už tu bude prcek, na kterého budu muset brát ohledy a už nikdy nebude nic jako dřív... Jsem v těhle pocitech sama a nebo to máte i některá z vás, budoucích maminek?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme