reklama

Rodičák - dotazy

Zpět na hlavní stránku diskuzí tomkoz007 | 17. 1. 2015 21:01
Dobrý den,mám více otázek a potřebuji poradit. Má žena je opět těhotná a máme 8 měsíců staré dítě. Má žena měla před porodem pouze zkrácený úvazek a já jsem v současné době v insolvenci. Mé dotazy jsou:1. Pokud budu chtít žádat plnou podporu rodičovské dovolené 11.500 měsíčně (zbytek údajně propadá státu), nezabaví mi to insolvence?2. Je-li to celou dobu počítáno s platu ženy a nyní se to bude počítat s mého platu, co potřebuju za formuláře?3. Jak je možné, že v mnoha zemích EU lze vybrat celou částku (220.000,- Kč v ČR) najednou a v případě početí druhého dítěte, je částka stále vyplácena, a jen v ČR a SK tyto pravidla neplatí a pokud někdo otěhotní příjde o tyto dotace??? Děkuji Vám za odpovědi a doufám, že se nedočkám stejné odpovědi jako od ÚP - Tak to stát stanovil, tak se s tím smiřte, jinak se odstěhujte!!!
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Empilka | 15. 12. 2015 11:03
@lucie To by mě taky zajímalo
lucie | 14. 12. 2015 21:50
ahoj nevyte nekdo kdy budou slozenky matersky dekuji
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ve vztazích s okolím to nebudete mít dnes jednoduché. Všichni se budou snažit shodit vaše perfektní návrhy a budete mít pocit, že se…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama