Rodičák - dotazy

Zpět na hlavní stránku diskuzí tomkoz007 | 17. 1. 2015 21:01
Dobrý den,mám více otázek a potřebuji poradit. Má žena je opět těhotná a máme 8 měsíců staré dítě. Má žena měla před porodem pouze zkrácený úvazek a já jsem v současné době v insolvenci. Mé dotazy jsou:1. Pokud budu chtít žádat plnou podporu rodičovské dovolené 11.500 měsíčně (zbytek údajně propadá státu), nezabaví mi to insolvence?2. Je-li to celou dobu počítáno s platu ženy a nyní se to bude počítat s mého platu, co potřebuju za formuláře?3. Jak je možné, že v mnoha zemích EU lze vybrat celou částku (220.000,- Kč v ČR) najednou a v případě početí druhého dítěte, je částka stále vyplácena, a jen v ČR a SK tyto pravidla neplatí a pokud někdo otěhotní příjde o tyto dotace??? Děkuji Vám za odpovědi a doufám, že se nedočkám stejné odpovědi jako od ÚP - Tak to stát stanovil, tak se s tím smiřte, jinak se odstěhujte!!!
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Empilka | 15. 12. 2015 11:03
@lucie To by mě taky zajímalo
lucie | 14. 12. 2015 21:50
ahoj nevyte nekdo kdy budou slozenky matersky dekuji
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci