Rýma a péče o nos u kojenců...

Zpět na hlavní stránku diskuzí Aneta | 20. 8. 2015 20:30
Prosím,poraďte mi jak pečujete o nosánek novorozenců,popř. co dáváte na rýmu takhle malým dětem?
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Klára | 13. 11. 2015 20:49
Já doporučuji sprej nasodril. Je to minerální voda s obsahem síry. Sprej se krásně vstřikuje a musím říct, že muj již 15 měsíční synek vždy když sprej vidí začne se smát a chce vystříkat noc. Rozhodně doporučuji nos před odsáváním vystříkat, je to příjemnější. A pokud se neodsává 20x za den, rozhodně to pro sliznice není nebezpečné, naopak je nebezpečné, když se rýma dostane do uší a děťátko se prostě samo nevysmrká.
Dupinka | 21. 8. 2015 19:26
Náš syn měl rýmu poprvné až asi v 11 měsících a to jsme mu dávala Nasivin pro děti. V lékárně mi pro něj dali Nasivin s kapátkem. Kamarádka řešila u její holčičky rýmu, když malé nebyly ještě ani 2 měsíce a pro tu jí doktrorka doporučila Libenar. Také jsme měli odsávačku - "manuální" i tu do vysavače a tou jsme odsávali, když už syn fakt nemohl pořádně dýchat a nebo před spaním.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná se vám zdá, že partner se k vám nechová s tou pozorností, kterou byste od něj ráda žádala, a že nadto ještě pokukuje po jiných…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci