Rýma a péče o nos u kojenců...

Zpět na hlavní stránku diskuzí Aneta | 20. 8. 2015 20:30
Prosím,poraďte mi jak pečujete o nosánek novorozenců,popř. co dáváte na rýmu takhle malým dětem?
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Klára | 13. 11. 2015 20:49
Já doporučuji sprej nasodril. Je to minerální voda s obsahem síry. Sprej se krásně vstřikuje a musím říct, že muj již 15 měsíční synek vždy když sprej vidí začne se smát a chce vystříkat noc. Rozhodně doporučuji nos před odsáváním vystříkat, je to příjemnější. A pokud se neodsává 20x za den, rozhodně to pro sliznice není nebezpečné, naopak je nebezpečné, když se rýma dostane do uší a děťátko se prostě samo nevysmrká.
Dupinka | 21. 8. 2015 19:26
Náš syn měl rýmu poprvné až asi v 11 měsících a to jsme mu dávala Nasivin pro děti. V lékárně mi pro něj dali Nasivin s kapátkem. Kamarádka řešila u její holčičky rýmu, když malé nebyly ještě ani 2 měsíce a pro tu jí doktrorka doporučila Libenar. Také jsme měli odsávačku - "manuální" i tu do vysavače a tou jsme odsávali, když už syn fakt nemohl pořádně dýchat a nebo před spaním.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když se zdálo, že vše půjde lehce, nyní jste ve svém snažení narazila na překážku, kterou nelze překonat. Mělo by vám být jasné, že…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci