Samovolný potrat - ANO / NE?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Croyance | 8. 4. 2015 14:39
Ahoj,chtěla bych vás požádat o radu nebo názor - v nemocnici mi toho mnoho neřekli a návštěva mého gynekologa mě čeká až v pátek. Momentálně sbírám informace na internetu, a jde mi z toho hlava kolem .Cca před týdnem jsem zřejmě prodělala samovolný potrat (asi ve 4 TT). Z důvodu náhlé velké bolesti podbřišku (+krvácení) a celkové nevolnosti jsem byla hospitalizovaná - udělali mi UZ, gynekologickou prohlídku, krevní testy.Diagnoza na propouštěcí zprávě zní "abortus spontaneus susp.", ale nejde mi do hlavy, že hodnoty HCG cca 2 hodiny po výše uvedené nevolnosti byly nižší než 1,2.Původně to vypadalo jako 7 dní zpožděná menstruace (od 1. dne zpoždění jsem si dělala těhotenský test - tři dny byl lehounce pozitivní, od 4. dne však čárka slábla a slábla... a 7. den mě odvezla záchranka). Při prohlídce na příjmu ze mě "něco" vypadlo... lékařka říkala, že jsem těhotná asi byla, na UZ však byla děloha čistá, kyretáž nebyla nutná.Co si o tom myslíte?
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše otevřenost a dobrosrdečnost vedou k tomu, že snadno s ostatními uzavíráte kompromisy a ústupky z jejich strany jsou dosaženy…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci