Samoživitelka

Zpět na hlavní stránku diskuzí Georgenka | 25. 11. 2016 23:43
Zdravím. Potřebovala bych poradit. Jsem těhotná a přítel mě opustil. Tak bych se hlavně chtěla zeptat,jestli nevíte jak je to s přídavkem na bydlení a později i na dítě,když bydlím v pronajatém bytě a trvalé bydliště tu nemám. Zajímá mě,na co mám a na co nemám nárok. Předem děkuji za pomoc
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Niki | 14. 12. 2016 21:55
Trvale bydliste vyzaduji, ale pokud mate smlouvu neni problem se prihlasit
Georgenka | 13. 12. 2016 0:10
@Bambulina Moc děkuji za odpověď. Určitě si chci oběhat co nejdřív věci,které můžu řešit už teď. Zatím jsem v 5.měsíci,ale nechci abych pak vše doháněla na poslední chvíli :)
Bambulina | 12. 12. 2016 14:47
Dobrý den, měla jsem podobný problém, rozdíl byl jen v tom, že jsem raději odešla sama trvalé bydliště by nemělo být důležité, hlavní je, že máte smlouvu na své jméno, z té úřady vycházejí a aby to nebyl družstevní byt. U pronajatého družstevního bytu nemáte nárok na příspěvěk na bydlení Další věc, která mě překvapila, byl právě příspěvek na dítě, protože ten se posuzuje podle vašich příjmů dva roky zpětně. Tyhle věci jsem řešila, když už jsem byla cca v 7. a 8. měsíci a měla hormony napružené a z úřadu vždy odcházela s pláčem... teď se tomu směju)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Co jste zažila včera, se neliší od toho, co bylo předevčírem, a dnešek vám také možná připadá jen jako špatná kopie něčeho, co už…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci