Maminka.czDiskuze

Sanatorium Art- České Budějovice

Janča 15. 8. 2010 16:07:17
Ta dovolená je skvělý nápad. Už jen pro to, že se budeš chvíli soustředit na něco jiného. Je to nejlepší způsob, jak se odreagovat. My s manželem vyrážíme na delší výlety každou chvíli. Občas si prodloužíme víkend.//....................Ach jo, ty chlapi. Sice můj manžel není dokonalý, i když mám kolikrát pocit že je, tak jsem moc šťastná, že takovéhle věci, jako byla návštěva Artu , bere naprosto s klidem a hlavně rozumě. Ještě než jsme tam šli, tak si na internetu vyhledal, jaké je to prostředí, jaké jsou na to ohlasy na diskuzích, co je to tam za doktory a hlavně si vyhledal, jaké zákroky se tam provádí a zbytek dohledal na YouTube, nebo na Wikipedii. Je to všechno anonymní. To přece musí vědět. Naše rodina vůbec netuší, že nějaké děti už plánujeme. Až na mojí mamku. Ta malinko tuší. Nevím, čeho se tvůj miláček bojí, ale předpokládám, že to bude souviset se studem a s mužskou ješitností. Musíš mu to nějak šikovně vysvětlit. Takovouhle zkušenost nemá každý chlap. A jen tak jí nezíská. Ať si třeba představí, že jednoho krásného dne bude sedět s kamarádama na pivku v hospůdce a začne tam před nima machrovat s takovýma zkušenostma. Určitě by se mu nesmáli. To dělají malé děti. Myslím, že by ho určitým způsobem obdivovali. Tohle nepodstoupí každý. A jestli se vám ještě to miminko povede, tak o to to bude lepší. No ne? Přece si musí uvědomit, že po něm nechceš takovouhle věc jen pro to, abys ho ponížila a zesměšnila, né??????..........................Malinko dlouhé viď? Já když se rozepíšu, tak nevím, jak přestat. Omlouvám se. :-[
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme