Maminka.czDiskuze

Snažící se - zatím bez dětí

Zuzan 8. 2. 2010 18:16:32
ahoj Missulko, je to složitý. Dřív tohleto moc neřešili, prostě holka otěhotněla abylo to. A nemuseli se až tak starat o to, jestli budou mít kde bydlet, jestli to mimi uživí a jesli budou mít na výbavu. Teď je to podle mě jiný. Já jsem mimčo chtěla zhruba od mých 20let, ale věděla jsem, že by naše situace nebyla úplně ideální. Takže jsem šla na VOŠku a myslela, že pak bude mimi. Jenže pak jsem se rohodla, že si ještě dodělám 1,5roku VŠ a třeba při ní mimčo. Jenže to zase nechtěl manžel, že bysme měli malýho nerváčka =-O , protože jsem při zkouškách byla mimo. N a tak jsem školu dodělala a loni v březnu začala pracovat a od července se snažíme o mimčo a stále nic :-S Už bych mo moc chtěla, ale zase na druhou stranu si řikam, že aspoň budu mít nárok na normální mateřskou, než když bych otěhotněla hned po škole. Takže naprosto chápu tvoje obavy. Neříkám, že budeme mimčo zahrnovat jen ti nejlepším na trhu, ale chci mít jistotu, že to v pohodě zvládnem ato malé i sami sebe uživíme. Takhle to mám já, snad jsem ti moc nezamotala hlavu. Jak se rozepíšu, tak je to hrozný
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme