Maminka.czDiskuze

RE: Snažilky (odkudkoliv ;o)

Katchitka 20. 11. 2014 16:47:16
Ráda bych se přidala a požádala o radu, nebo spíš bych se ráda ujistila, že nejsem až tak šílená, jak si někteří v mém okolí myslí.
O dítě jsem strašně moc stála, před třemi lety, kdy jsme se s ex-partnerem o miminko ani nemuseli moc snažit, to nedopadlo a ani druhý pokus nevyšel. V té době jsem se hodně uzavřela do sebe, přišla o partnera a získala sem vůči dětem spíš odpor, než touhu po nich. Malí, pokakaní, hladoví vetřelci jsem jim říkala. Jenže...ta doba je pryč a ve mně se probudilo něco mnohem víc, než před těmi třemi lety. Jsem extrémně přecitlivělá, na každý mimčo se vydržím dívat hodiny, kamarádky, které mají děti si se mnou moc nepokecají, protože se zabavím s prckem, jakýkoli mládě mě dožene k slzám...prostě hormonální apokalypsa. Současný přítel o dětech mluví, ale není na ně ještě zcela připraven ... jenže já připravena sem, sváděcí metody fungují, ale vždy když se blíží k ejakulaci (je to divný slovo, ale napsat k výstřiku mi přišlo ještě divnější), přeruší soulož ...a za dva dny zase mluví o dětech a mě to jen vžene smutek do tváře a někdy i slzy. Říká mi, že to přeháním, že miminko bude, až bude ten správnej čas. Že pro mně je správnej čas teď, to ho moc nebere. Nikdy jsem si nemyslela, že budu takhle zoufalá. Nebo to není zoufalství.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme