Maminka.czDiskuzePočetí

Snažíme se o miminko-ZÁŘÍ 2009

Chtěla bych se zeptat, kolik se tady najde snažilek, co se jim nedaří, tak jako mě a vstupují do dalšího měsíce, tudíž měsíce září.... Září je pro mě měsícem 4., kdy se budeme snažit dceři pořídit sourozence.... Je vás víc takových, co to nevzdávají a i po nezdarech se rozhodli bojovat další měsíc za splnění své touhy????? Doufám, že se tady budeme v hojném počtu celý měsíc setkávat a na konci září tady všechny hlásit // na těhotenském testu.... Ať je měsíc ZÁŘÍ pro všechny tady měsícem posledního snažení..... <
Celkem 307 odpovědí Zobrazit jako strom
MONI24: ahojky a hned na úvod děkuji za podporu a nejen tobě, ale všem holkám tady, jinak na tvoji otázku byla jsem v 7 týdnu ... tak "paráda" :'( :'( :'( :'( :'( :'(

A co jinak vy holky jak se máte ??? jak se Vám daří buď v těhotenství a nebo při pokusech o miminko ??? doufám, že úspěšně a tak jako mi ... přeju vám to ....

ŽELVIČKA: děkuji moc ... jinak s tou kamarádkou to zní jako velký vysněný sen, tak kéž bych mohla mít taky takové štěstí ... mocinky bych si to přála a už né kvůli sobě, ale kvůli přítele ...
Odpovědět To se mi líbí0
jééé já to poslala 2 x, omlouvám se.
Odpovědět To se mi líbí0
moni24 díky za odpověď a za info, asi tento mě síc ještě počkám, podle propočtů bych měla mít ovu tento týden, tak to vyzkoušíme, popř příští měsíc nebo po novém roce bych si tam zašla a poprosila, jestli mi utz udělá. To bude cca 6 měsíc snažení. Jinak co papkáte za vitamínky, jestli vůbec nějaké? Mějte se, pa pa.
Odpovědět To se mi líbí0
moni24 díky za odpověď a za info, asi tento mě síc ještě počkám, podle propočtů bych měla mít ovu tento týden, tak to vyzkoušíme, popř příští měsíc nebo po novém roce bych si tam zašla a poprosila, jestli mi utz udělá. To bude cca 6 měsíc snažení. Jinak co papkáte za vitamínky, jestli vůbec nějaké? Mějte se, pa pa.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky..
Jaňulka, dlouho jsem tu nebyla.. ale k Tvému dotazu na objednání utz na ovu.. já přešla k nové doktorce, a rovnou jsem jí řekla, že ten utz chci i kdybych si homěla zaplatit a ona že uplně v pohodě, že by mi ho stejně dělala. akorát musíš přijít tak 12-14DC, protože se může stát, že tam nic neuvidí ne proto, že ovu nemáš vůbec, ale že tam si ve špatný den.. já poprvé byla 19DC a samo mi neuměla říct, jestli ovuluju.. pak jsem šla 13DC a bylo tam vajíčko!! doktora se zeptej, je to fajn pocit vědět, že si ok, i když samozřejmě může být spousta dalších komplikací, ale pro mě pro začátek je fajn, že mám ovu!!
Verunko, je mi moc líto co prožíváš, na to asi není dost utěšujících slov.. :-S kočičko, ať je brzo líp, choď sem pro podporu... můžu se zeptat v kolikátém si byla týdnu? jestli o tom nechceš mluvit pochopím to! přeju co nejdřív srovnanou psychiku a nevzdávej to!!
Odpovědět To se mi líbí0
inthedarku: až se nedostaví menses tak můžeš testovat! a nespoléhej na dva dny rači nato vleťte aj dnes a zítra, ovu trvá i týden!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky. Tak já jsem měla o víkendu ovu, tak jsme se s manžou snažili, co to šlo a bylo by skvělý, kdyby to vyšlo napoprvé. Za jak dlouho můžu začít testovat? Díky
Odpovědět To se mi líbí0
a ještě mám kamarádku, potratila, pak měla dvakrát mimoděložní těhotensví- dost špatné a teď má kluka jak buka, půl ročního...
Odpovědět To se mi líbí0
Verunko, teď nevím, co je horší, když se nedaří a každý měsíc s napětím čekáš jestli už... =-O a ono nic, a nebo kyž se raduješ, že se zadařilo...a pak příjde mnohem větší zklamání :'( nevím, jak ti musí být, já jen mě vyšel těhotenský test před měsícem a přísahám, jsem se těhotně i cítila :-$ a pak sem si po čase dělala jen tak pro kontrolu a nic tam nebylo, ani na dalším... ... nevím jak to,ale hrozně mě to mrzelo-byla jsem tak šťastná...
Odpovědět To se mi líbí0
LUCKA.R: ahojky Lucinko já osobně s tím nemám zkušenost, ale moje teta si tím prošla a tak nějak mi říkala o co jde, tak něco málo o tom vím. Takže asi tak nevím, jestli to je podle druhů nebo ne, ale ji to zaváděli normálně do dělohy a tam ji to píchali. Bolelo pry to upě neskutečně šíleně, ale můžu ti říct, že začínala myslím v září a přibližně tak 26. prosince byla u doktora a ten ji řekl, že je těhotná .... tak si myslím, že to stojí za to to aspoň zkusit .... takže asi tak .... jinak kolik bylo injekcí tak to fakt nevím .... to už si nějak nepamatuju ... akorát ona nebyla v praze, ale jezdila do olomouce ...

Držím ti palečky a zase se někdy ozvi ....
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,tak jsem zase tady.Takže ve čt jsem byla u dr.,stěry jsou negativní,hormonální vyš.v normě,tak já jsem O.K.Ted musím na vyv.injekci,potom budu brát 7dní Orgametril(hormonální přípravek na srovnání MS) a pak mě čekají injekce,aby se mi na vaječnících vytvořili folikuli a pak by nás dr.poslal do Pronatalu Praha na inseminaci,úspěšnost 10-15%,což moc není.No a když by ani toto nepomohlo,tak by jsme šli na umělé oplodnění.Chci se zeptat,zda je tady někdo takový,kdo si tímto prošel(Orgametril,injekce,inseminace),docela by mě to zajímalo.Kolik je těch injekcí,kam se píchají,..nevím,´jestli to je ono,ale nějaké se píchají i do břicha a prý je to bolestivé,tak by mě to zajímalo.Na ty injekce se doplácí asi 750,-Kč.Máte nějaká zkušenosti s Pronatalem v Praze?Budu ráda,když se podělíte o informace.Děkuji.
Odpovědět To se mi líbí0
Verunka,tak to je mi móc líto,drž se!
Odpovědět To se mi líbí0
Danďulín - díky za radu, u doktora jsem byla cca pře týdnem, kvůli tomu, že jsem nedostala MS, udělal mi utz a říkal, že jsem ok. Tak jsem dostala injekci. Ale chtěla bych zjistit, jestli mám ovu. Uvidíme, asi mu zkusím zavolat a zeptat se. Děkuji.
Verunka - ahoja, je mi moc líto, co prožíváš. Představit si to neumím, ale držím pěsti, ať jsi brzy ok, v pořádku. Určo se na tebe tady budeme těšit, kdykoliv.
Musíme drže při sobě.
Odpovědět To se mi líbí0
DANĎULÍN: ahojky, děkuju, jinak jo je mi hrozně ce se mi akorát pořád brečet a nic jiného ... nevím co mám dělat, už fakt nevím .... :'( :'( :'( :'( :'(

jinak teď tady budu asi pečená vařená, tady mi to strašně totiž pomáhá ... tak se tady zase někdy ulsyšíme ju :'( :'( :'( :'(
Odpovědět To se mi líbí0
@...verunka...ježiši Veru, to je mi strašně moc líto :'( musí ti být hrozně. cítím s tebou. tady asi nejde nic poradit. to by ženská musela jenom ležet nic nedělat. jenže pak zase na to pořád myslíš a to taky není dobře. držím ti palečky abys to zvládla. držím palečky a brzy se nám ozvi. papa
Odpovědět To se mi líbí0
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( "holky moje zlaté" co mám dělat ??? dneska jsem byla u doktora na kontrolu a vyšetření, taky proto, že jsem měla nehorázné bolesti a křeče v podbříšku a zjistila jsem, že jsem přišla o miminko ...... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( teď už jsou šance minimální a nevím jestli se to ještě podaří, nevím co mám dělat jak už se mám chovat abych to miminko donosila ....

kdyby jste měla některá radu, prosím napište mi prosím vás .... předem děkuji .....
Odpovědět To se mi líbí0
LUCKA.R: Ahojky Luci, neboj určitě to dobře dopadne, hlavně nám dej vědět, já osobně a myslím, že aji ostatní holky jsme moc zvědavé jak to dopadlo ....
Odpovědět To se mi líbí0
@janey.1Jaňuli1, určo zajdi za doktorem, řekni mu, že by jsi chtěla vyšetřit. udělá ti ultrazvuk a řekne ti, jestli je vše ok. neboj se ho zeptat a poprosit.
Odpovědět To se mi líbí0
@inthedarkahoj Inthedark: za sebe osobně můžu prohlásit, že já jsem asi světlá vyjímka, protože se nám s partnerem podařilo otěhotnět hned v prvním měsíci.
V říjnu jsem byla u nového doktora, říkala sem mu, že bychom chtěli mimi, tak nám řekl, ať si do února užíváme, na nic nemyslíme, že když se do února nezadaří, že budem vyšetřovat. Nebo že mám přijít po pozitivním t. testem. když sem tam za ním včera přišla tak mě přivítal se slovy: Hergot, vy jste rychlíci. to už jste tento týden 3 tak mě docela pobavil.
a říkal, že má zkušenost, že k tomu asi pomáhá změna prostředí. že už se mu párkrát stalo, že poslal čekatalku na IVF kliniku na vyšetření, a že ona tam dorazila už těhotná.
určitě to chce čas a kldiné nervy, rozhodně dle mého nemyslet na plodné dny a ovulaci, protože těmito myšlenkami a stresováním si žena v těle vytváří kyselé prostředí, které zabrání otěhotnění.
Jinak tě obdivuji, že se rok a půl chráníte jinak, já bych strachy každý měsíc trnula, jestli ta ochrana byla dostačující přeji ti moooc moc štěstíčka a držím palečky.
Odpovědět To se mi líbí0
@...verunka...Veru, v kolikátém jsi týdnu, prosím tě??
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme