Spací pytel pro miminko

Zpět na hlavní stránku diskuzí Karamelka | 8. 7. 2010 14:30
Maminky prosím poraďte jaký pořídit spací pytel pro miminko? Máte s tím některá zkušenosti, jaký se vám osvědčil? Je nějaký univerzální nebo jen teplý (zimní) a lehký(letní)?
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Antoanet | 14. 7. 2010 11:52
Ahojky,

ja mam oba dva koupene v Cherokee, meli akci, jsou z prijemneho materialu a navic se nam hodily k soucasne vybavicce, jsou na zip, rozepinaji se po cele delce, takze na ne mimco jen polozim, provleknu rucicky a zapnu. U rucicek je otvor s patentky, takze se to da regulovat dle velikosti mimca. Je to na malinke mimco, tak uvidine, jak rychle z nich mala vyroste. Budeme ale na spinkani pouzivat i zavinovacky a perovou decku, tak uvidime, co se osvedci.
Simacek | 14. 7. 2010 11:35
Spacích pytlů pro miminka je na trhu spoustu, od 250Kč až po tisícikorunu, od českých výrobců až po renomované zahr. firmy. Některé jsou uni, jiné letní a zimní. Dnes už jsou na trhu dokonce i takové, co pomáhaji regulovat teplotu dítěte, aby se nepřehřálo. Když si dáte do vyhledávače tento termín, vyjede vám mnoho odkazů a stačí si už jen vybrat. Z osobní zkušenosti jen musím poradit hlídat zapínání, některé spací pytle ho mají dost nepraktické, nejlepší je rozepínací po obvodu, nebo od krku dolů (některé jsou rozepínací jen do půlky), dobře otevíratelný pytel se osvědčí hlavně když dáváme spát napůl spící dítko, že ho nebudeme budit těžkým vheverováním do pytle. Zapínání bývá zip či patenty, zip je rychlejší kapku, ale jinak asi co kdo má radši. Také to chce hlídat velikost pytle, dle věku resp. délky dítěte. Aby byl pytel pro dítě pohodlný, nebyl mu krátký, nebo naopak příliš veliký a dítě hlavičkou "nepropadávalo" do něj. Namátkou firmy, např. Emitex, ten má tuším letní i zimní, Kaarsgaren, Lodger (ale to už je nějakých 700-1000Kč,což je dost), jinak např. i v Tescu mají od Cherokee, nabídka je veliká, jen to chce pohledat. Přeji šťastnou ruku při výběru! Jinak né všechny děti mají spací pytel rádi, ti nejmenší obvykle ano, moje holčička v něm spala ještě na roce a už v něm i chodila okolo postýlky. :o)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže jste měla pocit, že se v posledních dnech k něčemu schyluje, ale nebyla jste si jistá k čemu a ani tím, jestli to bude změna…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci