Mác76 2. 9. 2013 14:21:20
ahoooj tak se hlásím...na chatě jsme byli no přemluvili mně ale jenom do pátku ..ve středu jsme jeli do Prahy do Zoo ..joo užili jsme si to bylo to parádní akorát tam mají po těch povodní celej spodek prázdnej v pátek jsme přijeli domu po chvilce k nám dojeli známý tak jsme ještě večer grilovali doma bordel zmatek všude hadry ... večer jsem pak padla a hned vytuhla v sobotu jsme byli kousek u nás na bitvě se podívat nevim jestli jsi o ní slyšela http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/fotografie-bitvy-u-chlumce-ze-6ti-vrtuloveho-dalkove-ovladaneho-modelu-20130901.html no bylo to fiasko bydlíme kousek od chlumce jeli jsme asi hodinu před bitvou a parkování šílený poprvé jsme parkovali 5km od místa to jsem teda řekli že nee kluci by to neušli tam a zpátky ..jeli jsme zpátky táhli se přes celý ústí nakonec zaparkovali asi 1,5 km od místa ještě že jsme měli sebou i kočár ..došli jsme na bojiště a hned sjem byla naštvaná jako milion lidí a nic jsme neviděli ..nakonec jsme našli místo kde bylo trochu vidět no musela jsem na špičky vojta viděl ten byl u honzy na koni a u nás stáli se čtyřkolkou tak nám dovolili aby si tam honzík sednul takže ten taky jakž takž viděl..po půl hodině jsme jeli domu ..no a co vy jaká byla slavnost?? a c Davi ve školce? Honzajs byl ráno vysmátej jak lečo se těšil ..Vojta tu do mně co jsme přišli domu hučí mami mami kde je honzík?? chci si hrát s autem
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme