Mác76 21. 9. 2013 10:33:20
ahoooj hezkou sobotůůů...jak se vedéé?? u nás čoveče ani nic novýho neni Vojta je nastydlej má rýmu a kašle dneska jsem mu chtě nechtě už dala kapky na kašel musí se z toho přez týden dostat pak jde už do školky..honza se dneska vrhnul na dveře ..na chodbě máme schodiště nahoru a když se topí tak všechno teplo nám nahoru utíká tak tam dáme dveře ..no řeže ted schody ty woe to je prachu z toho a to jsem včera uklízela mně jebne prý z toho bordel nebude :-X jeden den jsme byli nakoupit v německu tak máme zase plnou lednici po dlouhý době a ve čtvrtek jsme jeli koupit klukům zimní boty do teplic jsme tam dojeli a pani nám řekla že budou mít zboží až 1.10 tak si tam pak zavolám a zjistim jestli je mají a zajedem tam..ptala jsem se tak na ceny abych věděla kolik tak si máme připravit no prý tak 1200-1500 na jedny :-S no mazec ještě jsem si tam vybrala parádní bačkory pro vojtu do školky za 300kč chtěla jsem tam i koupit punčochy bo honzajs žádný neměl a měli tam jedny za 160kč no mazec tak to jsem řekla že nejsem blázen tolik teda za ně dávat nebudu ..pani nás poslala k jedný pani co prodává český výrobky jako ponožky kalhotky punčochy tak sjem u ní nakoupila jedny punčochy za 50kč a pak jsem koupila ještě takový jakože kamaše místo punčoch ...dneska nevařim včera jsem dělala šunkofleky tak máme i na dnešek a navečer si udělám na zítra rajskou udělám jí víc abych mohla zmrazit aby měli co papkat až pak budu v nemocnici
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme