reklama

Špatná zkušenost s e-shopem

Zpět na hlavní stránku diskuzí carodejka35 | 3. 7. 2011 12:24
Hezký den přeji.Každý asi dnes nakupuje přez e-shopy.Ale bohužel recenze na každý obchod není a pak nakonec dopadnete s tím,že se věcí nedočkáte,nebo příjdete o spoustu času,peněz,nervů... a tak bych tu chtěla rozjet malé recenze.Já mám přez net většinu věcí prto miminko,protože díky bolesti zad v těhotenství jsem toho moc nenachodila.Nejhůř u mně dopadl obchod TODO.Objednala jsem si tam pořádou,bytelnou komodu.Vybrala jsem si tento obchod protože byl jediný co měl komodu na skladě....PRÝ....čekala jsem měsíc kdy mi posledních víc než čtrnáct dní chodily na mé dotazy stále odpovědi "zítra","pozítří"..Stále to samé.Nakonec jsem z vděčností přijala 50kg vážící balík ....až po termínu narození malého.S radosrtí,že mám kam dát věci a koupat malého.Radost opadla,když jsem to rozbalila. Přišla jiná.Kýčovitá skříň s modrými osli a růžovými králíky.V obchodu se od toho distancují...prý za to nemohou.Takže to mohu zabalit a odeslat na své náklady do itálie a opět skříň dlouhý čas postrádat a nebo to vzdát a předělat....i když znamená změnit čalounění a přetřít skříň.Takže pokud se chcete vyhnout trápení a slzičkám...hormony... tak se vyhněte i tomuto obchodu..
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když to není vidět na první pohled, měníte se, jak zevnitř, tak zvenčí. Jestli je tato změna k lepšímu, to ukáže až čas, nicméně pro…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama