Spodní prádlo

Zpět na hlavní stránku diskuzí luciesjonak | 20. 10. 2014 12:57
Dobrý den, konečně jsem se taky k tomu počítači dostala, prosila bych o pár rad. Už dlouho hledám obchody se spodním prádlem, kde by mi nějaká ta podprsenka opravdu sedla a dokázal by mi někdo poradit, jakou bych měla mít, poslední dobou jsem nespokojená a všude jsou na mě protivné...kam zajít?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
jelenová | 27. 11. 2014 12:43
Dobrý den, už se mi blíží svatební den, je toho tolik, co bych moc ráda stihla, ale momentálně mě trápí svatební šaty a spodní prádlo. Chtěla bych se zeptat, kde by jste mi doporučovali v praze zakoupit spodní prádlo? Já občas někam zajdu na nákup spodního prádla, ale zatím jsem si nikde nevybrala, nikdo mi nědokázal ani poradit.
Paja | 26. 10. 2014 12:33
@marcelka ahoj tyjo to je tak veliká škoda, že také nejsem z Prahy, mohla bych tu býti pečená vařená, jelikož já zbožňuji spodní prádlo a hlavně, když ho mám nové!
marcelka | 22. 10. 2014 13:34
ahoj luciesjonak todle dobře znám, taky jsem olikrát z obchodů odcházela spíše rozčílená, ale teď jsem při toulkách po praze narazila na skvělý spodní prádýlko, vešla jsem s obavami, ale ty se hned rozplynuly, jelikož tu byla velice příjemná obsluha, paní jsem řekla své čísla, hned se mě zeptala jaké barvy mám ráda a začali jsme zkouše, vysvětlila mi kde bych měla mít psrávně kostice a tak dále, strašně rychle ten čas utíkal, nikdy jsem neměla možnosti, tak velikého výběru, až mě oči přecházeli, vyšla jsem ven spokojena se třemi ulovenými kousky!! Ani mi nepřišlo, že bych tu byla přes hodinu..
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže jste měla pocit, že se v posledních dnech k něčemu schyluje, ale nebyla jste si jistá k čemu a ani tím, jestli to bude změna…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci